-
Posts
10722 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lucyna
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ninko, chcę napisać w kwestii rozdzielnej adopcji suczek. Miałam pod swoimi skrzydłami Bliźniaczki - od zawsze razem - nierozłączne. Szukaliśmy im wspólnego domku przez prawie pół roku. Nie było chętnych. Były w hotelu "U Jamora", potem przez miesiąc u mnie. W końcu zapadła decyzja o ich rozdzielnej adopcji. Znalazły kochające domy i mają się dobrze. Zapewne miały inne charaktery niż te panienki. Bliźniaczki razem stanowiły dość męczącą parę, rywalizowały o każdy dotyk człowieka i trudno było nad nimi zapanować. Teraz każda w osobnym domu też jest szczęśliwa. Bardzo przeżyłam ich rozstanie, jednak dzisiaj uważam, że dobrze się stało. Nie powinnaś wykluczać adopcji rozdzielnej. Dobrze byłoby, gdyby Jamor mógł je wziąć. Zajmuje się owczarkami belgijskimi. Zapewne odwiedzi ten wątek. myślę, że kasę można uzbierać. -
Sprawdź Julia, wysłałam 30 PLN za grudzień 09.12. :loveu:
-
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Lucyna replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
W takim razie poproszę o numer konta na priv i przeleję swoją miesięczną deklarację za grudzień 30 PLN -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jeden kolega, też dobrze ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pogoda rzeczywiście nie sprzyja spacerom. Ciekawe, czy na święta spadnie śnieg. U was w Jeleniej Górze są chyba na to duże szanse. -
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Lucyna replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Wysyłajcie dziewczyny prośby na priv do dogomaniaków o wsparcie, zaproszenia na wątek itp. Czas goni, kasa potrzebna dla Biszkopcika - oby szybko znalazł domek. Kto udostępni swoje konto i będzie zbierał i rozliczał wpłaty? I najważniejsze, czy może ktoś zadeklarować miesięcznie choćby 5 PLN. Bardzo się martwię, aby nasz ciasteczkowy słodziak nie został "na lodzie" ... A może zrobić mu ogłoszenia i akurat przed świętami znajdzie domek ? -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Dzięki za super wieści, czyli Tamisia nie szuka już domku? -
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Lucyna replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy ślicznie za wieści:loveu: Biszkopciku ...:Cool!::bye::calus::calus::calus: -
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Lucyna replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że do ciebie trafi :loveu:... Biszkopciku jeszcze trochę :cool3: ... -
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Lucyna replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Biszkopciku jeszcze trochę ... wytrzymaj błagam. -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Lucyna replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Ja też :kciuki::kciuki::kciuki: -
Suka w typie owczarka dziś koniecznie szuka domu!!
Lucyna replied to Raszkin's topic in Już w nowym domu
Powinnaś zmienić tytuł wątku, że prosisz o pomoc w ogłoszeniach. Wysyłam na priv adres mailowy do wyborczej. Powinnaś wysłać prośbę o ogłoszenie z jednym zdjęciem. Ja ogłosiłam na :loveu: [URL]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,982116,19,33,,,,,,0/zwierzeta/psy/przepiekna_i_mloda_suczka_w_typie_owczarka_niemieckiego_szuka_domu_[/URL] [URL="http://wroclaw.gumtree.pl/"]http://wroclaw.gumtree.pl[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3687937&cid=1558[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3687937&cid=1558"] [/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3687937&cid=1558"] [/URL] -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Mizianka dla Tamusi od Kwiatuszka :loveu: -
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Lucyna replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
On jest biszkoptowym ciasteczkiem :crazyeye: jak to możliwe, że przez pół roku nikt go nie zabrał do domu? Trzymam kciuki za dzisiejszą biszkoptową noc :razz: Dziewczyny jesteście dzielne ...:loveu: -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Cieszę się Poker, że macie znowu tak cudną panienkę. Zawsze wiesz, która Was najbardziej potrzebuje ... Pod taką opieką dojdzie do siebie ślicznotka. -
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Lucyna replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Ja zaczynam ... deklaruję 30 PLN miesięcznie ...:lol: kto jeszcze ? trzeba myśleć o jego przyszłości ... :p -
Cola - znaleziona suczka - ma dom w Jeleniej Górze
Lucyna replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Próbuję, ale nic mi nie wychodzi ... -
Cola - znaleziona suczka - ma dom w Jeleniej Górze
Lucyna replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Dostałam zdjęcia od Pani Marioli. Wygląda na to, że Cola trafiła idealnie i ma towarzystwo. O takim domku dla niej nawet nie marzyłam ... :loveu::loveu::loveu: Spróbuję wkleić zdjęcia :p -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
Lucyna replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Deklaruję 10 PLN miesięcznie ... -
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Lucyna replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Wplne miejsc e już jest, deklaracje pozbieramy, teraz transport i będzie bezpieczny. Nie chcę wchodzić w szczegóły płatności za hotelik. Przy pomocy Ketuni i mojej jeden miesiąc będzie miał opłacony ... z pewnością poradzimy sobie dalej. Wróżę mu jednak szybkie znalezienie domku, jest śliczny i łagodny. Ile kilometrów jest z Kielc do Aliny? -
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Lucyna replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Znajdźcie gdzieś wolne miejsce i zabierzcie go proszę. Mogę dołożyć parę złoty ... -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzięki Paulinko za przypomnienie Anuli, uśmiech i ciepełko zagościło we mnie :lol: Tęsknię za tym łobuziakiem :roll: wiem,że jest szczęśliwa i to mnie trzyma :loveu::loveu::loveu: Buziaczki dla sunieczki ślemy, Frezjaunia się kłania :p -
Gratulję, cóż to za psinka do Was zawitała?
-
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Lucyna replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Przytulam cię Małpeczko ...