-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
Dzięki dobra duszyczko Kisiaraf:) wieczorkiem poprzenoszę fotki z wątku na pierwszą stronę by nie było kłopotu z szukaniem..może być?
-
[quote name='Kisiaraf']Ja też jeszcze nie wierze w takie szczęście jakie go spotkało. Nie dałam rady wytrzymać i....... zadzwoniłam zapytać jak noc :) A więc Esterek spał grzecznie,a rano UWAGA: merdał ogonkiem :):):) Po placu biega jak szalony. Wszystko OKI uprzedziłam, że będe nękać częściej telefonami hihihihi to taki mój pierwszy podopieczny!!! Jeszcze jedna sprawa jak się przerzuca na "mają już domek"?[/QUOTE] Fajnie,że napisałaś bo już chciałem "Ciebie nękać" o wieści hihi:) Bardzo się cieszę szczególnie z ogonka:) A przeniesienie chyba załatwić trzeba u moda....napisz do któregoś to przeniesie..np Pianka
-
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
Nikus replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem:) przejrzę później ... -
Kochana Capri opuściła nas... ZA TM [*]
Nikus replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzień dobry...:) zaznaczę sobie...:) -
Witam pięknie:) zaznaczę narazie i zastanowie się jak mogę pomóc:)
-
[quote name='zerduszko']Damski... ona najpierw przestałą mówić do mnie, tylko w las kierowała. Wiesz, ona kiedyś z moim mężem jeździła - chciała się pozbyć konkurencji.[/QUOTE] wszystko jasne:)
-
[quote name='zerduszko']Niestety ona nie ma wstydu ;) Zabiłam ją... w las mnie kierowała, chciała żebym tam ugrzęzła - należało jej się :lol:[/QUOTE] hm w las powiadasz? a to był męski głos? czy to na 100% była nawigacja?
-
[quote name='zerduszko']Ale relacja cudna :) Ps. Moja nawigacja umarła.... :([/QUOTE] ze wstydu? hihi wybacz musiałem:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Jasza']No to już możemy czekać spokojnie na relację! Jak bosko - to bosko! Esterku...jak sobie przypomnę tego przerażonego osiołka ktorym byłeś...[/QUOTE] Tak..ja go też pamiętam innego dlatego wielkie dzięki dla Agi:lol: bo to jej zasługa,że pies wyszedł na prostą ..Wielki szacun dla hoteliku - to nie był czas stracony:):):)
-
:) Powiem krótko-resztę napisze Kisiaraf- Domek -Marzenie...czasem warto poczekać troszkę by taki wypatrzył psa...Ja jestem pod wrażeniem tego co zobaczyłem:) cioteczki Ester nie mógł lepiej trafić:)
-
Koszmarnie wychudzona nowofundlandka - już w nowym domu :-)
Nikus replied to Porta Nigra's topic in Już w nowym domu
Cieszą bardzo te wieczorne wieści:) Będzie dobrze Walentynko:) -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Nikus replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']No można już spokojnie iść spać Oleczku dobranoc Olu podziękuj Swojej rodzinie za opiekę nad Olkiem bardzo dużo dla niego zrobiliście, gdyby nie Ty to nawet nie wiedzielibyśmy, że Olek istnieje[/QUOTE] podpisuję się pod tym obiema rękami..Dziękujemy Wam:loveu: -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Nikus replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
tak u Pani Joasi to naprawdę te psiaki mają super:) mnie też szczęka opadła jak zobaczyłem tam na miejscu:) I psiaki tam odżywają..ja jestem spokojny o Olka..:) będzie dobrze -
No po aucie to on jak jechał do Agi do hoteliku to tak śmigał pod fotelami ,że nie mogliśmy go wydostać:evil_lol:. "Pamiątkę" z tego wyjazdu mam do dziś;) ,ale nie mam o to do niego pretensji:lol:
-
[quote name='iwona213']no proszę Krysia z Nikim odbierali Esterka ze schronu i teraz razem go zawiozą do nowego domku ;) no to czekamy na zdjęcia :)[/QUOTE] Myślę,że to całkiem fajne zakończenie jednego etapu a rozpoczęcie nowego dla Esterka;) Fotki będą pod warunkiem,że zdążymy je zrobić temu szybkościowcowi:evil_lol:
-
Pianka miała tel.,ale troszkę "zmyłka" z tym Onkiem:razz:.....może faktycznie w ponawianych ogłoszeniach zmienimy to troszkę?:cool3:
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
Nikus replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Jak tam Nikonek? -
[quote name='polubek']i jak Tobinku dzwonił do Ciebie Twój domek? kto nie weżmie Tobisia ten dostanie w pysia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] hihi Polubek przez Ciebie czyściłem ekran:haha::haha: