Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Dzięki dobra duszyczko Kisiaraf:) wieczorkiem poprzenoszę fotki z wątku na pierwszą stronę by nie było kłopotu z szukaniem..może być?
  2. [quote name='Kisiaraf']Ja też jeszcze nie wierze w takie szczęście jakie go spotkało. Nie dałam rady wytrzymać i....... zadzwoniłam zapytać jak noc :) A więc Esterek spał grzecznie,a rano UWAGA: merdał ogonkiem :):):) Po placu biega jak szalony. Wszystko OKI uprzedziłam, że będe nękać częściej telefonami hihihihi to taki mój pierwszy podopieczny!!! Jeszcze jedna sprawa jak się przerzuca na "mają już domek"?[/QUOTE] Fajnie,że napisałaś bo już chciałem "Ciebie nękać" o wieści hihi:) Bardzo się cieszę szczególnie z ogonka:) A przeniesienie chyba załatwić trzeba u moda....napisz do któregoś to przeniesie..np Pianka
  3. dzień dobry...:) zaznaczę sobie...:)
  4. Witam pięknie:) zaznaczę narazie i zastanowie się jak mogę pomóc:)
  5. [quote name='zerduszko']Damski... ona najpierw przestałą mówić do mnie, tylko w las kierowała. Wiesz, ona kiedyś z moim mężem jeździła - chciała się pozbyć konkurencji.[/QUOTE] wszystko jasne:)
  6. [quote name='zerduszko']Niestety ona nie ma wstydu ;) Zabiłam ją... w las mnie kierowała, chciała żebym tam ugrzęzła - należało jej się :lol:[/QUOTE] hm w las powiadasz? a to był męski głos? czy to na 100% była nawigacja?
  7. [quote name='zerduszko']Ale relacja cudna :) Ps. Moja nawigacja umarła.... :([/QUOTE] ze wstydu? hihi wybacz musiałem:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. :crazyeye:no ładnie .....Mikunia szaleje...wszystko albo nic:razz: superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:loveu:
  9. [quote name='Jasza']No to już możemy czekać spokojnie na relację! Jak bosko - to bosko! Esterku...jak sobie przypomnę tego przerażonego osiołka ktorym byłeś...[/QUOTE] Tak..ja go też pamiętam innego dlatego wielkie dzięki dla Agi:lol: bo to jej zasługa,że pies wyszedł na prostą ..Wielki szacun dla hoteliku - to nie był czas stracony:):):)
  10. :) Powiem krótko-resztę napisze Kisiaraf- Domek -Marzenie...czasem warto poczekać troszkę by taki wypatrzył psa...Ja jestem pod wrażeniem tego co zobaczyłem:) cioteczki Ester nie mógł lepiej trafić:)
  11. Cieszą bardzo te wieczorne wieści:) Będzie dobrze Walentynko:)
  12. Pewnie..niech gadają:) a ja sobie z Posterkiem podyskutuję na temat szczekania na zuziaM hihi:)
  13. [quote name='magenka1']No można już spokojnie iść spać Oleczku dobranoc Olu podziękuj Swojej rodzinie za opiekę nad Olkiem bardzo dużo dla niego zrobiliście, gdyby nie Ty to nawet nie wiedzielibyśmy, że Olek istnieje[/QUOTE] podpisuję się pod tym obiema rękami..Dziękujemy Wam:loveu:
  14. tak u Pani Joasi to naprawdę te psiaki mają super:) mnie też szczęka opadła jak zobaczyłem tam na miejscu:) I psiaki tam odżywają..ja jestem spokojny o Olka..:) będzie dobrze
  15. Mika..Poster teraz Dylanka:) z taką ekipą jak tu można wszystko:)
  16. No po aucie to on jak jechał do Agi do hoteliku to tak śmigał pod fotelami ,że nie mogliśmy go wydostać:evil_lol:. "Pamiątkę" z tego wyjazdu mam do dziś;) ,ale nie mam o to do niego pretensji:lol:
  17. W następną sobotę o tym czasie już będzie w hoteliku w swojej własnej prywatnej budce:) a wiosna na wielgaśnym wybiegu u zuziaM będzie fantastyczna:)
  18. [quote name='iwona213']no proszę Krysia z Nikim odbierali Esterka ze schronu i teraz razem go zawiozą do nowego domku ;) no to czekamy na zdjęcia :)[/QUOTE] Myślę,że to całkiem fajne zakończenie jednego etapu a rozpoczęcie nowego dla Esterka;) Fotki będą pod warunkiem,że zdążymy je zrobić temu szybkościowcowi:evil_lol:
  19. a wiesz Leyla wczoraj wieczorem wspominaliśmy Cię z Livką...to chyba telepatia hihi:) cieszę się,że jesteś z nami:)
  20. Cześć Leyla-czyli przynosisz nam jeszcze dobrą passę?:)
  21. Pianka miała tel.,ale troszkę "zmyłka" z tym Onkiem:razz:.....może faktycznie w ponawianych ogłoszeniach zmienimy to troszkę?:cool3:
  22. [quote name='polubek']i jak Tobinku dzwonił do Ciebie Twój domek? kto nie weżmie Tobisia ten dostanie w pysia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] hihi Polubek przez Ciebie czyściłem ekran:haha::haha:
×
×
  • Create New...