[quote name='Isadora7']Jestem po przerwie Zuziolku, po pracy "obrobię" ciebie allegrowo.[/QUOTE]
Isadorko - zapłacę Małej Zuzi wyróżnione Allegro. Napisz tylko na pw gdzie mam skierować środki :-)
Mam nadzieję, ze jakieś wiadomości z Nowego Domku będą?
Klauzunka - trzymaj się, czas tęskotę zagoi a Gizmulec załapał się na fajny, ciepły domek, w dodatku z ogródkiem i wielkim sercem do zwierząt. Będzie OK. Oby wszystkie wątki tak się kończyły.
Te zdjęcia z Małą Zuzią jak miód na serce. Rozkosz popatrzeć.
Spanie z jamnikami (minimum 2, im więcej tym lepiej) sprawia, że życie nabiera zupełnie nowych kolorów i staje się bardzo pełne !! GoniaP już wie to dobrze! Trzymajcie się dziewczyny.
Czekamy na wiadomości, bo Domek dla niego najważniejszy na dziś. Warszawa byłaby suuper, bo pewnie tu by był później operowany, więc mógłby dotrwać do operacji i potem do adopcji pod jednym dachem i w jednych, czułych, mam nadzieję, rękach.
Czekamy na wieści z wjazdu Zuzi Bis do Poznania i bedziemy tu lookać - pewnie jakieś pieniądze będą potzrebne, żeby ją do zdrowia o miłej krągłości jamniczej doprowadzić. Czekamy Goniu na komunikat.
Nie mam słów. Dramatyczny widok :shake:. Straszne biedactwo!
Zapisuję wątek - na pewno potrzebna będzie dalsza pomoc, żeby ją jakoś doprowadzić do stanu choćby trochę normalnego.. Trzymaj się malutka!
[quote name='GoniaP']Zuzia już niedługo pojedzie do swojego nowego domku :) Już jest mi smutno, ale jeśli jej braciszek nie znajdzie do tego czasu domu, to go wezmę na dt - postanowione.[/QUOTE]
Aż dwie dobre wiadomości w dwóch krótkich zdaniach!! Rozumiem, że to znaczy, iż Zuzi coś konkretnego szykuje? A dla "braciszka" to najlepsza wiadomość na świecie :fadein: !
I ja się cieszę bardzo że szczotka - staruszka ma własny, bezpieczny dom!!
Natomiast Zuzia najwyraźniej założyła pod tym kocykiem w okolicy nerek Goni stałe gniazdo i nie zamierza go opuścić nawet na chwilę. Mądra suczka !! ;)