Jak Pani Teresa uzgodni gdzie pojedzie psiak to napiszę do Kundelkowej Skarbonki o "dofinansowanie"....myślę,że coś tam jesteśmy w stanie dostać-będzie na część transportu:)
[quote name='ala123'];)
no, Nikus rozrabia od rana, a Teresa z nim;)[/QUOTE]
hehe...dobrze,ze szefowa nie jest dogomaniaczką bo.....:shake:
To czekamy teraz na wieści gdzie jest psiak i gdzie go w końcu zawozimy:) A potem idziemy na żebry tak?;)
ana jakiej on był stacji? może nazwiemy go Lotos?:) Jakby wypalił hotelik w Krakowie to było by super..cena jak dobrze kojarzę nie jest wysoka...Poczekajmy co powie Pani Teresa...aha czy jest możliwość przytrzymania gdzieś psiaka? to ważne pod kątem transportowym...pomyślcie dziewczyny...
Co do Antosia to ja się zgadzam-każdy sposób ogłaszania i pokazywania go jest potrzebny.:) A z Alfą i "resztą spiskowców" to sobie później pogadam:mad::mad::mad:.Ale w porządku...bardzo Wam dziękuję i faktycznie potraktuję to jak zaliczkę na następny wyjazd, która jak to w księgowości(prawda Alfuniu?) musi zostać rozliczona:evil_lol:
witajcie:) jestem na zaproszenie Livki a żonie się nie odmawia;)..postaram się jakoś pomóc.Napiszę do kogoś kto moze bardzo wiele w kwesti hotelików..:)