Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. Bardzo przepraszam, to koło Warszawy - gapa ze mnie
  2. Wobec tego Demi jako pierwsza, ja myślę, że województwo warmińsko- mazurskie - tam przebywa, a kontakt ? Jamor się nie zgodzi, nie ma czasu na takie gadanie z domkami przez telefon. A więc?
  3. Będę pamiętać Roma i jutro cosik napiszę ...
  4. A jeśli ogłoszenia to na kogo dacie namiary?
  5. Jutro się okaże ile trzeba zapłacić za sterylkę, ale bardzo dziękuję za to pytanie:loveu::loveu::loveu: Postanowiłam dać suni bezpłatny DT, jak coś :p to będę robić bazarek po raz pierwszy w życiu :evil_lol: suczki czasami zamieniają się miejscami [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01781.jpg[/IMG][/URL] a to nasza ślicznotka [B][I]Wigi?[/I][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01777.jpg[/IMG][/URL]
  6. Ja myślę, iż powinna być Cynia wysterylizowana przed adopcją, być może najlepiej 2 miesiące po cieczce, jeśli jest na to czas. Jutro zapytam weta, czy jeden miesiąc wystarczy. Miałam taką przygodę z moją suczką husky - sterylka dwa miesiące po zakończeniu cieczki i co? urojony poród - sunia potraktowała to jako cesarskie cięcie i rozwiązanie - przy ranie ciętej brzuszka, pokarm w cycuszkach, wszystko nabrzmiałe, trudno było dostać się do rany i ją pielęgnować, tabletki na zbicie pokarmu itd. to był koszmar. Jestem za sterylką miesiąc po cieczce, oczywiście zobaczymy co wet jutro powie. Jak już będzie termin sterylki to można Cynię ogłaszać, chyba za miesiąc? Jeśli zrobicie to teraz to oczywiście z zaznaczeniem, że trzeba czekać.
  7. Zgadzam się Roma, sterylkę planujemy - ale wcześniej szczepienia.
  8. Tak Roma, z każdym dniem jest lepiej jeśli chodzi o lamenty :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie ma innego wyjścia jak pokazywać, że się wraca. Wiesz z tym spacerkiem to nie była ucieczka, tylko nie zwracanie uwagi na nawoływanie. Ponadto u was była ze szczeniorkiem na początku i pewnie czuła się bardziej przywiązana. Problem jest taki, że mieszkamy poza miastem i każdy poranny spacer to tropy saren, czasami jak podnoszę żaluzje to jeszcze są na polu. Ja się boję, żeby się nie zapędziła za daleko. Ale ogródek ogrodzony, jak chce może tam przebywać, zimno jednak wygania sunieczki do domku. Tak pytałam o to imię, Gwiazdka podoba mi się,jednak trudno je wymówić, chcę założyć jej książeczkę i podać coś u weta. Może zostanie Gwiazdka, nie wiem.
  9. Jutro będę u weta w klinice we Wrocku. Będę umawiać sterylkę dla innej suczki tymczasowiczki. Zapytam i mogę umówić wstępnie termin, wet się wypowie jak długo trzeba czekać. Ja myślę, że około miesiąca. Jutro dam znać ...
  10. A więc tak, dzwoniłam do Wyborczej. Pani stwierdziła,że nie dostała takiego maila 28 grudnia. Dziwne, ja mam w wysłanych. Dziś poszło jeszcze raz (pani potwierdziła otrzymanie) obiecała wydrukować w piątek.
  11. A co na to Roma? :lol:
  12. Witam Wieso, mówili, że ocieplenie będzie, a u nas znowu na minusie i sypie śnieg. Jest rzeczywiście pięknie ...
  13. Nie, Frezja nie ustąpiła. Fotel został dopiero wczoraj przywieziony. Dotąd Kwiatuszek urzędował na kanapie. Zaraz po przywiezieniu miejsce zajęła Gwiazdka. Frezja nie zdążyła się zorientować. Ale dzisiaj od rana okupuje fotel i nie schodzi z niego ani na chwilę. Do weta jadę jutro. Zabieram obie dziewczyny. Agatka ma wolny dzień na uczelni, obiecała pomóc, sama mogę mieć kłopot zabierając obie pannice. A chcę wstępnie omówić sterylkę i oczyszczenie ząbków Frezji. Dzisiaj mieliśmy przygodę z Gwiazdeczką. Nie robiła koo wczoraj. Miałam wrażenie, że smycz jej w tym przeszkadza. Puściliśmy ją na chwilę, załatwiła się owszem, jednak zaraz po tym pobiegła szukać śladów saren i innego zwierza na pole z kukurydzą. Nie reagowała na nasze wołanie, ucieczki itp. Chodziliśmy więc po tym polu do skutku. Gwiazdka nie uciekała, chodziła truchcikiem, ale przemieszczała się. Tak, że spacer poranny po polach zaliczony, będę się bała puszczać ją ze smyczki. A tak ponadto, apetyt dopisuje, jest grzeczna, z Frezją się dogaduje, na smyczce chodzi ładnie, w nocy śpi na dole bez problemów, jest posłuszna. Jedyny minus to to, że traci kontakt jak poczuje ślady zwierza. Jutro się okaże kiedy będzie można ją sterylizować, a więc i ogłaszać do adopcji. Imię Astra ładne, mi przychodzi do głowy np. [I][B]Wigi[/B][/I] od Wigilii - i chyba tak zostanie. Co wy na to? [U][COLOR=Red][I][B]A może ktoś chce gwiazdeczkę zaadoptować?[/B][/I][/COLOR][/U]
  14. Śliczne zdjęcia, widać, że suczka rozkwita ... dzięki Lilutosi.
  15. Dziękujemy Marlenko za przywiezienie Demi i za ciepłe słowa o niej ...:loveu::loveu::loveu:
  16. Mnie też, a czy sprawdzałaś może Wyborczą? Było wiele dni wolnych, może być kolejka do ogłoszeń. Jutro zadzwonię i popytam.
  17. Dzień minął, wróciłam od rodziców. Zostawiłam psiaki z małżem. Ponoć lamentowały :mad::mad::mad: Gwiazdeczka zmieniła miejsce :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01777.jpg[/IMG][/URL] dwie gwiazdeczki [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01775.jpg[/IMG][/URL] tam chodzimy na spacerki [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01774.jpg[/IMG][/URL] Myślę, czy nie zmienić imienia na łatwiejsze do wymówienia, ale powinno kojarzyć się z Wigilią, może coś podpowiecie?
  18. Lucyna

    Kredka

    A u nas podobno jutro ma być na plusie w dzień, ale dzisiaj brrrrrr
  19. Ja zaglądam natalijo, nic nie wpisuję, ale wszystko wiem. Muszę się zmienić, cieszę się, że Demi już wraca i wszystko jest dobrze. Jedną sterylkę mamy za sobą. Na drugą trzeba poczekać :p:p:p Myślę, że tylko rozsyłanie pw może pomóc w zbieraniu deklaracji dla Demi.
  20. Ja wysłałam swoją deklarację i trzymam kciuki za Biszkopcika. Trzeba powysyłać prośby na priv do znajomych dogomaniaków.
  21. Ja cały czas Roma nie mogę w to uwierzyć, że ktoś mógł ją [I][B]tam !!!!![/B][/I] zostawić, na pastwę losu, w krzakach ... i nie mogę o tym myśleć. Z Gwiazdką dalej jest dobrze, zamierzam jutro iść z nią do weta i z Kwiatuszkiem też, szczepienia się kłaniają. Apetycik dopisuje. Po porannym dość długim i cudnym spacerku w mrozie, psinki sterczały w kuchni i czekały na śniadanko, potem wylizały sobie wzajemnie miseczki. Dzisiaj znów zostawiam je same na 4 godziny, nie wiem, czy będzie lament, ale trudna, Gwiazdeczka też musi się przyzwyczaić, że wracamy do nich do domku.
  22. Właśnie o takiej wersji myślałam, ale jeśli nawet, to nie warto jej tam oddawać, bo może się to powtórzyć. Myślę o człowieku, który za nią tęskni. [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01758.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01759.jpg[/IMG][/URL] teraz jest bliżej nas [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01772.jpg[/IMG][/URL]
  23. Nie, nie jestem aniołem. Zrobiło mi się jej żal, jest grzeczna, pomyślałam, że dam radę. A teraz troszkę wieści. Gwiazdka ma dobry apetyt, zajada gotowane jedzonko. Moim zdaniem jest troszkę za gruba, bo sadełko na boczkach czuć. Jest łasuchem. Mój małż jadł kawałeczek żółtego serka - Gwiazdeczka migiem to wyczuła i pobiegła do jego nóg prosić o kawałek. Niewiele rzeczy ją rusza, a więc tym większe było moje zaskoczenie. Ona tęskni cały czas, w ogródku podchodzi do bramki i próbuje się przecisnąć pomiędzy szczebelkami, nie uda jej się to, bo jest trochę za szeroka, a więc spokojnie może być w ogródku bez smyczki. Prześcigają się z Frezją w siusianiu tzn. każda chce, żeby jej sioo było na wierzchu. Zostawiłam je na trzy godziny same w domu. Przyszedł syn i był u siebie w pokoju na górze. Gwiazdeczka ponoć cały czas płakała. Tzn. przy nas tego nie robi, bała się chyba, że nikt już po nią nie przyjdzie. Zmieniła miejsce, zaraz wkleję fotkę.
×
×
  • Create New...