Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. Ja uważam, że to rewelacja. Mogą zostać rozdzielone. Mieszkam blisko, bo we Wrocławiu. Mam wrażenie, że transport jednej suczki jestem w stanie załatwić. I może utrzymasnie jeśli wesprzecie mnie bazarkami ...
  2. Demi i Cynia to śliczne imiona dla suczek i niech przyniosą im szczęście ... :iloveyou:
  3. Ninko, taka moja prośba. Operujmy już imionami zmienionymi, czyli Demi i Cynia. Tak, żebyśmy się szybciej przyzwyczaiły. Demolka cały czas mnie przeraża. Proszę ... :p
  4. Dzięki Vitka za foteczki. Mamusia cudna, przypomina mi Anulkę, dziewczynki też miodzio ... Maluchy w jakim wieku?
  5. Proszę wstaw ... jak to z trójką dzieci?
  6. :crazyeye: :crazyeye::crazyeye: Och jej ... trzymam kciuki :thumbs: Byłoby cudnie, gdyby znalazł domek. Oby szczęście ie mu dalej sprzyjało :lol::loveu::lol:
  7. Napisz Poker co słychać u mordeczki kochanej ... :lol: ... proszę ... :p
  8. tak, tak szczęśliwe zakończenie z łezką szczęścia w oku ...
  9. rewelacja :crazyeye: akrobatka ...
  10. Och, łezka mi popłynęła :placz: ze szczęścia :p cieszę się, że jest u was
  11. U Jamora były moje Bliźniaczki. Są tam tylko boksy zewnętrzne i wiele szczekających piesków. Jeśli one potrzebują "silnej ręki" to Jamor jest ok.
  12. Całuski też dla Anuli ...myślę, że tak samo potrafi latać :loveu::loveu::loveu: Tomek przysłał mi sms, że tak .... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. No nie, ależ ona fruwa ... całuski dla kochaniutkiej sunieczki :loveu: Trafił wam się sportowy psiak hi, hi :p Tomku, a czy ją kochacie?
  14. Tak się wydawało, jednak warto postarać się o te 300 PLN. Powysyłać priv z prośbą o pomoc. Może do końca roku coś się uzbiera. Tylko gdzie mu znaleźć ten domek? Mam wrażenie, że styczeń też spędzi w hoteliku. Może zrobić więcej ogłoszeń?
  15. Czy Biszkopcik ma zapewnione finanse na styczeń?
  16. Po moich wyliczeniach to 130 PLN deklaracji miesięcznych ... :p
  17. Pisałam wcześniej o szukaniu DT czy hoteliku tylko dla jednej suczki. Natalijo też pomysł się spodobał. Jeśli będą deklaracje i wystarczy na jedną to zapewne tak się stanie. Ale deklaracji brak. Nie wnikam w powody. Szukajmy dalej i starajmy się o pomoc dla suczek - finansową. Bez tego nic nie zdziałamy.
  18. No nie ... :loveu: pięknie. Prawdziwy z niej sportowiec:???::megagrin::klacz:. Dziękujemy za zdjęcia i przypomnienie o Azuni :loveu: Widać, że dziewczyna szczęśliwa. Dzięki !!:iloveyou::glaszcze::buzi:
  19. Może zostać twój tytuł, nich wypowiedzą się inni, zaczekajmy.
  20. Ninko, jeszcze tytuł wątku trzeba zmienić. [B][I]Sunie w przytulisku - miejsce u Jamora czeka - błagają o ratunek[/I][/B]
  21. Kochana Anula, buziaczki dla niej i kolegi. Mam nadzieję zobaczyć ją kiedyś na śniegu. Dobrze jej z wami dziewczyny ... :loveu::loveu::loveu:
  22. Lucyna

    Kredka

    ależ piękne zdjęcia Kredki :loveu::loveu::loveu: Musisz się dowiedzieć, czy bezpośrednio po cieczce jest to możliwe. Mam wrażenie, że trzeba troszkę odczekać. Może to akurat będzie ten czas?
×
×
  • Create New...