-
Posts
10722 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lucyna
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Jak coś uzgodnimy to dam znać. Chcemy suczki zabrać razem od Pani Wandy i zależy to właśnie od tego transportu, tak aby jeden raz tam jechać. -
A u nas odwilż, tzn we Wrocku całuski dla zwierzaczków
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Chyba czeka na decyzję Jamora. Też czekam z niecierpliwością na wyjaśnienie sytuacji ... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Tak więc Jamor ma dać odpowiedź wieczorem, bo jeden piesek ma być wyadoptowany. Jestem w kontakcie z ninką. Odezwę się wieczorem. Znikam ... -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pomyślę ... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz mam dostęp do neta i mogę chwilę poświęcić. Zaraz dzwonię do ninki i spróbuję się dowiedzieć. Miałam dzisiaj niespodziewany dyżur u rodziców zaczekajcie jeszcze chwilkę ... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
ja też mam błąd -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ach tak i wszystko jasne -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
nigdy tego nie robiłam i brak mi czasu. Podaj proszę linka -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ok, musimy podołać ... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Bez sensu to wszystko. -
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Lucyna replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za wieści o Biszkopciku ...:loveu::loveu::loveu: -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Poker halo, halo ... Tamisiu, a Pańcia śpi? -
No to cud prawie ... ale jakie szczęście dla psiny? Gdyby nie wy ...
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Biedactwa, jak im domki znaleźć? -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ja deklaruję opłatę za Cynię i tego się trzymam. Mam grupę znajomych, poradziłam sobie z Bliźniaczkami to i tu dam radę. Spokojna głowa. 300 PLN na miesiąc to prawie utrzymanie tylko ... uważam, że to nie jest cena wysoka. Jeśli taką decyzję podejmuje, to proszę się nie martwić. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Tzn. zdobędę finanse. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
O Wrocław proszę się nie martwić, załatwię to z Lilutosi. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Suczki można wysterylizować przed pierwszą cieczką i obyśmy zdążyli. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ja jeszcze wyrażę swoje zdanie. Otóż zjawiłam się na wątku, ponieważ miałam podobny przypadek z Azą i Anu. Próbowaliśmy wyadoptować dwie razem ze schronu, nie dało rady. Po sterylce zjawiły się u Jamora. Okazało się, że one tylko w schronie były nierozłączne, w hoteliku oceniono, że nie zaszkodzi rozłączna adopcja, wręcz dla suczek będzie to lepsze rozwiązanie. Na wątku pojawiłam się, aby Ninkę podtrzymać na duchu, sama bardzo przeżywałam ich rozdzielenie, do tego stopnia, że zabrałam je do siebie. Z domu czyli DT adopcja poszła błyskawicznie. Dzisiaj jak czytam wieści z DS to łezka z oka płynie. Ponadto zawsze szukam dobra w osobach atakowanych, taka już jestem (może naiwna, ale cóż tam). To utrzymanie dla jedej z suczek proponuję, ponieważ pochodzę z Wrocławia, czytuję wątki dolnośląskie i akurat też te w których uczestniczy Lilutosi. Pamiętam sprawę minigolenki i to, że została wysterylizowana i wypuszczona w świat przez Lilutosi. Już wtedy myślałam, że to wspaniały DT. Tak więc widząc propozycję od niej nie wahałam się ani chwili, gdyż sama tymczasu dać nie mogę, mogę poświęcić jednak finanse - dla Cyni i tego DT koło Wrocka. Propozycja kas*** jest super, jednak ja wyprowadzałam się w listopadzie do nowego domu - a miałam się wyprowadzić w sierpniu. Czasami bywają sytuacje niezależne od nas i życzę kas*** aby jej rodzice nie zwlekali tak jak ja. A jeśli się nie przeprowadzą w styczniu to co? będziemy ich pospieszać? Ja składam propozycję, decydujecie wszyscy razem. -
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Lucyna replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Bezpieczny, ale deklaracji brak ... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
To nie chodzi o to, że krzywda im się nie dzieje. W stanie obecnym trudno będzie im znaleźć dom. Ten Jordanów spodobał mi się, gdyż jest koło Wrocławia i nie jest drogi. Dla tej wystraszonej suczki zbawienny. Napisałam o tym, że mogę łożyć na jej utrzymanie ze środków własnych. Nie mogę dać DT, ale opiekę wirtualną i pomoc w wyadoptowaniu. Jeśli szastam swoimi pieniędzmi? na cóż ... szastałam na Azę i Anu i znalazły cudowne, kochające domy. Miałam nadzieję na takie zakończenie choć dla jednej z suczek. To wszystko ...:lol: Czekam na info od Ninki ...:p -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ja natomiast cieszę się z płatnych DT. Lepszy taki niż żaden. Wiem, że z kilkoma psami w domu nie jest łatwo. Jeśli ktoś nie ma pracy i jest to jego sposób na życie to nie uważam tego za naganne. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Mam te same wątpliwości co ty Szarotko -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ja już idę spać i wiem, że decyzja trudna. Może zapytaj jutro Jamora, czy wylękniona Cynia poradzi sobie u niego. Może ma jakieś sposoby, aby ją ośmielić? Były tam już wylęknion psiaki Pirat (bez nogi) czy Dorka, która tak na prawdę otworzyła się dopiero w DS. Trudno to przewidzieć.