Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. Nie, nie jest to pewne, ale jakaś tam szansa jest ... Demisiu nie komplikuj sprawy, kochana. Wytrzymaj jeszcze troszkę:modla::modla::modla:
  2. Nie sądzę natalijo żeby udało się coś zrobić przed świętami ... może przed nowym rokiem? Będę trzymać kciuki, żeby Demi przeżyła ten czas bez cieczki. Byłoby super ....
  3. Boję się, że cieczkę dostanie lada dzień (lub ją ma). Nie bardzo sobie wyobrażam jej z cieczką u Jamora, czasu na zabieg nie ma bo święta i nowy rok. Wiem, że hormony to ingerencja, ale trzeba się jakoś zabezpieczyć. U Lilutosi same kastraty, a więc troszkę lepsza sytuacja. Sama nie wiem, a jakieś inne propozycje? Miałam cichą nadzieję, że do nowego roku da się przetrzymać.
  4. A jeśli Demi nie ma jeszcze cieczki, to może podać jej hormony i potem wysterylizować? Nie wiem czy to dobre rozwiązanie, ja tylko głośno się zastanawiam.
  5. Ślicznie wygląda w tej mikołajowej czapce :loveu: Wymiziajcie Anulkę :santagri::x-mas::santagri: Zdrowych Św ąt dla całej rodzinki :tree1::tree1::tree1:
  6. Cynia dojechała szczęśliwie do Wrocławia :lol: aktualnie jedzie dalej z ninką i z jej znajomym do Lilutosi. Tak martwiłam się, żeby zdążyć przed cieczką, ale się nie udało. Pomyślimy co dalej ... ja jestem finansowo na nią gotowa, ale natura była szybsza. Czekam na pierwsze wieści z DT.
  7. Lucyna

    Kredka

    Dziękujemy :lol: Spokojnych i Zdrowych Świąt życzymy Twojej całej rodzince i zwierzyńcowi :x-mas::tree1::x-mas:
  8. Masz rację ... ależ byłaby niespodzianka. Cieka we czy coś takiego już zdarzyło się na Dogo :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. Dostałam sms - Demi dojechała cała i zdrowa :multi::multi::multi:
  10. i napisz coś o Fredzi ... prosimy :p:p:p...
  11. Dzięki, dzięki, dobrze, że śniegi puściły ...
  12. Jeszcze kilka dni i suczki zaufają znowu ... a ja szykuję się do wyjazdu.
  13. Hopaj Biszkopciku ... nowy domek wkrótce musisz mieć.
  14. Suczki zabrane :multi: Ninka nie musiała jechać z kierowcą, przyjechał z kolegą, stwierdzili, że poradzą sobie z Demi. Jadą do Jamora. Cynia do jutra zostaje w Poznaniu. Ja wyruszam skoro świt po dziewczyny :loveu:
  15. Witam rannego ptaszka, ustalenia logistyczne wyglądają następująco - dzisiaj obie suczki zabierane są od Pani Wandy - Demi jedzie do Jamora, być może razem z niną, zależy to od kierowcy - Cyntia zostaje u niej w domu do jutra - jutro raniutko startuję i zabieram z Poznania Cyntię i jedziemy do Lilutosi - myślę wylądować tam jutro około 17,00 - nina będzie mi towarzyszyć To tyle, trzymajcie kciuki za szczęśliwe przejazdy :loveu::loveu::loveu:
  16. Ja też rano napiszę jakie rozwiązanie transportowe zapadło w związku z Cynią. Dobranoc, a sunie ... pewnie już śpią, ale od rana pakować manatki proszę ... :loveu:
  17. Hop, ale my chcemy trzymać kciuki :loveu::loveu::loveu: tak więc trzymamy ... kciukasy
  18. Pierwsza stronka super, bardzo mi się podoba, nie mam uwag. Dzięki natalijo :loveu::loveu::loveu:
  19. Co tam u naszej Małpeczki słychać?
  20. A z tymi ogłoszeniami superowo, że ą chętni ...
  21. Z Lilutosi ustalone, raczej jutro Cynia będzie już we Wrocławiu. Czekam jeszcze na info od ninki co do wyjazdu jej koleżanki.
  22. Z pewnością zostanie zabrana z Przyborówka, napisałam do Lilutosi priv i czekam na kontakt. Trafi tam jutro lub pojutrze, zależy kto ją przywiezie. Jeśli ja to jutro tam trafi. Próbuję to uzgodnić.
  23. Rozmawiałam z ninką. Sunie zostaną zabrane jutro około 12,30. Czekam na informację od ninki, czy jej koleżanka będzie jechała do Wrocławia przez Poznań. Dam znać jak się coś wyjaśni.
×
×
  • Create New...