-
Posts
995 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by RUTA93
-
Szukamy doświadczonego DS dla białego jamnika w czarne łaty, ze schronu.
RUTA93 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']Dostałam pw od Basi ... Ciężka sprawa z naszym Moriskiem. W schronisku nie da się z nim pracować, a pracujące z nim DT trudno znaleźć, będzie pytać Olafa. Postaram się wymyślić jakiś tekst do ogłoszeń i poogłaszać go.[/QUOTE] Biedny Morison, nie ułatwia sobie życia unikając wspólpracy. Może jednak uda się jakoś go ulokować w DT gotowym do pracy.. Albo pozostaje liczyć na Cud Poogłoszeniowy. Czasem się zdarzają... -
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
RUTA93 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny - do podróży pociągiem potrzebny tylko papier o szczepieniu przeciw wściekliźnie. Wściekliźnie, a nie wirusówkom. No i papier, tylko papier! Fakktem jest, że jeżdże z psami od 40 lat i nikt nigdy kwitu ze szczepieniem nie żądał, zadowalając się biletem. Na "wszelki wypadek" wystarcy, żeby Patysia miała na drogę jakikolwiek kwit ze szczepieniem z aktualną datą. Niech ktoś, w sensie jakaś ruda suczka, pożyczy swój;) -
To bardzo dobre wiadomości! Skoro jest lepiej, nawet tylko troszkę, to do pełnego sucesu potrzebny jest czas i cierpliwość. Będzie dobrze! Suczki przywykną do tego, że Domek im nie znika i z pojawieniem się ciepłych dni na pewno polubią ogródek. Pozdrowienia dla Was wszystkich. Szcególne mizianko dla Kai, że okazała naprawdę wielkie serce, nie pożarła Biszkoptów i podzieliła się z nimi Waszym Domem.
-
Szukamy doświadczonego DS dla białego jamnika w czarne łaty, ze schronu.
RUTA93 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie Moriska na SOS dla jamników (dodane przed miesiącem przez danka1234) - [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/596[/URL] jest chyba z nieaktualnym kontaktem (jak sądzę - na poprzedni DT). Sprawdzcie, proszę i może ewentualnie dobrze byłoby podać danka1234 nowe miejsce pobytu psa i nowe dane kontaktowe. Bo a nuż... :-( -
To doskonale. Bo sytuacja Bonnie niepokoi bardzo. Ale może rzeczywiście... A więc czekamy.
-
Zdrowiej Cioteczko, a już Sopelek potowarzyszy Ci ochoczo na podusi :evil_lol:. My tu na zdjęciach wątkowych od kilku dni widzimy, jak się cudownie odmienia się psiak w Twoim domku. Wyczyszczenie gruczołów bardzo poprawi Sopelkowi komfort życie, bo już poopina nie będzie bolała biedaka. I pychulec jeszcze bardziej uśmiechnięty będzie. No pewnie, że jeśli pojawi się wybitnie doskonały DS, to i dla Celinki i dla Sopelka będzie dobrze, ale coż to za Domek być musi !!!! :roll:
-
Zaglądam codziennie, coraz bardziej niespokojna...
-
Szukamy doświadczonego DS dla białego jamnika w czarne łaty, ze schronu.
RUTA93 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Dość piorunująca, niestety :diabloti: -
Czy coś wiadomo na temat Bonnie? Czy wszystko z nią w porządku?
-
[quote name='Basia1244']A jeszcze jedno - one mi się nigdy nie tarzały w paskudztwach, natomiast starsza je na każdym spacerze dużo trawy, co jest spowodowane problemami z trawieniem - albo niedobory błonnika, albo problem z nadmiarem żółci, albo niedobory składników (np. b17). Tak więc pozwalac jej tę trawę jeść i niestety oczyszczać żołądek przez zwracanie tego również - nie ma wyjścia, widocznie tego staruszka potrzebuje.[/QUOTE] Nie wiem, czy się przyda, ale ja od lat mam naprawdę niemłode jamniczki miniaturowe (teraz: 16, 14 i 11 lat) i jak zaczynają kombinowąc z trawą i "paść się" daję im 1 "Tabletkę przeciw niestrawności" firmy Labofarm (Apteka - groszowy zakup) - to taki ziołowy miszung usprawniający trawienie. Daje naprawdę dobre efekty! Może warto u Kreski spróbować?
-
[quote name='Celina12']Okruszek dziś ma świetny humorek-podchodzi sam,wpycha główkę do głaskania...a ogonek lata i lata.... Dobrze,że nie je łapczywie....dostaje małe porcje ale częściej...musi być dobrze...[/QUOTE] Jak dobrze czytać w niedzielne przedpołudnie takie wiadomości. Witam Was oboje i wszystkich Twoich, Celinko, Zwierzów i Ludziów! Wczoraj poczytałam sobie Twój "domowy" temat o Twoich jamnikach - nie dam rady nadrobić całych zaległości, ale poczytałam sobie jaki był Początek i teraz o Sopelku - Okruszku ostatnie strony. Będę podczytywać czasami sobie, co było u Was pomiędzy...
-
W sumie to same dobre wiadomości! Sopelek w całkiem dobrym stanie, jak na zabytek :evil_lol:. Teraz już tylko kąpać, karmić i kochać. A to wszystko w zasadzie już ma zapewnione, biedaczek, uczuć to nawet w nadmiarze ;). Dzięki Celinko za wszystko a przede wszystkim za przeogromne projamnicze serce, cudownie,że przynajmniej na tym wątku dobre wiadomości. Jak Sopelek uwierzy, że jest juz u Ciebie - u siebie, skończą się pomruki, nocne koo i inne problematyczne zachowania. A Twoi domowi jamnicy - zachowują się po prostu wspaniale, przecież przyjęli nocnego gościa bez żadnego problemu. Jest super a będzie jeszcze lepiej! Odpocznijcie sobie dobrze po tych emocjach dnia wczorajszego i dzisiejszego i wieczorkiem czekamy na relację sopelkową.
-
Przerzuty do płuc to rzeczywicie zła wiadomość :shake:. Trzeba teraz Agatce zapewnić jak najlepsze warunki do wygojenia się brzuszka i sprawić, żeby czas który jej zostanie - niezależnie od tego, jak będzie długi - był tak szczęśliwy dla psinki jak to tylko możliwe. Nie wszystko na świecie da się naprawić, ale najważniejsze, że Agatka jest kochana i czuje to teraz każdego dnia.