Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. To zapamiętacie do końca życia. Ja cały czas zastanawiam się jak to się stało. Ta suczka musiała mieć dobrze u poprzedniego właściciela, widać to po niej. Czy jest taka możliwość, że on jej szuka? Może sprawdzić portale o zaginionych psach?
  2. Czyli jednym słowem mieliście w tym roku niespodziewanych gości na wieczerzy wigilijnej?
  3. Nie płacz Roma, znajdziemy jej kochający domek. Jest takim idealnym pieskiem :buzi:wiem, że można się wniej zakochać. Zastanów się ile miała szczęścia jak znaleźliście ją z dzieckiem tam na tej skarpie. Uratowaliście jej życie i maluchowi również.
  4. Z dziewczynami wszystko dobrze, byłyśmy na długim spacerku, Frezja luzem, Gwiazdka na rozciąganej smyczy. Załatwiły co było trzeba. Gwiazdka rozglądała się za zwierzyną ... i to bardzo. Spała w nocy bardzo grzecznie pod schodami, nie płakała. Jest trochę smutna, ale spokojna. Barrrrrdzo grzeczna i ma apetyt, zero problemów. Buzi przesyła Romie ...
  5. [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01726.jpg[/IMG][/URL] Z Frezją - jeszcze trochę smutna, ale apetyt dopisuje.
  6. Frezja ją właściwie akceptuje, Gwiazdka trochę od niej większa, nie ma dzisiaj humorku na zabawę. Na początku Frezjunia zwiała na górę i nie chciała zejść, ale już jej przeszło. Może jeszcze wkleję fotkę z Kwiatuszkiem.
  7. Jest ktoś z Milicza na dogo - eliza - sprawdzę i dam znać.
  8. No to przykre, a co się stało? Pani zrezygnowała?
  9. Gwiazdeczka już u mnie na DT :loveu: Jest bardzo grzeczna, aczkolwiek troszkę smutna. Jestem pewna, że za kilka dni odzyska humorek. Teraz skupiam się na tym, aby moja Frezja i Gwiazdka ułożyły sobie relacje. Rywalizują o względy, ale bez agresji. Będę szukała domku Gwiazdce, jednak wcześniej planuję wizytę u weta i sterylkę. Na szybko kilka zdjęć wstawię i będę przekazywać wieści. [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01753-1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01752-1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01743-1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01748.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01738-1.jpg[/IMG][/URL]">
  10. A tak Lilutosi, Twój kierunek to Strzelin. Ale to też nie jest daleko.
  11. Wybieram się jutro po Gwiazdeczce, postaram się być około południa. Zależy od pogody.
  12. Tak, to oczywiste. W takim razie będę w kontakcie, czekam na powrót rodzinki. odezwę się wieczorkiem.
  13. Dzięki Lilutosi za zdjęcia. Widać, że Cynia w domowych pieleszach. Na serduchu lżej. Jak tam cieczkowe sprawy? Czy bardzo jeszcze męczą, może zbliża się koniec tej sytuacji? Mam w domu szelki po mojej husky - mam wrażenie, że będą za duże dla Cynii. Jeśli będę jechała w stronę Strzegomia dam znać, a może się tak zdarzyć w najbliższych dniach.
  14. A co słychać u naszej Gwiazdeczki?
  15. No właśnie, z Gwiazdeczką to ja i Frezjula sobie poradzimy ... taki maluszek to dla nas w sam raz.
  16. Witam Pokerku :loveu: Frezja z córcią i zwierzyńcem jest od wczoraj pod Poznaniem na działce u Radka rodziców. Mama Radka obiecała ją troszkę podtuczyć ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ... zobaczymy, czy coś jej z tego wyjdzie. Śliczna ta gwiazdeczka, prawda? Mam nadzieję, że koleżanka ją zaadoptuje, jeśli nie, to będziecie trzymać kciuki, aby mnie małż nie wyprowadził .... z chałupy hi hi hi ...
  17. Dzwoniła ninka: Demi jest posterylce. Zabieg przebiegł pomyślnie. Przepukliną pępkową nie należy się przejmować, jest maleńka. Wilcze pazurki usunięte. Demi pozostaje pod troskliwą opieką w szpitaliku, spacerki, mizinie itp. Hurra ...:multi::multi::multi:
  18. Rozmawiałam z ninką około 20,00. W klinice był dzisiaj mały "młyn". Lekarz obiecał przeprowadzić zabieg nawet późnym wieczorem. Chyba dowiemy się dopiero jutro, czy wszystko poszło po naszej myśli. Demi trzymaj się psinko ... wszyscy myślimy o tobie.
  19. Zaprezentowałam Gwiazdeczkę. Koleżance bardzo się podoba, czekamy na zdanie jej męża, był nieobecny. Na początku grudnia uśpili swojego ukochanego pieska i mąż to jeszcze bardzo przeżywa, nie chce jeszcze nowego. Może uda się przekonać. Czekamy więc dalej. Nie pozwolę Gwiazdeczce pójść do schronu i będę walczyła o domek dla niej. Teraz jestem sama w domu. Rodzinka i mała moja suczka są na wyjeździe. Wracają w sobotę. Jeśli nic nie wyjdzie z domku dla niej u mojej koleżanki, ani nie znajdzie się nic innego, przekonam rodzinkę, aby dać jej DT od niedzieli. Będę ją ogłaszać między innymi w Wyborczej. Sterylkę też mogę jej zapewnić. Niestety nie mogę zatrzymać suczki u siebie, ponieważ mam problem z rodzicami. Muszę się nimi opiekować, jednak z myślą o poszukiwaniu Gwiazdce dobrego domku jestem w stanie podołać, tym bardziej, że socjal u niej jest w porządku i z pewnością domek szybko się znajdzie. Jeśli domek koleżanki ją zobaczy na żywo, może się zdecyduje. Mieszkają w bloku, mają córkę 10 lat i syna 19 lat. Pieski były u nich zawsze i dożywały sędziwego wieku. Jeśli trafi się coś super dla Gwiazdki w międzyczasie to proszę o kontakt. Wyślę ci Roma mój nr telefonu na priv. Bardzo mnie wzruszyła jej historia.
  20. Roma, jadę do znajomych :p Wydrukowałam ogłoszenie i zdjęcia. Trzymajcie kciuki. :thumbs: Sunia barrrdddzzzooo leży mi na serduchu. [I][B]Czy do niedzieli może u Ciebie zostać?[/B][/I] :modla::modla::modla::modla: Późnym wieczorem dam znać :lol:
  21. :BIG::Cool!::iloveyou::bigcool: Jak miło, że u Tamisi lepiej. [B][I] Dużo szczęścia w Nowym Roku !!! [/I][/B]
  22. Nie mam żadnych wieści, ale spróbuję się dowiedzieć.
  23. Gratuluję, tak się cieszę. Wieczorkiem napiszę jak tam moja znajoma. Myślę o Gwiazdeczce cały czas. Mam słabość do takich psiaków.
×
×
  • Create New...