Ja uważam, że to rewelacja. Mogą zostać rozdzielone. Mieszkam blisko, bo we Wrocławiu. Mam wrażenie, że transport jednej suczki jestem w stanie załatwić. I może utrzymasnie jeśli wesprzecie mnie bazarkami ...
Ninko, taka moja prośba. Operujmy już imionami zmienionymi, czyli Demi i Cynia. Tak, żebyśmy się szybciej przyzwyczaiły. Demolka cały czas mnie przeraża. Proszę ... :p
:crazyeye: :crazyeye::crazyeye:
Och jej ... trzymam kciuki :thumbs:
Byłoby cudnie, gdyby znalazł domek. Oby szczęście ie mu dalej sprzyjało :lol::loveu::lol:
Tak się wydawało, jednak warto postarać się o te 300 PLN. Powysyłać priv z prośbą o pomoc. Może do końca roku coś się uzbiera. Tylko gdzie mu znaleźć ten domek? Mam wrażenie, że styczeń też spędzi w hoteliku. Może zrobić więcej ogłoszeń?
Pisałam wcześniej o szukaniu DT czy hoteliku tylko dla jednej suczki. Natalijo też pomysł się spodobał. Jeśli będą deklaracje i wystarczy na jedną to zapewne tak się stanie. Ale deklaracji brak. Nie wnikam w powody.
Szukajmy dalej i starajmy się o pomoc dla suczek - finansową. Bez tego nic nie zdziałamy.
No nie ... :loveu: pięknie. Prawdziwy z niej sportowiec:???::megagrin::klacz:.
Dziękujemy za zdjęcia i przypomnienie o Azuni :loveu:
Widać, że dziewczyna szczęśliwa.
Dzięki !!:iloveyou::glaszcze::buzi:
ależ piękne zdjęcia Kredki :loveu::loveu::loveu:
Musisz się dowiedzieć, czy bezpośrednio po cieczce jest to możliwe. Mam wrażenie, że trzeba troszkę odczekać. Może to akurat będzie ten czas?