-
Posts
995 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by RUTA93
-
Bity jamnik trafił do schroniska i gaśnie. Sam się okalecza! Szuka DT!
RUTA93 replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Jaka dobra wiadomość... Żeby ta sobota była już ;). I wieści, oczywiście. -
Niedobita Psotka żyje! Sąd odwoławczy w Bydgoszczy podtrzymał wyrok !!!
RUTA93 replied to Agata Balu's topic in Okrucieństwo
Podpisałam i ja i bliscy. -
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
RUTA93 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
FAAjnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Serdeczności dla Was Wszystkich!!! -
Trzymam mocno. Mam nadzieję, że to będzie Dobry i Kochający Dom dla Koniczynki.
-
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
RUTA93 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Oby Mała Zuzia z mocnych ramion Salety załatwiła kochające domki dla siebie i maksymalnej ilości schroniskowych towarzyszy. Fajnie, że to ona taka "akcyjna" jest! -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
RUTA93 replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy!! Jak miło popatrzeć... -
Paluszek na pewno do usunięcia. U jamnków piąty palec zdarza się rzadko, a jeszcze rzadziej jest wyposażony w kość (zazwyczaj to taki "mieszek" ze skóry z pazurem). Jeśli jednak taki paluszek już jest, to nie tylko przeszkadza, ale jest pewnym źródłem urazów w dalszym życiu - naderwanie, nadłamanie, uszkodzenie, ból i potencjalne poważne źródło infekcji. Nawet jeśli (co jest naprawdę rzadkie) w dodatkowym palcu jest kość - to dla dobra psa lepiej go usunąć. Dla lekarza jest to trochę większy problem przy zabiegu, ale goi się równie szybko i nie ma się czego bać. Ręczę 30-letnim doświadczeniem życia z jamnikami! Gratuluję Ci szczęśliwej adopcyjnej decyzji. Cieszę się, że Nero już tak fajnie się zaadaptował. Na pewno da Wam masę radości. I jak wszyscy obserwtorzy wątku - czekam na szczęśliwe fotki!
-
Nie wiem, czy pomoże, ale lapy trzymamy bardzo mocno.
-
Wielka świąteczna przyjemność popatrzeć na mała - bez względu na to, jak aktualnie ma na imię ;). Oby jak najwięcej dogomaniackich wątkow tak się kończyło - tylko tyle życzę nam wszystkim :roll:. Pogodnej reszty Świąt !!
-
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
RUTA93 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Co u Maleństwa? Skąd ten kaszel? Trochę lepiej po leczeniu? -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
RUTA93 replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
A z 3 psami i kotem jest po prostu wybornie! Może potrzebujesz 2 - 3 nocy, aby polubić to!! :thumbs: -
Żadnej zmiany u jamniczki?
-
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
RUTA93 replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
Fajnie!! Troszkę będzie smutno, ale potem (mam nadzieję) będzie mnóstwo dobrych wiadomości i jeszcze więcej pięknych zdjęć. Bo przecież tak ma być, po prostu. -
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
RUTA93 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']Już są ogłoszenia? :(( Z mizernym uśmiechem bardzo dziękuję Isadora i Ruta. Aukcja oczywiście piękna :)[/QUOTE] Nie smuć się Goniu!! Przecież to do Ciebie należy ostatnie słowo, więc mozesz wybrzydzać na domki do utraty przyjemości i przebierać w nich do woli :evil_lol: !!. Ale dajmy im szanse - może gdzieś tam czai się ten jeden, naprawdę Najlepszy dla Małej Zuzi. Ja tam trzymam kciuki z nadzieją, że Wielki Miłośnik Jamniko - Pinczerków zobaczy, że tu czeka na niego Ktoś Absolutnie Wyjątkowy. Nie spieszymy się, będziemy tę piękną aukcję odnawiać aż do Oczekiwanego Skutku. A teraz Dobranoc Mała Zuziu, pędzę zajrzeć do Zuzi-Basi! -
Jamik w wielkiej potrzebie..Odebrany przez wlascicieli:)
RUTA93 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Już jestem. Brak słów po prostu. -
I pozostaje nam jedynie czekać na obiecane zdjęcia i cieszyć sobie oczy widokiem Gizmulca-Szczęśliwca. Tak.