Jump to content
Dogomania

RUTA93

Members
  • Posts

    995
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by RUTA93

  1. Jakieś nowe informacje?
  2. [quote name='martuuch']Są słodkie, przytulaśne i cuchnące :D[/QUOTE] Jaka to dobra wiadomość przed weekendem. Biszkopciki w domu!! Hurra! Śmierdzą na swoim :diabloti: Martuuch - jesteście wspaniali! Chapeau bas !!
  3. [quote name='martuuch']Zbieramy się na zakupy dla biszkoptów, po południu je odbieramy i może już wieczorem relacja z pierwszego dnia w domu :D jak tylko odkryję, jak się zamieszcza tu zdjęcia, to powrzucam foty :D[/QUOTE] Super! Czekamy bardzo!
  4. No to wielka ulga. Teraz trzymam kciuki dalej, żeby między Kają a Biszkopcikami ułożyło się jak najlepiej jak najszybciej. Czy na jakieś zdjęcie z DOMU (hurra!!) można liczyć ?
  5. Czwartek się zbliża, więc ściskam mocniej :kciuki:
  6. Chyba zacznę już mocno trzymać, żeby do czwartku nabrało mocy!
  7. Czekam bardzo na dobre wiadomości, choć tak naprawdę, to wszystko w łapach trzyma Kaja ;-). Mam nadzieję, że podzieli się domkiem z Biszkopcikami.
  8. A już myślałam, że to kolejny, zwykły dzień. A on całkiem niezwykły jest!!! Trzymam kciuki i co tam jeszcze się da, żeby spotkanie z Kają wypadło dobrze i czekam na info, że Biszkopciki są już w prawdziwym domu. Oby jak najprędzej!
  9. Doskonałe wieści!! Jamniki zarażają kolejne osoby! Epidemia wyraźnie się szerzy :diabloti: Gratuluję wybornej decyzji i życzę szczęścia całemu Domowi :lol:
  10. Zaglądam do dziewczynek. Dobrze, że im chociaż ciepło i mają pełne miski w ten okropny dla bezdomniaków czas :-((
  11. Chociaż może lepiej, że zrezygnowali przed adopcją (choć mocno nieelegancko), niż gdyby mieli zrezygnować za tydzień lub dwa i żądać odebrania psa z Warszawy.. Tacy też już się trafiali. Po prostu Tofik musi poczekać na Swojego człowieka.
  12. Zaglądam z nadzieją na jakieś wiadomości od Faziego. Czy coś wiadomo?
  13. I to jest wiadomość!!! :multi: Życzymy szczęścia, zdrowia i bardzo wielu lat radosnych ze Żwirkiem!
  14. Śliczna i szczęśliwa. Dobrze, że są takie wątki do "odetchnięcia" !
  15. Szczęśliwy i bezpieczny maluch... Zdjęcie na fotelu mówi wszystko - 110% jamnika! Boni-Bobo -dzięki!
  16. Dobra wiadomość tego wieczora.. Brakowało wieści o tym Biedactwie. Skoro jest Linką to już super ;) !!! Pierwszy dobry znak - własne imię, drugi - DT. Trzymam kciuki, żeby jak najprędzej znalazł się dla dziewczynki DS. A o Ozzym coś wiadomo?
  17. Czy są jakieś informacje na temat Mikusi? Szuka domku, czy już się grzeje we własnym?
  18. Jakieś wiadomości od chłopaka? I co z tą biedną suczką, która pojawiła się na wątku?
  19. Zaglądam i zaglądam.... Mam nadzieję, że brak wiesci, to dobre wieści ..
  20. Uff... Oddech do połowy zatrzymany i czekam na szczegóły. Oczywiście kciuki mocno zaciśnięte.:kciuki:
  21. Wiem, że jest im ciepło, sucho i mają co jeść. Pogodnie wyglądają. Pewnie i głaski czasem wpadną. I spacerek. To naprawdę bardzo dużo. Doceniam to, bo w niewielu naszych schroniskach można starym pieskom zapewnić takie warunki. A jednak strasznie mi ich żal...
  22. Czekamy, oby wszystko było OK i Fazi miał już Swój Własny Dom. Do końca.
×
×
  • Create New...