Jump to content
Dogomania

RUTA93

Members
  • Posts

    995
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by RUTA93

  1. Jaka dobra wiadomość... Żeby ta sobota była już ;). I wieści, oczywiście.
  2. Zaglądam nawet dwa razy dziennie z nadzieją, że na wątku pojawi się jakaś dobra wiadomość. Niestety, ja też mogę Biszkopcikom zaoferować tylko małe wsparcie finansowe. Oby jak najprędzej był domek do wspierania..
  3. OK. Zaterm trochę odetchnęłam. Oczywiście moja skromna pomoc finansowa będzie aktualna dla sunieczek - gdziekolwiek się udadzą. Trzymam bardzo kciuki, żeby jednak jak najprędzej były już w domku, własnym czy tymczasowym, ale ciepłym i serdecznym.
  4. Podczytuję wątek od początku i serce pęka. Jedyne co na dziś mogę to deklaracja stała 30 zł. Wiem, że to może być do końca ich życia... Mam nadzieję, ze deklaracje zdążymy uzbierać, tylko co z ewentualnym DT. Bo na razie chyba nie ma zaklepanego? A tu już chyba dni się liczą :-(
  5. FAAjnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Serdeczności dla Was Wszystkich!!!
  6. Trzymam mocno. Mam nadzieję, że to będzie Dobry i Kochający Dom dla Koniczynki.
  7. Oby Mała Zuzia z mocnych ramion Salety załatwiła kochające domki dla siebie i maksymalnej ilości schroniskowych towarzyszy. Fajnie, że to ona taka "akcyjna" jest!
  8. Aha! Ares. Bóg wojny! Wszystko zostaje w klimacie ....
  9. Paluszek na pewno do usunięcia. U jamnków piąty palec zdarza się rzadko, a jeszcze rzadziej jest wyposażony w kość (zazwyczaj to taki "mieszek" ze skóry z pazurem). Jeśli jednak taki paluszek już jest, to nie tylko przeszkadza, ale jest pewnym źródłem urazów w dalszym życiu - naderwanie, nadłamanie, uszkodzenie, ból i potencjalne poważne źródło infekcji. Nawet jeśli (co jest naprawdę rzadkie) w dodatkowym palcu jest kość - to dla dobra psa lepiej go usunąć. Dla lekarza jest to trochę większy problem przy zabiegu, ale goi się równie szybko i nie ma się czego bać. Ręczę 30-letnim doświadczeniem życia z jamnikami! Gratuluję Ci szczęśliwej adopcyjnej decyzji. Cieszę się, że Nero już tak fajnie się zaadaptował. Na pewno da Wam masę radości. I jak wszyscy obserwtorzy wątku - czekam na szczęśliwe fotki!
  10. Nie wiem, czy pomoże, ale lapy trzymamy bardzo mocno.
  11. Wielka świąteczna przyjemność popatrzeć na mała - bez względu na to, jak aktualnie ma na imię ;). Oby jak najwięcej dogomaniackich wątkow tak się kończyło - tylko tyle życzę nam wszystkim :roll:. Pogodnej reszty Świąt !!
  12. Wieści bardzo optymistyczne. Znaczy - trzeba jeszcze trochę pogrzbać w portmonetce... :razz:
  13. Co u Maleństwa? Skąd ten kaszel? Trochę lepiej po leczeniu?
  14. A z 3 psami i kotem jest po prostu wybornie! Może potrzebujesz 2 - 3 nocy, aby polubić to!! :thumbs:
  15. Żadnej zmiany u jamniczki?
  16. Fajnie!! Troszkę będzie smutno, ale potem (mam nadzieję) będzie mnóstwo dobrych wiadomości i jeszcze więcej pięknych zdjęć. Bo przecież tak ma być, po prostu.
  17. [quote name='GoniaP']Już są ogłoszenia? :(( Z mizernym uśmiechem bardzo dziękuję Isadora i Ruta. Aukcja oczywiście piękna :)[/QUOTE] Nie smuć się Goniu!! Przecież to do Ciebie należy ostatnie słowo, więc mozesz wybrzydzać na domki do utraty przyjemości i przebierać w nich do woli :evil_lol: !!. Ale dajmy im szanse - może gdzieś tam czai się ten jeden, naprawdę Najlepszy dla Małej Zuzi. Ja tam trzymam kciuki z nadzieją, że Wielki Miłośnik Jamniko - Pinczerków zobaczy, że tu czeka na niego Ktoś Absolutnie Wyjątkowy. Nie spieszymy się, będziemy tę piękną aukcję odnawiać aż do Oczekiwanego Skutku. A teraz Dobranoc Mała Zuziu, pędzę zajrzeć do Zuzi-Basi!
  18. A jednak lepiej na drugi dzień, jak za 8 m-cy. Tak myślę.
  19. Już jestem. Brak słów po prostu.
  20. Powodzenia, Pysiu - Ahmedzie. I szczęścia, zdrowia, miłości - jak to w życiu...
  21. I pozostaje nam jedynie czekać na obiecane zdjęcia i cieszyć sobie oczy widokiem Gizmulca-Szczęśliwca. Tak.
×
×
  • Create New...