Jump to content
Dogomania

RUTA93

Members
  • Posts

    995
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by RUTA93

  1. [quote name='Marzenna']Było czysto:))))))[/QUOTE] To być może znaczy, że jednak napięcia, nerwowość i stresy działały na Milę.. Skoro zaczęła zachowywać czystość kiedy jesteście same - to znaczy, że powinno być dobrze. Może być dobrze. Będzie dobrze!!! Kciuki mocno trzymane nadal :-))
  2. I ja poproszę o numer konta dla CINKA!
  3. Będziemy zatem zaglądać tu także późno.
  4. Najważniejsza jest teraz diagnoza. Myślę, że cud w postaci całkowitego "nareperowania" Foczki jest raczej niemożliwy, ale pewna poprawa jej stanu powinna się udać. Czekamy z kciukami na opinie lekarskie. I żeby Domek czekał i kochał!
  5. Czekamy na szczegóły. A kciuki aż bolą..
  6. Feluś - Feliks - znaczy: szczęsliwy. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Powodzenia, Piesku!
  7. Zapisuję. Biedactwo.. I z taką pogodną wolą życia!
  8. Tak bardzo przykro... Tak smutno.. Ale odchodziła kochana..
  9. Tak mi przykro, Neris. Tak mi przykro.
  10. Zaglądam... Ale wygląda na to, że u Chłopaka nic się nie zmieniło?
  11. I żeby mi tam Sopel żadnych warkotów nie urządzał!
  12. Czekamy bardzo na informację, że Celinka już w domu i dobrze się czuje no i na Jej niezrównane plotki z jamniczego podwórka.
  13. Trzymamy kciuki mocno i czekamy na wiadomości od Celinki.
  14. Ogólnie to fantastyczne wiadomości - wszyscy na coś takiego czekali i na coś takiego liczyli !! Co do drugiej listwy - dobrze byłoby zrobić, żeby nie kusić losu. Ale na pewno najpierw trzeba porządnie zdiagnozować serduszko.
  15. Jak miło odwiedzić wątek i mieć takie dobre wiadomości i takie śliczne obrazki. Szczęścia dla Lindy i jej Ludzko - psiej rodziny!
  16. Fajnie czytać, że powoli życie stadne się normalizuje! Będzie dobrze! Wiosna tuż, tuż.
  17. Czekamy na jakąś wiadomość..
×
×
  • Create New...