Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Tak Mada świetna robota - bo to Twoja zasługa z tego co wiem....
  2. mieliśmy Wasze wsparcie to...daliśmy radę..:)..i widok Dylanki na trawie dla takich chwil tu jesteśmy wszyscy przecież:)
  3. Jestem:lol: ufff co za dzień:roll: od rana auto było jakieś niesforne:angryy: w przeciwieństwie do Dylanki ,która okazałą się super psiakiem podróżnikiem i na mój i Grażyny od razu nadaje się do szukania domku.Spokojna..spragniona człowieka....Relacja i fotki trochę później niż myśleliście,ale przejazd dziś z powodów technicznych troszkę się przedłużył..Po dojeździe do hoteliku auto zastrajkowało na maksa i tylko dzięki uprzejmości ZuziaM(której baaaardzo dziękujemy) i Pana mechanika (również wielkie dzięki) po dwóch godzinach zmagań i odrobince:razz: nerwów..autko odpaliło w końcu:lol:
  4. Wiadomość z ostatniej chwili:) Dylankę odwozimy razem z Grażyną:)
  5. spoko....właśnie wróciłem z transportu Shilii i w aucie wytarłem tylko reflektory bo nic już nie widziałem:evil_lol:...u nas niestety to samo:)
  6. a ja ze swej strony dodam co się może przydać do ogłoszeń,że pasażerka z niej w autku jest super:) Troszkę się porozglądała co tam za oknem a,że nic ciekawego i pogoda paskudna to się położyła i grzecznie leżała na tylnej kanapie:)
  7. Witaj Posterku:) no jutro sobie możesz na gości poszczekać :)
  8. No myślę,że to całkiem fajny pomysł....a co do ogłoszeń to masz rację.:oops:..mnie też jest głupio...:oops: po weekendzie sam się też za nie zabiorę..muszę się w końcu przełamać...
  9. No właśnie....domku gdzie się schowałeś?:)
  10. Tobisiu a co Ty tam porabiasz teraz jak już śniegu nie ma?:)
  11. czy ja powiedziałem,że nie jesteś?:shake::cool3::cool3::cool3:
  12. Rusałeczko pokaż się światu:)
  13. hm Czy to zmieni dalszą część podróży?tzn godzinę?
  14. dzień dobry Mikuniu:) szykuj się bo jutro masz odwiedzinki:)
  15. Magda nie jedzie bo ma "pracujący weekend":( A moje zaproszenie do podróży jest dalej aktualne..AlfaLS masz chyba mój nr tel. to podaj zainteresowanym:)
  16. też tak myślę...ale jest młody..nauczy się:)
  17. pewnie jest...Oluś chodzi za J_ulią jak cień...ale..on musi się też nauczyć,że trzeba będzie zostać samemu czasem...albo z kompanem psim.....
  18. nieeeee powoli....Shila o północy wyjedzie z Wawy do Katowic...a ja popołudniu dowiozę ją do Iwony :) taki był plan chyba,ze czegoś nie wiem?
  19. Hejka cioteczki:) a ja mam niespodziankę tzn. Julia mi ją zrobiła i do mnie zadzwoniła:) tak To ta J_ulia o której pisałyście.Więc jest tak Olek to...straszny przytulak włazi Juli na kolana jak tylko usiądzie i domaga się głaskania.Dogadał się już fajnie z Guciem(to psiak z watku Ju_li w hoteliku). Ogólnie jest ok ale strasznie Oluś panikuje jak zostaje sam i bez człowieka...J_ulia obiecała fotki :) ale nie wiem czy da dziś radę bo ma tam dużo roboty z psiakami:)
  20. No pięknie:) widać Mikusia już nas wygląda:) jeszcze dwa dni i spacerek hihi:)
  21. Tak..spokojnie Dylanka jedzie ze mną:) tez już odliczam:)
  22. a my dziękujemy za ogłoszonka :loveu: i allegro :loveu:
×
×
  • Create New...