Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. Ninko, chcę napisać w kwestii rozdzielnej adopcji suczek. Miałam pod swoimi skrzydłami Bliźniaczki - od zawsze razem - nierozłączne. Szukaliśmy im wspólnego domku przez prawie pół roku. Nie było chętnych. Były w hotelu "U Jamora", potem przez miesiąc u mnie. W końcu zapadła decyzja o ich rozdzielnej adopcji. Znalazły kochające domy i mają się dobrze. Zapewne miały inne charaktery niż te panienki. Bliźniaczki razem stanowiły dość męczącą parę, rywalizowały o każdy dotyk człowieka i trudno było nad nimi zapanować. Teraz każda w osobnym domu też jest szczęśliwa. Bardzo przeżyłam ich rozstanie, jednak dzisiaj uważam, że dobrze się stało. Nie powinnaś wykluczać adopcji rozdzielnej. Dobrze byłoby, gdyby Jamor mógł je wziąć. Zajmuje się owczarkami belgijskimi. Zapewne odwiedzi ten wątek. myślę, że kasę można uzbierać.
  2. Sprawdź Julia, wysłałam 30 PLN za grudzień 09.12. :loveu:
  3. W takim razie poproszę o numer konta na priv i przeleję swoją miesięczną deklarację za grudzień 30 PLN
  4. Jeden kolega, też dobrze ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pogoda rzeczywiście nie sprzyja spacerom. Ciekawe, czy na święta spadnie śnieg. U was w Jeleniej Górze są chyba na to duże szanse.
  5. Wysyłajcie dziewczyny prośby na priv do dogomaniaków o wsparcie, zaproszenia na wątek itp. Czas goni, kasa potrzebna dla Biszkopcika - oby szybko znalazł domek. Kto udostępni swoje konto i będzie zbierał i rozliczał wpłaty? I najważniejsze, czy może ktoś zadeklarować miesięcznie choćby 5 PLN. Bardzo się martwię, aby nasz ciasteczkowy słodziak nie został "na lodzie" ... A może zrobić mu ogłoszenia i akurat przed świętami znajdzie domek ?
  6. Dzięki za super wieści, czyli Tamisia nie szuka już domku?
  7. Troszkę się pocieszyłam, że jest mu lepiej ...:p
  8. Dziękujemy ślicznie za wieści:loveu: Biszkopciku ...:Cool!::bye::calus::calus::calus:
  9. Cieszę się, że do ciebie trafi :loveu:... Biszkopciku jeszcze trochę :cool3: ...
  10. Cudownie by było, Poker - trzecia osiemnaście? - a cóż to z New Yorku piszesz?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. Biszkopciku jeszcze trochę ... wytrzymaj błagam.
  12. Powinnaś zmienić tytuł wątku, że prosisz o pomoc w ogłoszeniach. Wysyłam na priv adres mailowy do wyborczej. Powinnaś wysłać prośbę o ogłoszenie z jednym zdjęciem. Ja ogłosiłam na :loveu: [URL]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,982116,19,33,,,,,,0/zwierzeta/psy/przepiekna_i_mloda_suczka_w_typie_owczarka_niemieckiego_szuka_domu_[/URL] [URL="http://wroclaw.gumtree.pl/"]http://wroclaw.gumtree.pl[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3687937&cid=1558[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3687937&cid=1558"] [/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3687937&cid=1558"] [/URL]
  13. Mizianka dla Tamusi od Kwiatuszka :loveu:
  14. On jest biszkoptowym ciasteczkiem :crazyeye: jak to możliwe, że przez pół roku nikt go nie zabrał do domu? Trzymam kciuki za dzisiejszą biszkoptową noc :razz: Dziewczyny jesteście dzielne ...:loveu:
  15. Cieszę się Poker, że macie znowu tak cudną panienkę. Zawsze wiesz, która Was najbardziej potrzebuje ... Pod taką opieką dojdzie do siebie ślicznotka.
  16. Ja zaczynam ... deklaruję 30 PLN miesięcznie ...:lol: kto jeszcze ? trzeba myśleć o jego przyszłości ... :p
  17. Próbuję, ale nic mi nie wychodzi ...
  18. Dostałam zdjęcia od Pani Marioli. Wygląda na to, że Cola trafiła idealnie i ma towarzystwo. O takim domku dla niej nawet nie marzyłam ... :loveu::loveu::loveu: Spróbuję wkleić zdjęcia :p
  19. Deklaruję 10 PLN miesięcznie ...
  20. Wplne miejsc e już jest, deklaracje pozbieramy, teraz transport i będzie bezpieczny. Nie chcę wchodzić w szczegóły płatności za hotelik. Przy pomocy Ketuni i mojej jeden miesiąc będzie miał opłacony ... z pewnością poradzimy sobie dalej. Wróżę mu jednak szybkie znalezienie domku, jest śliczny i łagodny. Ile kilometrów jest z Kielc do Aliny?
  21. Znajdźcie gdzieś wolne miejsce i zabierzcie go proszę. Mogę dołożyć parę złoty ...
  22. Dzięki Paulinko za przypomnienie Anuli, uśmiech i ciepełko zagościło we mnie :lol: Tęsknię za tym łobuziakiem :roll: wiem,że jest szczęśliwa i to mnie trzyma :loveu::loveu::loveu: Buziaczki dla sunieczki ślemy, Frezjaunia się kłania :p
  23. Gratulję, cóż to za psinka do Was zawitała?
×
×
  • Create New...