-
Posts
10722 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lucyna
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Widziałam dzisiaj Tami, jak odbierałam Buteleczkę z bazarku. Śliczna mordusia i futerko mięciutkie - takie do miziania :eviltong: Siedziała na kolankach u Pańcia :lol: -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[B][I]Demi – młoda suczka mix owczarka belgijskiego [/I][/B]Wraz z siostrą została uratowana jako mały szczeniak i kilka miesięcy spędziła w domu tymczasowym. Dzięki temu przeszła socjalizację. Z przyczyn losowych trafiła do poznańskiego przytuliska i nie może dłużej tam pozostać. Demi ma ok. 8 miesięcy, sięga ponad kolano. To łagodna i radosna suczka, zostaje sama w domu i zachowuje czystość. Żywiołowa, uwielbia zabawy z innymi psami, zgodna przy misce, umie chodzić na smyczy i przychodzi na zawołanie. Jest zdrowa i zaszczepiona, posiada książeczkę zdrowia. Pilnie poszukujemy domu, który przyjmie i pokocha tę radosną suczkę oraz sprawi, że Demi będzie czerpała radość z życia u boku człowieka. kontakt w sprawie adopcji tel. kom. 792 777 569 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] co poprawić? -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
O Demi, coś podobnego, tylko wzmianka o tym, że jest ufna. Zaraz coś spróbuję wkleić - do poprawki ewentualnie. -
Cola - znaleziona suczka - ma dom w Jeleniej Górze
Lucyna replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
I pomyśleć, że kiedyś zagubiona, wychudzona ... tak się cieszę, że zatrzymałam wtedy swoje auto. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
Lucyna replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Taki niedźwiadek :p:p:p -
Dlatego, że to duży psiak. Załóż jej majteczki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pomyśl o sterylce, ułatwia życie i nam i pieskom.
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Super, ale z ciebie błyskawica :happy1::klacz::???: -
Cola - znaleziona suczka - ma dom w Jeleniej Górze
Lucyna replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/S6300190-1.jpg[/IMG][/URL]">[URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/S6300199-1.jpg[/IMG][/URL]">[URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/S6300197-1.jpg[/IMG][/URL]">[U] wkleiłam hurrrra :loveu::loveu::loveu::loveu: [/U] -
Cola - znaleziona suczka - ma dom w Jeleniej Górze
Lucyna replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/S6300127-1.jpg[/IMG][/URL]">[URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/S6300201-1.jpg[/IMG][/URL]">[URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/S6300191.jpg[/IMG][/URL]">[URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/S6300143.jpg[/IMG][/URL]">[URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/S6300127-1.jpg[/IMG][/URL]"> -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
O jak dobrze ... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Popracujmy nad tekstem dla Demi i można też ją ogłaszać ... myślę. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu:Oczywiście, że nie. Poczekam, aż inni napiszą gdzie umieścili ogłoszenia i uzupełnię jeśli będzie trzeba. Nie chcę, aby się powtarzały. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
To ja już nie będę robić ogłoszeń. Pomińcie te, o których napisałam. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3689517&cid=1558"] [/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3689517&cid=1558"] http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/do_adopcji/psy/showAdvert3689517.html[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia,19/zwierzeta[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Cynia,6085[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/panel-adopcje-main.html[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=50747[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2845521_cynia_8211_mloda_suczka_mix_owczarka.html[/URL] [URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Cynia-mloda-suczka-mix-owczarka-belgijskiego-W0QQAdIdZ174761301[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/cynia_mloda_suczka_mix_owczarka_belgijskiego_157001.html[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/cynia_mloda_suczka_mix_owczarka_belgijskiego_157001.html"]pomińcie te portale [/URL] -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Poprawię jeszcze o tej smyczce i popróbuję dalej, jak coś stworzę to dam znać, allegro zostawiam -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Może źle podałam linka teraz powinno być lepiej -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/do_adopcji/psy/[/url] -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Moim zdaniem nie trzeba być zalogowanym, ale spróbuję inaczej. Nie ma opłat, ale mogą być za jakieś wyróżnienia, jeśli chcemy ... -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
:loveu:Mnie też ta kupka bardzo ucieszyła ... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3689517&cid=1558[/url] proszę sprawdzić, czy zdjęcie właściwego pieska? można nanosić poprawki -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Robię pierwsze z poprawką -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ja uważam, że można ogłaszać, jeszcze tylko namiar - rozumiem, że na ninkę i dobrze byłoby maila do kontaktu. Zrobię pierwsze, podam linka, ocenicie. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Agnest, potrzebny również krótszy tekst. Będzie można korzystać przy zgłoszeniach do gazet itp. Skróciłam do minimum, wypowiedzcie się proszę [B]Cynia – młoda suczka mix owczarka belgijskiego[/B] Wraz z siostrą została uratowana jako mały szczeniak. Dzięki pobytowi w domu tymczasowym zdołała się już wiele nauczyć. Z przyczyn losowych psina trafiła do poznańskiego przytuliska i nie może tam pozostać. Cynia ma ok. 8 miesięcy, sięga ponad kolano. To spokojna i łagodna suczka, zostaje sama w domu i zachowuje czystość. Lubi pieszczoty, nie stroni od zabaw, jest wesołym psiakiem. Nieufna w stosunku do obcych, może być doskonałym stróżem. Jest zdrowa i zaszczepiona, posiada książeczkę zdrowia. Musi się jeszcze nauczyć chodzenia na smyczy. Pilnie poszukujemy domu, który pokocha Cynię i da jej bezpieczne schronienie. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Potwierdzam, dostałam kopię przelewu 200 PLN do Fundacji "Radość Psiaka" za opiekę nad Demi i Cynią od natalijo -
W przypadku moich suczek problem polegał na tym, że po cieczce miały ciążę urojoną, pokarm itp. U nich sterylizację odebrałam jak wyzwolenie od myśli o rozmnażaniu. Stały się bardziej rodzinne. Potem trzeba pilnować jakiś czas, aby nie psinka nie utyła.