Jump to content
Dogomania

RUTA93

Members
  • Posts

    995
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by RUTA93

  1. Nikt w okolicy go nie zauważył? Nie wiadomo nawet w którą ruszył stronę?
  2. Ściskamy kciuki i czekamy na dobre wiadomości
  3. Żadnych wiadomości? Szukają go chociaż? Robią coś? To nie był przecież zdziczaly, schroniskowy pies bojący się człowieka i uciekający na oślep, tylko stary jamnik, który pewnie będzie próbował wracać do swojego domu. Nie wie przecież, że go już nie ma... Będzie próbowal jakoś wędrować, ale nie będzie uciekał od ludzi. Problem w tym, że w stanie w jakim jest Dżeki (te przełysienia sierści) nie będzie, niestety, budził najlepszych uczuć wśród ludzi, którzy jego historii nie znają, a psy ledwie tolerują. Trzeba uświadomić mieszkańcom okolicy, że jest psem kochanym i szukanym. Ale to wszystko można tam, na miejscu.. Może przez Naszą Klasę informować, że może byc w okolicach Łęczycy? Czy w ogóle był gdzieś przez kogokolwiek widziany po tej.. ucieczce? Nie wiem, co jeszcze można robić, ale nie mogę patrze w ekran, na którym w dodatku żadnych wieści..
  4. To najgorsza z możliwych wiadomości.:-(.. W takiej sytuacji Dżeki może być Wszędzie, choć pewnie nie ma zbyt dużo sił na wędrówkę. Ale jamniki, to jednak twardziele, więc mógł powędrować... Ogłoszenia na każdym słupie, sklepie, kiosku, na poczcie, koło szkoły (dzieci wszystko widzą i są bardziej wrażliwe jak dorośli), koniecznie powiadomić miejscowego LISTONOSZA. Może nagrodę w ogłoszeniu obiecać? Wiem,że czasem taka informacja działa cuda i fantastycznie poprawia spostrzegawczość ludzi spoza grona psiarzy. To można na miejscu. Nie wiem co jeszcze? Boże, biedny pies. Burze idą i deszcze :shake:
  5. To zawsze wyjątkowo mnie boli - te stare psy, którym nagle odchodzi Pan i świat im się kończy pod zamkniętymi drzwiami pustego mieszkania, w przeświadczeniu,że są porzucone.. I w dodatku tyle ich jest. To dla mnie nie najlepszy moment, ale na razie deklaruję dla Maskotki chociaż 20 zł/m-c. Niech jak najprędzej będzie bezpieczna. Ja też myślę, że w Pabianicach nie ma wcale wiecej złych ludzi, niż gdzie indziej, ale może jest za to więcej Wrażliwców, którzy starają się robić coś konkretnego dla pabianickich psów. Może to one mają trochę więcej szczęścia?
  6. Przeczytałam wątek i zapisałam się na przyjaciółkę Groszka. Niech wędruje na pierwszą, może właśnie takiego psa jak On Ktoś dzisiaj szuka...
  7. Wczoraj nie doczekałam się na szczęśliwy finał, więc dzisiaj po pracy prościutko do komputera... Warto było!! Takie zakończenia dramatycznie rozpoczętych historii przywracają TROCHĘ wiary w człowieka. Dużo szczęścia, Dżekusiu!
  8. Pokaż się pieseczku...
  9. [quote name='modliszka84']My tam pojedziemy sprawdzić za jakiś tydzień albo dwa. Pomyślałam, że jeśli ktoś chce się dorzucić to możemy kupić jakieś puszki dla seniorów i zawieźć dla kruszynki. Przy okazji zobaczymy jakie są tam warunki i czy w ogóle są, żeby utrzymać 20 psów...[/quote] Dorzucam 30 zł na jakieś jedzonko dla Staruszków i będę tu zaglądać z nadzieją na wieści, że Babuni w tym Zgierzu jest dobrze. I tym innym Staruszkom też...
  10. Zaglądam tu do Dziewczynek, ale Nowin chyba nie widać na razie ?
  11. [quote name='Isadora7']Już nie trzeba :)[/quote] Czyżby na horyzoncie pojawił się DOMEK ??
  12. [quote name='Wisełka']Dostałam w ubiegłym tyg wiadomość prywatną. Jest chętna na adopcje Gucia, ale my go nie oddamy!!!! Gustaw zostaje u nas, czyli w swoim domku :loveu:[/quote] Zajrzałam na wątek Gucia po powrocie z krótkich wakacji i od razu taka dobra wiadomość!! Miałam nadzieję, że tak właśnie będzie, ale jak miło o tej decyzji przeczytać :multi:. Szkoda tylko, że w międzyczasie tyle jamników w schronach przybyło.. I tak mało stamtąd ubyło. Chyba miłośnicy jamników znikają niczym dinazaury... Dobrze, że chociaż Gucio może być całkiem spokojny, choć on akurat ten spokój już jakiś czas temu uzyskał. Wielu szczęśliwych lat Wam życzę!
×
×
  • Create New...