-
Posts
995 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by RUTA93
-
Boszsz.. Serce pęka. "Mój" dzierżoniowski Gizmo mimo kalectwa wyadoptował się błyskawicznie - czeka na przejazd do DS, więc grosik ode mnie na to biedactwo, czyli Pysia będzie co miesiąc - chyba trochę potrwa, zanim jego sytuacja się wyjaśni. Najbardziej mu dziś trzeba domku, żeby spokojnie podrósł czekając na operację. W schronisku jego szanse na przetrwanie są marne. To maleńtas straszny... Człowiek mu potrzebny, chociażby Tymczasowy. Rozsyłajcie Cioteczki wątek - komuś serce musi stanąć na moment, a potem zabić mocniej. Same pieniądze - nie dadzą rady :sad:
-
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
RUTA93 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Oj, to super, ze forma Zuźki szybuje ku górze. Radosny szczeniak = zdrowy szczeniak. Cudo!! Troszkę ciałka żeby jeszcze przybyło i będzie do zjedzenia łyżeczką!!! A Domek sam się znajdzie i baaardzo będzie o Zuzię prosił. Trzeba tylko troszkę poczekać i mieć pewność, że to TEN. I jakoś wyszarpać wtedy Zuzię z objęć Goni :razz: -
Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.
RUTA93 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Trafiłam dziś do Zuzi z jamniczego wątku i od razu wymiękłam. Trochę się martwię, bo jak mnie uczyli w szkole - "to chore zwierzę ma smutek w oku i grzebie się w ściółkę". Oby jej brak chęci do zabawy wynikał tylko z wychudzenia i poschroniskowej infekcji, a nie z czegoś poważniejszego. Tfu, tfu, tfu!! Trzymam mocno kciuki za Maleńką, mam nadzieję, że wkrótce zacznie się radośnie bawić jak psie dziecko, którym przecież bardzo jest! Wiem, że jest pod najlepszą obserwacją i opieką; oby tylko jak najprędzej zaczęła być w jak najlepszej jamniczo-pinczerkowej formie!! Bo że domki wkrótce będą się tłoczyć - to pewne. Łakomy z niej kąsek :eviltong: !!! -
Podoba się, podoba! Niech się Gizmundo pakuje i czeka na walzce na okazję do Trójmiasta!
-
Zajrzałam sobie i cieszę się bardzo, że "się dzieje" u Gizma. Czekam też na wyniki wizyty w Trójmieście. Fajnie by było, gdyby to był właściwy domek, ale gdyby nie całkiem, to myślę, że ten szalony facet rozkocha w sobie jeszcze niejedną osobę:lol:
-
Wrocław . Maleńka Tosia mix jamnika / sznaucera - ma dom .
RUTA93 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Niefajnie. -
Wrocław . Maleńka Tosia mix jamnika / sznaucera - ma dom .
RUTA93 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Jakieś informacje o Tosi może? -
OK. Zatem w zasadzie wszystko wiadomo. Mamy więc "TAŃCZĄCEGO GIZMO" i takiego przyszły domek ma pokochać!! Najważniejsze, że chłopak poza tym zdrowy i, jak wynika z relacji TDT, żwawy i wesoły nad podziw. Mam nadzieję, że kochający DS tuż tuż, bo Gizmo nad podziw radosnym słodyszkiem jest :evil_lol: !
-
Kciuki mocno trzymane, Gizmo w dobrych rękach. Oby wieści co do łapek psiaka były choć trochę optymistyczne
-
Mam małą awarię komputera, dopiero w pracy mogłam zajrzeć na weekendowe wieści i wymiękłam po prostu po obejrzeniu zdjęć i filmików. No a jego zachowanie w nocy dokładnie wskazuje na jamniczy składnik pochodzeniowy! To pies, którego naturalnym środowiskiem jest łóżko, więc na pewno jamniczopochodny :evil_lol:. Zaraz podam marta0731 namiar komórkowy - chcę zaraz wysłać deklarowany grosik, a na forum zajrzę dopiero jutro. Trzymam kciuki za Malucha z ADHD przed wizytą u wetów.
-
Słodki Maluch. Dobrze, że już bezpieczny i że taki radosny i pogodny!! Trzeba mieć nadzieję, że wetom uda mu się chociaż trochę pomóc. Oczywiście też czekam na numer konta.
-
Wrocław . Maleńka Tosia mix jamnika / sznaucera - ma dom .
RUTA93 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Jakie śliczne Maleństwo!! Zaznaczam ją sobie, będę tu zaglądać, chociaż z tą jej urodą, to na pewno długo w DT miejsca nie zagrzeje. Na pewno i jamnik szorstkowłosy i sznaucerek zgodnie tu działali, ale efekt cudny! -
Przybyłam tu z jamniczego wątku. Coś dorzucę na malucha, na razie 25 zł - potem zobaczymy. Tylko wyciągnijcie już go z tych zmrożonych kafli, błagam.
-
[Gdynia] TONIK starszy jamnik długowłosy czeka na cud!
RUTA93 replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=indigo]Dużo szczęścia Toniku! Na Nowy Rok i na Nowe Życie!! :smile:[/COLOR][/SIZE] -
[Gdynia] TONIK starszy jamnik długowłosy czeka na cud!
RUTA93 replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Poprosimy o odrobinę informacji o Toniku.. -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
RUTA93 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo długo nie było mnie na Dogo. Wracając - pierwszy krok kieruję do Amisia, zeby napisać, że ciągle pamiętam i ciagle na myśl o Amisiu mam taki twardy kamień w gardle.. :-( -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
RUTA93 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Ooo. to fantastyczna wiadomość. Dwa tygodnie rekonwalescencji ... i do domu, jak najprędzej. W czwartek wyślę na marcowy hotelik. -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
RUTA93 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Świetnie, że Hugo ma już swój Domek i swoich Ludzi. Powodzenia i dużo szczęścia Piesku!! Czy już wiadomo, kiedy sterylka Sary? Dobrze byłoby zdążyć przed cieczką, a ona przecież może być w każdej chwili, bo to prawie 5 miesiecy od urodzenia szczeniaków.. -
Jamnisia Tusia z paralizem w hoteliku-JUZ W SWOIM DOMKU !!!!!!!
RUTA93 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[I] I ja też...[/I] -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
RUTA93 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Fantastycznie, że Mały, to znaczy już Duży Hugo we własnym domku. Mam nadzieję, że będzie dobrze!!! To teraz Sarunia... Też jej czas!! -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
RUTA93 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że wreszcie Hugo się uda. On już BAARDZO potrzebuje swojego domu. Gdyby ten domek był właściwym - zostanie skupić się na Sarze. Tj. sterylka, fajna sesja i moc ogłoszeń. Jest śliczna i będzie dobrze. -
Jamnisia Tusia z paralizem w hoteliku-JUZ W SWOIM DOMKU !!!!!!!
RUTA93 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Diagnoza najważniejsza. Lenarcik prowadził jamnika ode mnie - wózkowicza. Na nogi nie dało się go postawić, ale leczenie i prowadzenie psa nie budziło wątpliwości. Psiak wesoły, radosny choć na kólkach, niestety. Wtręt taki.. Ale na pewno wizyty i diagnoza przede wszystkim konieczne. Tusia praktycznie cały czas bez leczenia konkretnego. Musimy przecież wiedzieć jak z nią jest. -
Jamnisia Tusia z paralizem w hoteliku-JUZ W SWOIM DOMKU !!!!!!!
RUTA93 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Zarówno discus compositum jak i Traumeel to [B]leki homeopatyczne[/B]; zazwyczaj podaje się je łącznie, jako [B]leczenie uzupełniające[/B], aby dać wytchnienie wątrobie po kuracji np. Nivalinem lub Metaconem. Wszystko w sytuacji porażenia po wysunięciu dysku. Czy mamy pewność, że tak jest? I czy suka przeszła już leczenie podstawowe? Chyba nie, w każdym razie nie doczytałam się. Mogę się mylić i coś mi umknęło, ale jednak może jeszcze wizyta u lekarza doświadczonego w problemach porażeń jamniczych? Tak mi się zdaje... -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
RUTA93 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Jutro wyślę dodatkową wpłatę z ptrzeznaczeniem na sterylkę Sary - na razie tylko tyle mogę.