Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Emigrantko Tobie też pięknie dziękujemy za kasiorkę:loveu:
  2. Rusałka dziękuje Malibo57 za wpłatę:loveu:
  3. a tymczasem Staszek pięknie dziękuje: Randa:loveu:, Vasco:loveu: Malibo57:loveu: Wasze wpłaty już na koncie:)
  4. Fajnie,że wpadłaś...Nijase na kogo namiary? na Ciebie? i tekscik jakiś na cito!!!!!!!
  5. my też....a później na dobre wiadomości....
  6. [quote name='NiJaSe']retyyy dogomania mnie do zawalu kiedys doprowadzi jak slowo[/QUOTE] e tam powinnaś przywyknąć już :)
  7. pościagamy jeszcze kogoś do tych ogłoszeń...prawda Polubek?
  8. ja jestem za:) dzięki ,że jesteś:) a jakiś tekscik ktoś napisze?
  9. tak....tak i wtedy sobie pójdę...swoją drogą..do dogo...bo wiem ,że mnie tam nie zostawicie w potrzebie...
  10. Alfa nawet o tym nie myśl:shake: nie ma mowy....za stan techniczny odpowiada kierowca bombowca....koniec kropka:)
  11. hm....no nie wiem...reaguje na swój osobisty kojec...wydawało mi się że jest...pozytywnie zdziwiona...
  12. jejku......:) superkowe są.....
  13. no dobra......żartowałem:)
  14. Dylanka:) dla mnie też szok pozytywny.....jak widziałem że idzie w naszą stronę na smyczy przez pawilon psi w schronisku...z podniesioną głową i ogonem...ona wiedziała...:) idę do innego świata. Wtedy wiadomo po co tu jesteśmy...:)
  15. [quote name='Igiełka']Super że w tej lecznicy znalazł się lekarz z powołania. Eneda te oczko będzie Kubuś miał usuwane. Nie będzie komplikacji- Maluszek jest silny i ma silną wolę życia a to najważniejsze. Nie martw się razem z innymi Cioteczkami pomożemy.[/QUOTE] hm jak zwykle...wujkowie się nie liczą..
  16. kurcze....albo się obraziła o ten spacer..:( mea culpa i tego samochodu...:(
  17. mała prośba mógłby ktoś pozbierać wszystkie dotychczasowe deklaracje i potem kleić to w 1 post?
  18. Wczoraj jak wyjeżdżaliśmy poszliśmy się jeszcze pożegnać z Dylanką...podchodzimy do kojca a tu pusto:-o Dylanka wlazła do budy ...okazało się ,że spała jak zabita...:lol: ale jak tylko ZuziaM ją dotkneła to wylazłą z budki i merdała ogonkiem-tak,że pożegnanie mogło odbyć się przez mizianko:) Ona naprawdę jest przesłodka:loveu:
  19. Jestem i ja:) jeju biedaczysko...na początku marca coś dla niego wyślę...
  20. _Laro bardzo dziękujemy za allegro:) plis konto na PW bo ja oczywiście nie mogę się doszukać w swoich przelewach:oops::oops::oops:
  21. Tak Poster ufny nie jest,ale ciekawy tego co się dzieje to strasznie:)Szczekoli na tym pyszczysku ile wejdzie...stanie metr od siatki i szczeka,ale w końcu podchodzi i buziakuje w wyciągniętą rękę:)Niestety na spacerki na smyczy nie ma ochoty..Ale idzie wiosna i jak zobaczy ,że inni obok wychodzą i wracają to pewnie się przełamie i on ..A te ślepka jego...no cud:)
  22. Witam...:) wczorajszy wyjazd troszkę z przygodami był..ale udało się. Mika jak przyjechaliśmy wygrzewała się na słoneczku,ale jak zaczeliśmy podchodzić uciekła do budy-nie ufa jeszcze człowiekowi.Jest jednak wyraźna poprawa i przełom w tym co było do tej pory bo gdy tylko ucichło na dworku to znowu wychodziła i zaglądała z ciekawością.Ona poporostu potrzebuje czasu...:)
  23. Witaj Bari..:) sorki za nieobecność,ale zima się skończyłą i ciągle w trasie jestem hihi:) a nie tak jak niektórzy się wylegują:razz:
  24. dziś do pracy muszę brrr:angryy:...kilka słow o wczoraj jednak uda mi się tam napisać:evil_lol:
×
×
  • Create New...