Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='Ghanima']Nikus, Ty skubańcu - pod włos mnie bierzesz! ;) Ale i tak Cię lubię :eviltong:[/QUOTE] bardzo mi miło:eviltong: i wzajemnie;)
  2. To może dajcie w miejsce gdzie przychodził jakieś jedzonko...może przyjdzie jak zgłodnieje...ojejku
  3. [quote name='Ghanima']Wysłałam pieniążki obiecane dla Kubunia. Ściskam Was wszystkich a pieseczka najbardziej, oczywiście :)[/QUOTE] Tak...zdecydowanie jesteś aniołem:)
  4. jejku zrobiło mi się:) no ogłoszenie się zrobiło:) Oczywiście coś zmaściłem i potwierdzić musi linka AlfaLS bo podałem jej maila:oops: będzie to moje pierwsze na [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl :multi:[/URL]
  5. Jesteście obłędni:) Agata i Ubocze..razem można więcej...:) wątki tyskie są niepowtarzalne...warto tu być:)
  6. filcant...nie ma czegoś takiego jak "daleko" na dogo:) jakby był domek to.....:)
  7. Super zuziaM dziękujemy za tak fajniste wiadomości:) Dylanka już w drodze nas zaskoczyła-okazuje się,że to całkiem rewelacyjna psinka i wcale nie jest jakaś wycofana czy wystraszona,prawda? super jest nasza Dylcia:)
  8. Moja wpłata też juz w drodze:) Trzymaj się Kubusiu:)
  9. cegiekowe allegro robiła też Selenga:)
  10. Trzymamy ..Trzymamy jejku jak mocno.....jakby co to ja....wiecie....:)
  11. a ja dziś będę tak długo siedzieć aż mi się uda zrobić ogłoszenia:) i kropka:)
  12. [quote name='ala123']i serce i intuicja wielkie! a odnośnie transportu - ja też szukam i najwcześniej udałoby się w czwartek po południu (samochód na gaz, więc koszt niższy)[/QUOTE] no to super...tylko znajdzcie go i przytrzymajcie gdzieś do tego czasu.....a my zbierajmy kasę,....:)
  13. Zajrzałem na stronkę hoteliku i Wam też polecam:) Pani Tereso jak Pani odnajduje te " Psie Raje"? jak tam fajnie....Koniecznie zobaczcie:):):) tam jest superkowo:)
  14. Potwierdzam słowa Pani Teresy...myślę,że te hoteliki ,które zdecydowały się na współpracę na pewno nie mają powodów do narzekania:)
  15. jejku wszystko dograne prawie tylko psa nie ma:(...Alu a jak wygląda sprawa transpoortu?macie jakieś możliwości? bo jak jest miejsce to nie ma co kombinować tylko pakować go w samochód i zawozić..
  16. witamy na wątku :) no jak hotelik ma dojście do neta i dogo to ja już jestem spokojny:) będą też fotki...no to super:)
  17. jeżeli to model Mielecki to jest tak : 300 zł miesięcznie i załatwiamy sami karmę..albo wtedy cena wzrasta:)Karmę można zamawiać w necie z dostawą pod adres hoteliku bez opłaty więc warto poszukać:) Tylko Pani Teresa umie takie warunki wydusić na hotelikach hihi:)
  18. [quote name='bela51']Dopiero co weszłam i juz mam sie czym martwić... Gdzie ten psiak przepadł????????:-([/QUOTE] on napierw zamieszkiwał na tej stacji a wczoraj z tego co pisały dziewczyny poszedł na Lotnisko...trzeba sprawdzić czy tam jest:)
  19. Opis Krosna bardzo zachęcający cenowo też brzmi to nieźle...No to czekamy ma decyzje "opiekunek"..
  20. no to cioteczki zamojskie czekamy na info - czy udało się dziś namierzyć psiaka? i gdzie w końcu rezerwujemy to miejsce..
  21. [quote name='polubek']o transport to można by się nie martwić tak sądzę. prawda Nikus?[/QUOTE] nie wiem jeszcze szczerze mówiąc .Chciałem pytać cioteczek miejscowych jak właśnie ta sprawa wygląda...Ja mam do Zamościa 400 km..trochę daleko..
  22. 300 z wyżywieniem? warto to sprawdzić.....A Krosno 12 zł doba z wyżywieniem tak Pani Tereso?
×
×
  • Create New...