-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Nikus replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Cześć Kulfonik:) nie zostawimy Cię:)... -
Sylwija :loveu: Twoja wpłata również już dotarła:)Dziękujemy bardzo :)
-
Doszły wpłaty na luty od : Maash :loveu: Oczka :loveu: Izabela124:loveu: Rusałka pięknie dziękuje...rozliczenie na pierwszej stronie:)
-
[quote name='Oczka_']Wczoraj przelalam 10zł za Luty na Rusałeczke :)[/QUOTE] dziękujemy bardzo:) zamówiłem tekst dla Rusałki :) Jak będzie zrobimy wielkie wypasione Allegro:)
-
Malibo57:loveu:Staszek dziękuję za wpłatę.. [COLOR=red][COLOR=black][B]GRUDZIEŃ[/B][/COLOR] [B][COLOR=red][COLOR=black]Dekl.stałe:[/COLOR][/COLOR][/B] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Syla - 20zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Aga-33-76 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Zapka 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- MakS 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Malibo57 100 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Ania z Poznania 20 zł.(28.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Randa - 30 zł (31.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Szarotka - 20 zł (07.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- czerda - 20 zł(23.12.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 355 zł[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black]Dekl.Jednoraz.[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=3][COLOR=black]- Punk - 50zł (22.12.09) [/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=black]- Kinia1984 - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][SIZE=3]-[/SIZE][SIZE=2] ujk - 50 zł (23.12.09)[/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Vasco - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Bico - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta 08 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Emigrantka - 115 zł (24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][SIZE=2]- NiusiaIJa -20 zł.(24.12.09)[/SIZE][SIZE=2]wpłata od ciotkiE[/SIZE][/COLOR] [SIZE=2][COLOR=black]- Monika z Katowic 50 zł. (06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- czerda - 10 zł[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][SIZE=3][COLOR=black]RAZEM: 465[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black]STYCZEŃ[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black][B][SIZE=2]Dekl.stałe:[/SIZE][/B] [/COLOR] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Malibo57 - 100 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Aga 33-76 - 10 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Ocelot - 20 zł (07.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (08.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- danal1983 - 10 zł.(11.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama danal1983-10 zł.(11.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Syla 20 zł.(12.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Czerda 20 zł.(18.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Zapka 10 zł.(25.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]- Ania z Poznania - 20 zł (28.01.2010)[/COLOR] [COLOR=black]- Randa - 30 zł(29.01.2010)[/COLOR] [COLOR=black]- Maks - 10 zł.(29.01.2010)[/COLOR] [SIZE=3][SIZE=3][COLOR=black]Razem: 355zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black]Dekl.Jednoraz.[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta08 - 50 zł (08.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mari23 - 30 zł (08.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- poker - 25 zł(12.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- natalijo - 80 zł(12.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- czerda - 10 zł.(18.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]-diana79 44 zł. (18.01.2010) z bazarku[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Mona wraz z siostrą Marzeną - 50 zł (26.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][SIZE=2]Razem: 289zł[/SIZE] [/COLOR] [COLOR=#000000][B]LUTY[/B][/COLOR] [COLOR=#000000][B]Dekl.stałe:[/B][/COLOR] [COLOR=#000000]- Vasco - 20 zł (01.02.2010) - Malibo57 -100 zł.(01.02.2010) [/COLOR] [COLOR=#000000]RAZEM: 120 zł[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=red][B]RAZEM: 1584zł[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=3][COLOR=red][B]WYPŁATY:[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [COLOR=red][COLOR=black]- 50 zł (22.12.09) - szczepienie + smycz[/COLOR][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=black]- 100zł - transport[/COLOR][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=black]- 350 opłata za hotel (29.12-29.01)[/COLOR] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=#000000][B]-[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000] 150zł (04.01.2010) - badanie krwi + Rtg przedniej łapki[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- 50 zł. (18.01.2010) wizyta u okulisty[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- 80zł - USG - Staszek jest wnętrem (22.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- 250zł - kastracja (22.01.2010.)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- 20,50 zł - opłata za allegro[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]- 350,00 zł opłata za hotel(30.01.10-01.03.2010)[/COLOR] [/COLOR][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=black][B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=black]STAN KONTA: 183,50zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/COLOR][SIZE=3][COLOR=darkorange][B]WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA POMOC DLA STASZKA[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/COLOR]
-
Malibo57 dziękujemy za wpłatę:)...rozliczenie aktualizuję na pierwszej stronie postów...o ile mnie dogo wpuszcza:(
-
Vasco:loveu: Staszek dziękuje za wpłatę:) [B]GRUDZIEŃ [COLOR=red][COLOR=black]Dekl.stałe:[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Syla - 20zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Aga-33-76 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Zapka 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- MakS 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Malibo57 100 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Ania z Poznania 20 zł.(28.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Randa - 30 zł (31.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Szarotka - 20 zł (07.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- czerda - 20 zł(23.12.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 355 zł[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black]Dekl.Jednoraz.[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=3][COLOR=black]- Punk - 50zł (22.12.09) [/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=black]- Kinia1984 - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][SIZE=3]-[/SIZE][SIZE=2] ujk - 50 zł (23.12.09)[/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Vasco - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Bico - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta 08 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Emigrantka - 115 zł (24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][SIZE=2]- NiusiaIJa -20 zł.(24.12.09)[/SIZE][SIZE=2]wpłata od ciotkiE[/SIZE][/COLOR] [SIZE=2][COLOR=black]- Monika z Katowic 50 zł. (06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- czerda - 10 zł[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][SIZE=3][COLOR=black]RAZEM: 465[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black]STYCZEŃ[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black][B][SIZE=2]Dekl.stałe:[/SIZE][/B] [/COLOR] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Malibo57 - 100 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Aga 33-76 - 10 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Ocelot - 20 zł (07.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (08.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- danal1983 - 10 zł.(11.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama danal1983-10 zł.(11.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Syla 20 zł.(12.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Czerda 20 zł.(18.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Zapka 10 zł.(25.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]- Ania z Poznania - 20 zł (28.01.2010)[/COLOR] [COLOR=black]- Randa - 30 zł(29.01.2010)[/COLOR] [COLOR=black]- Maks - 10 zł.(29.01.2010)[/COLOR] [SIZE=3][SIZE=3][COLOR=black]Razem: 355zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black]Dekl.Jednoraz.[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta08 - 50 zł (08.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mari23 - 30 zł (08.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- poker - 25 zł(12.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- natalijo - 80 zł(12.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- czerda - 10 zł.(18.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]-diana79 44 zł. (18.01.2010) z bazarku[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Mona wraz z siostrą Marzeną - 50 zł (26.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][SIZE=2]Razem: 289zł[/SIZE] [/COLOR] [/COLOR] [COLOR=red][B]LUTY [/B][/COLOR] [COLOR=red][/COLOR] [COLOR=red][B]- Vasco - 20 zł.(01.02.2010)[/B] [/COLOR][COLOR=red] [SIZE=3][COLOR=red][B]RAZEM: 1484zł[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=3][COLOR=red][B]WYPŁATY:[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [COLOR=red][COLOR=black]- 50 zł (22.12.09) - szczepienie + smycz[/COLOR][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=black]- 100zł - transport[/COLOR][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=black]- 350 opłata za hotel (29.12-29.01)[/COLOR] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=#000000][B]-[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000] 150zł (04.01.2010) - badanie krwi + Rtg przedniej łapki[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- 50 zł. (18.01.2010) wizyta u okulisty[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- 80zł - USG - Staszek jest wnętrem (22.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- 250zł - kastracja (22.01.2010.)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- 20,50 zł - opłata za allegro[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]- 350,00 zł opłata za hotel(30.01.10-01.03.2010)[/COLOR] [/COLOR][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=black][B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=black]STAN KONTA: 83,50zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/COLOR][SIZE=3][COLOR=darkorange][B]WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA POMOC DLA STASZKA[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR]
-
Staszku Twoje wczasy opłacone w hoteliku:) [B]GRUDZIEŃ [COLOR=black]Dekl.stałe:[/COLOR] [/B][SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Syla - 20zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Aga-33-76 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Zapka 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- MakS 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Malibo57 100 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Ania z Poznania 20 zł.(28.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Randa - 30 zł (31.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Szarotka - 20 zł (07.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- czerda - 20 zł(23.12.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 355 zł[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black]Dekl.Jednoraz.[/COLOR][/SIZE] [/B][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=3][COLOR=black]- Punk - 50zł (22.12.09) [/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Kinia1984 - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=3][COLOR=black]-[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black] ujk - 50 zł[/COLOR] (23.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Vasco - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Bico - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta 08 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Emigrantka - 115 zł (24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- NiusiaIJa -20 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]wpłata od ciotkiE[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Monika z Katowic 50 zł. (06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- czerda - 10 zł[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][SIZE=3][COLOR=black]RAZEM: 465[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [B][SIZE=2]STYCZEŃ[/SIZE] [SIZE=2]Dekl.stałe:[/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Malibo57 - 100 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Aga 33-76 - 10 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Ocelot - 20 zł (07.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- ladyiga - 20 zł (08.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- danal1983 - 10 zł.(11.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- mama danal1983-10 zł.(11.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Syla 20 zł.(12.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2]- Czerda 20 zł.(18.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]- Zapka 10 zł.(25.01.2010)[/SIZE] - Ania z Poznania - 20 zł (28.01.2010) - Randa - 30 zł(29.01.2010) - Maks - 10 zł.(29.01.2010) [SIZE=3][SIZE=3][COLOR=black]Razem: 355zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black]Dekl.Jednoraz.[/COLOR][/SIZE] [/B][SIZE=2]- Jolanta08 - 50 zł (08.01.10)[/SIZE] [SIZE=2]- mari23 - 30 zł (08.01.10)[/SIZE] [SIZE=2]- poker - 25 zł(12.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]- natalijo - 80 zł(12.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]- czerda - 10 zł.(18.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]-diana79 44 zł. (18.01.2010) z bazarku[/SIZE] [SIZE=2]- Mona wraz z siostrą Marzeną - 50 zł (26.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]Razem: 289zł[/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][B]RAZEM: 1464zł[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=3][COLOR=red][B]WYPŁATY:[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [COLOR=red][COLOR=black]- 50 zł (22.12.09) - szczepienie + smycz[/COLOR][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=black]- 100zł - transport[/COLOR][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=black]- 350 opłata za hotel (29.12-29.01) [SIZE=2][COLOR=#000000][B]-[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000] 150zł (04.01.2010) - badanie krwi + Rtg przedniej łapki[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- 50 zł. (18.01.2010) wizyta u okulisty[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- 80zł - USG - Staszek jest wnętrem (22.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- 250zł - kastracja (22.01.2010.)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2]- 20,50 zł - opłata za allegro[/SIZE] - 350,00 zł opłata za hotel(30.01.10-01.03.2010) [B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=black][B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=black]STAN KONTA: 63,50zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/COLOR]
-
Randa:loveu: i Maks:loveu: dziękujemy za wpłaty:) [B]GRUDZIEŃ[/B] [B][COLOR=black]Dekl.stałe:[/COLOR][/B] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Syla - 20zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Aga-33-76 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Zapka 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- MakS 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Malibo57 100 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Ania z Poznania 20 zł.(28.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Randa - 30 zł (31.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Szarotka - 20 zł (07.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- czerda - 20 zł(23.12.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 355 zł[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black]Dekl.Jednoraz.[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=3][COLOR=black]- Punk - 50zł (22.12.09) [/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Kinia1984 - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=3][COLOR=black]-[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black] ujk - 50 zł[/COLOR] (23.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Vasco - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Bico - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta 08 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Emigrantka - 115 zł (24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- NiusiaIJa -20 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]wpłata od ciotkiE[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Monika z Katowic 50 zł. (06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- czerda - 10 zł[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][SIZE=3][COLOR=black]RAZEM: 465[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [B][SIZE=2]STYCZEŃ[/SIZE][/B] [B][SIZE=2]Dekl.stałe:[/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Malibo57 - 100 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Aga 33-76 - 10 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Ocelot - 20 zł (07.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- ladyiga - 20 zł (08.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- danal1983 - 10 zł.(11.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- mama danal1983-10 zł.(11.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Syla 20 zł.(12.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2]- Czerda 20 zł.(18.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]- Zapka 10 zł.(25.01.2010)[/SIZE] - Ania z Poznania - 20 zł (28.01.2010) - Randa - 30 zł(29.01.2010) - Maks - 10 zał.(29.01.2010) [SIZE=3][SIZE=3][COLOR=black]Razem: 355zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black]Dekl.Jednoraz.[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2]- Jolanta08 - 50 zł (08.01.10)[/SIZE] [SIZE=2]- mari23 - 30 zł (08.01.10)[/SIZE] [SIZE=2]- poker - 25 zł(12.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]- natalijo - 80 zł(12.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]- czerda - 10 zł.(18.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]-diana79 44 zł. (18.01.2010) z bazarku[/SIZE] [SIZE=2]- Mona wraz z siostrą Marzeną - 50 zł (26.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]Razem: 289zł[/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=red]RAZEM: 1464zł[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=red][B][SIZE=3][COLOR=red]WYPŁATY:[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] - 50 zł (22.12.09) - szczepienie + smycz- 100zł - transport- 350 opłata za hotel (29.12-29.01) [B][SIZE=2][COLOR=#000000]-[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=#000000] 150zł (04.01.2010) - badanie krwi + Rtg przedniej łapki[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- 50 zł. (18.01.2010) wizyta u okulisty[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- 80zł - USG - Staszek jest wnętrem (22.01.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- 250zł - kastracja (22.01.2010.)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2]- 20,50 zł - opłata za allegro[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black][B][SIZE=2][COLOR=black]STAN KONTA: 413,50 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=darkorange]WSZYSTKIM WPŁACAJĄCYM OSOBOM BARDZO DZIEKUJĘ W IMIENIU STASZKA!!![/COLOR][/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/love.gif[/IMG]
-
Emgrantko :) Rusałka pięknie dziękuję za wpłatę..:)