-
Posts
10722 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lucyna
-
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Lucyna replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Będziemy z nią myślami ... -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Lucyna replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Czy u Małpeczki wszystko w porządku? -
Ok jutro zaproponuję Gwiazdeczkę i spróbuję przekonać ...
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
To łobuziak jeden, Anula daj spokój nie szczekaj ... :mad::mad::mad: bądź grzeczna, bo cię rodzinka przestanie lubić ... :placz::placz::placz: -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Dalej trzymam kciuki, mam nadzieję, że Demi nie zrobiła niespodzianki ....:roll: Deklaracje potrzebne ... prosimy o grosik ... :wolfie::wolfie: :modla::modla::modla::modla::modla::modla: -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Będę trzymać kciukasy -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści natalijo ... dzięki. Tak się cieszę, że zdążyliśmy ze sterylką u Demi :multi::multi::multi: -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Boziu, ale ona piękna ... :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Paulinko i Olu, zdjęcia Anuli - plizzzzzzzz - :modla::modla::modla: Mam propozycję, jak będziecie z wizytą we Wrocku, dajcie znać. Ja powiadomię Anię, Tomka i Azę i pójdziemy na super spacerek nad Odrę. Będzie super ...:loveu::loveu::loveu: -
Są śliczne, w jakim wieku ta suczka? Wygląda młodo. Ile waży, wygląda na około 8 kg? Pytam, ponieważ proponuję psiaki znajomym. Chcą małego i jak na razie czekają na wiosnę. Ale kto wie?
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
No właśnie, suczynki trzymajcie się dzielnie ... ich opiekunowie również. -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
Lucyna replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wysłałam prośbę o ogłoszenie, będzie w dodatku dolnośląskim. Nie wiem kiedy, czasami czeka się dwa dni, czasami tydzień. Zdarza się, że ogłaszają bez zdjęcia. Podałam namiary na klauduś, tak jak w opisie. Czekamy, zobaczymy, czy się ktoś odezwie. Zdjęcia nowe są potrzebne, wtedy uaktualnimy allegro i pozostałe. -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
Lucyna replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[URL="http://s695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/?action=view¤t=Bilon.jpg"][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/Bilon.jpg[/IMG][/URL] [I][FONT=Arial]Bilon, średniej wielkości, około 2 letni pies - mieszkał pod gołym niebem przy sklepie, czasami ktoś rzucił mu coś do zjedzenia, najczęściej był głodny. Dzięki w[/FONT][/I][I][FONT=Arial]olontariuszom przebywa w płatnym hoteliku, ale czasu nie ma za dużo.To piękny, spokojny pies, nie wykazuje agresji, jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony. [/FONT][/I][I][FONT=Arial]Pilnie poszukujemy domu, który przyjmie i pokocha psiaka.[/FONT][/I] [FONT="]tel. kom. 785 549 189 mail: [/FONT][FONT="][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT] Mam zamiar wysłać to do Wyborczej. Nic nie kosztuje, a może ktoś się zainteresuje. Czy może pomyślimy o jego kastracji? -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
Lucyna replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Weszłam na to co było, podany link. Ten tekst do wyborczej się nie nadaje. Zaraz wkleję coś co proponowałam jakiś czas temu i spróbujemy coś wymyślić. Jedno ładne zdjęcie też się przyda. -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
Lucyna replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Gdzie mogę znależć linka podaj proszę stronkę -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
Lucyna replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Mogę wysłać prośbę. Potrzebny tekst, może wejdę na jakieś ogłoszenie z kontaktem lub allegro? -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Nic nie szkodzi Natalijo, sama zadeklarowałam pomoc i nie musisz dziękować. Cieszę się, że trudna sytuacja posuwa się kroczkami do szczęśliwego finału. -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Mizianko dla milutkiej śliczności i zmartwiłam się nawrotem choroby. Będę trzymać kciuki za Tamisię ... -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
Lucyna replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję ślicznie. Sama musiałam sprawdzić, ponieważ też nie byłam pewna. Dla Bilonika szczęścia w poszukiwaniach domku życzę. Może ogłosić go w Wyborczej? -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
Lucyna replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja wysłałam pieniążki 18.11 - 20 PLN za okres od 17 listopad do 17 grudzień z dopiskiem dla pieska z Trzebienia od Ewa S. (czyli Lucyna) 03.12 - 20 PLN za okres od 17 grudnia do 17 stycznia z dopiskiem grudzień dla Bilona od Lucyna Może dopisek nie był przejrzysty, przepraszam. Proszę Klaudio uzupełnij na pierwszej stronie. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Dzięki pięknie za info, postaram się was odwiedzić. Myślę, iż będzie to dopiero po nowym roku ... mizianko dla całej gromadki. Miałam sunię husky. Odeszła za Tęczowy Most przed rokiem w Sylwestra, miała problem z wątrobą - miała 12 lat. Taki rodzinny psiak, dzieci się przy niej wychowały. Mam sentyment do huszczaków:p -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Dzięki Lilutosi za zdjęcia, proszę napisz, czy jest chociaż ciut lepiej? -
oJ piękny muszkieter z tego Kimby ... Kredusi też się pewnie podoba :evil_lol::evil_lol::evil_lol: szczególnie teraz ...
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Dzięki Lilutosi za relację. Mam nadzieję, że po kilku dniach będzie lepiej. Na to wszystko jeszcze plamiąca cieczka, rzeczywiście kłopot. Myślę o was i trzymam kciuki, aby ten czas na przystosowanie suńki do adopcji trwał jak najkrócej. -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jeszcze raz popatrzyłam na tego Mikołaja, Anula ze swoją bródką i śnieżną bielą pasuje wyjątkowo :evil_lol::evil_lol: :lol:... super ...:lol: -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
:x-mas::tree1::x-mas: Natalijo, ty kochana już wstałaś, czy jeszcze nie poszłaś spać? [I][B]Spokojnych Świąt wszystkim życzę[/B][/I] :tree1: Lilutosi - :loveu::loveu::loveu:- dzięki za przyjęcie Cyni, będziemy w kontakcie.