Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. Jak coś uzgodnimy to dam znać. Chcemy suczki zabrać razem od Pani Wandy i zależy to właśnie od tego transportu, tak aby jeden raz tam jechać.
  2. Lucyna

    Kredka

    A u nas odwilż, tzn we Wrocku całuski dla zwierzaczków
  3. Chyba czeka na decyzję Jamora. Też czekam z niecierpliwością na wyjaśnienie sytuacji ...
  4. Tak więc Jamor ma dać odpowiedź wieczorem, bo jeden piesek ma być wyadoptowany. Jestem w kontakcie z ninką. Odezwę się wieczorem. Znikam ...
  5. Dopiero teraz mam dostęp do neta i mogę chwilę poświęcić. Zaraz dzwonię do ninki i spróbuję się dowiedzieć. Miałam dzisiaj niespodziewany dyżur u rodziców zaczekajcie jeszcze chwilkę ...
  6. nigdy tego nie robiłam i brak mi czasu. Podaj proszę linka
  7. Dziękujemy za wieści o Biszkopciku ...:loveu::loveu::loveu:
  8. Poker halo, halo ... Tamisiu, a Pańcia śpi?
  9. No to cud prawie ... ale jakie szczęście dla psiny? Gdyby nie wy ...
  10. Biedactwa, jak im domki znaleźć?
  11. Ja deklaruję opłatę za Cynię i tego się trzymam. Mam grupę znajomych, poradziłam sobie z Bliźniaczkami to i tu dam radę. Spokojna głowa. 300 PLN na miesiąc to prawie utrzymanie tylko ... uważam, że to nie jest cena wysoka. Jeśli taką decyzję podejmuje, to proszę się nie martwić.
  12. O Wrocław proszę się nie martwić, załatwię to z Lilutosi.
  13. Suczki można wysterylizować przed pierwszą cieczką i obyśmy zdążyli.
  14. Ja jeszcze wyrażę swoje zdanie. Otóż zjawiłam się na wątku, ponieważ miałam podobny przypadek z Azą i Anu. Próbowaliśmy wyadoptować dwie razem ze schronu, nie dało rady. Po sterylce zjawiły się u Jamora. Okazało się, że one tylko w schronie były nierozłączne, w hoteliku oceniono, że nie zaszkodzi rozłączna adopcja, wręcz dla suczek będzie to lepsze rozwiązanie. Na wątku pojawiłam się, aby Ninkę podtrzymać na duchu, sama bardzo przeżywałam ich rozdzielenie, do tego stopnia, że zabrałam je do siebie. Z domu czyli DT adopcja poszła błyskawicznie. Dzisiaj jak czytam wieści z DS to łezka z oka płynie. Ponadto zawsze szukam dobra w osobach atakowanych, taka już jestem (może naiwna, ale cóż tam). To utrzymanie dla jedej z suczek proponuję, ponieważ pochodzę z Wrocławia, czytuję wątki dolnośląskie i akurat też te w których uczestniczy Lilutosi. Pamiętam sprawę minigolenki i to, że została wysterylizowana i wypuszczona w świat przez Lilutosi. Już wtedy myślałam, że to wspaniały DT. Tak więc widząc propozycję od niej nie wahałam się ani chwili, gdyż sama tymczasu dać nie mogę, mogę poświęcić jednak finanse - dla Cyni i tego DT koło Wrocka. Propozycja kas*** jest super, jednak ja wyprowadzałam się w listopadzie do nowego domu - a miałam się wyprowadzić w sierpniu. Czasami bywają sytuacje niezależne od nas i życzę kas*** aby jej rodzice nie zwlekali tak jak ja. A jeśli się nie przeprowadzą w styczniu to co? będziemy ich pospieszać? Ja składam propozycję, decydujecie wszyscy razem.
  15. Bezpieczny, ale deklaracji brak ...
  16. To nie chodzi o to, że krzywda im się nie dzieje. W stanie obecnym trudno będzie im znaleźć dom. Ten Jordanów spodobał mi się, gdyż jest koło Wrocławia i nie jest drogi. Dla tej wystraszonej suczki zbawienny. Napisałam o tym, że mogę łożyć na jej utrzymanie ze środków własnych. Nie mogę dać DT, ale opiekę wirtualną i pomoc w wyadoptowaniu. Jeśli szastam swoimi pieniędzmi? na cóż ... szastałam na Azę i Anu i znalazły cudowne, kochające domy. Miałam nadzieję na takie zakończenie choć dla jednej z suczek. To wszystko ...:lol: Czekam na info od Ninki ...:p
  17. Ja natomiast cieszę się z płatnych DT. Lepszy taki niż żaden. Wiem, że z kilkoma psami w domu nie jest łatwo. Jeśli ktoś nie ma pracy i jest to jego sposób na życie to nie uważam tego za naganne.
  18. Mam te same wątpliwości co ty Szarotko
  19. Ja już idę spać i wiem, że decyzja trudna. Może zapytaj jutro Jamora, czy wylękniona Cynia poradzi sobie u niego. Może ma jakieś sposoby, aby ją ośmielić? Były tam już wylęknion psiaki Pirat (bez nogi) czy Dorka, która tak na prawdę otworzyła się dopiero w DS. Trudno to przewidzieć.
×
×
  • Create New...