-
Posts
995 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by RUTA93
-
[quote name='magdola']Jutro dam znać potencjalnemu ds. Odezwę sie jak będę cosik wiedziała....[/QUOTE] Ło Matko! Już widać ds :lol: ?? Cudnie!! Tymek zresztą młodziutki i cudowny - na pewno u PannyAnny nie zagrzeje miejsca..
-
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
RUTA93 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno zaciśnięte. Do jutra!! -
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
RUTA93 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Koniecznie! Ale to koniecznie! -
Dziękujemy za wieści. Dobrze, że powoli wszystko się normuje.. Szczekanie - cóż. Trzy psy, więc działa "efekt sfory". Na pewno jest dużo trudniej jak przy jednym psie. Trudno też pracować, kiedy psy są w pustym domu, a domownicy na zewnątrz, bo nie ma wtedy możliwości działania na "prowodyrów", a na tym w zasadzie polega praca z psami w takiej sytuacji.. Może ktoś ma doświadczenie i pomysł?
-
MOREK odszedł za TM otoczony miłością i opieką słodkokwaśnej.
RUTA93 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Trzeba tylko trzymać kciuki, żeby głasków i przytulania nie zabrakło mu już nigdy! -
MOREK odszedł za TM otoczony miłością i opieką słodkokwaśnej.
RUTA93 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
To wielka przyjemność widzieć na zdjęciach spokojnego, pewnego siebie psa przy nodze człowieka, któremu wyraźnie ufa. Kiedy przypomnę sobie zdjęcie z ulicy w Morawicy, które poruszyło mnie do żywego... Eh... Szczęścia Morku! Jakoś podświadomie głęboko wierzę, że właśnie Morek znajdzie swój prawdziwy Dom. :thumbs: Trzymam!!! -
MOREK odszedł za TM otoczony miłością i opieką słodkokwaśnej.
RUTA93 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Jakie dobre wiadomości! Dziękujemy pani Edytce za serce dla naszego Morka. -
MOREK odszedł za TM otoczony miłością i opieką słodkokwaśnej.
RUTA93 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka'] Prace nad bazarkiem stanęły, bo mam kłopoty ze wstawianiem zdjeć. Ale w przyszły weekend wracam do cywilizacji i wtedy robota ruszy z kopyta. Na razie Morek ma pełną sakiewkę.[/QUOTE] To dobrze, bo poluję na półeczkę z Ikei ;). Już się martwiłam, że bazarek utknął... A on dla Morka przecież !! -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
RUTA93 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dabrowka']Z wielką przyjemnością donoszę, że jamnikowaty [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227269-Pinokio-takiego-psa-na-Dogo-nie-było?p=19656427#post19656427"]Pinokio[/URL] znalazł swoich ludzi i od kilku dni wyleguje się w pościeli :)[/QUOTE] Jak dobrze :loveu::loveu:! -
MOREK odszedł za TM otoczony miłością i opieką słodkokwaśnej.
RUTA93 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze zobaczyć taki widok - Morek garnący się do człowieka. Super!:loveu: -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
RUTA93 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Na wczorajszym bazarku na psy z kieleckiego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231766-MARSZ-JAMNIKÓW.........CUDA-28-09-23-00[/URL] są obróżki z Marszu Jamników w Krakowie. Na moje mikroby są za duże (rozmiar obróżek: obwód 33-52 cm, szerokość 2 cm), ale większość jamników ma słuszniejsze gabaryty.. Zajrzyjcie, Cioteczki :lol: -
MOREK odszedł za TM otoczony miłością i opieką słodkokwaśnej.
RUTA93 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Za kilka dni coś wpadnie za zlecenie. Będę pamiętać o Morku. -
MOREK odszedł za TM otoczony miłością i opieką słodkokwaśnej.
RUTA93 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Morka :lol: -
MOREK odszedł za TM otoczony miłością i opieką słodkokwaśnej.
RUTA93 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Jądrawyglądają dość okropnie. I na pewno bardzo Morka bolą! To również może być powodem jego zachowania. -
MOREK odszedł za TM otoczony miłością i opieką słodkokwaśnej.
RUTA93 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Biedaczysko... Ale bezpieczny i nakarmiony. -
MOREK odszedł za TM otoczony miłością i opieką słodkokwaśnej.
RUTA93 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Jestem u Morka - wydawało mi się, że jestem trochę uodporniona na psie biedy, ale ten wyjątkowo mnie rozkleił.. Dobrze, że ma ten wątek i sporo osób tu zagląda - może uda mu się pomóc. Proszę o numer konta, wyskrobię chociaż grosik jakiś. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
RUTA93 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='jofracy']już wiem gdzie leżał problem. Teraz powinno wszystko działać :) przepraszam za zamieszanie :) [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.112321828915474.20871.100004129712465&type=3[/URL][/QUOTE] Działa! Super! -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
RUTA93 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Bez "s" też nie wchodzi... -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
RUTA93 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='jofracy']spróbujmy jeszcze raz tym linkeim: [URL="https://www.facebook.com/media/set/?set=a.112321828915474.20871.100004129712465&type=3"]BAZAREK [/URL]nie wiem czemu nie działa poprzedni :( [PHP]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.112321828915474.20871.100004129712465&type=3[/PHP][/QUOTE] Jestem zalogowana, ani wczorajszy adresem, ani dziejszym linkiem, ani kodem...:shake: -
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
RUTA93 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Kciuki trzymane mocno. Oby poprawa była trwała! -
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
RUTA93 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'] Jestem w trakcie formalizowania Fundacji SOS DLA JAMNIKÓW[/QUOTE] I to jest ważne bardzo! -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
RUTA93 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania W']Nie wiem czy to ma znaczenie(chyba że ku pokrzepieniu serc ; ) ),bo troszkę się pogubiłam w wątku (rzadko zaglądam ostatnio na dogo) ale nasz Filipek po ponad roku czekania znalazł w końcu swój dom [/QUOTE] No pewnie, że taka wiadomość jest ważna, ma znaczenie i bardzo takich potrzebujemy. Tym bardziej, że wakacje i straszny wysyp nowych jamników na drogach... :shake: -
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
RUTA93 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
No to czekamy. -
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
RUTA93 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Cicho się jakoś u Foczki zrobiło... No i wieści nowych nie ma :lookarou: