Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. Pytacie co u Cyni? Ano czeka dziewucha na sterylkę i bryka w zaspach. Zasypało nas we Wrocku bardzo, Lilutosi odezwij się, bo nie wiem, czy na 20 stycznia pług śnieżny zamówić?
  2. Dalej mam problem z allegro. Koresponduję z nimi :talker::sadCyber::confused::wallbash::snipersm:
  3. Namiary na kas*** jeśli chodzi o Demi ...
  4. Tak, mamy zaspy przed domem. Małż specjalnie pojechał dzisiaj autem w naszą polną spacerową drogę, tak aby pieskom drogę utorować na spacerki. Gwiazdeczka ma się dobrze, cudna, grzeczna psinka. Spójrzcie na te fotki [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01810.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01813.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01812.jpg[/IMG][/URL] czy ona nie powinna nazywać się Kropeczka - ma takie piękne rude kropeczki na pysiu ... Chyba poproszę Romę o zmianę tematu wątku na tzn. Sunia ze szczeniakiem wyrzucona w Wigilię, szczeniak w DS, suczka ma DT u Lucyny - szuka domu
  5. Dobrze hop! - spróbuję coś dzisiaj zdziałać.
  6. No pewnie, spróbuj zrobić nam nowy banerek ze zdjęciem portretowym już z hoteliku [URL="http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/Bilon1.jpg"][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/Bilon1.jpg[/IMG][/URL]
  7. Może jeszcze ktoś się odezwie, taki w sam raz dla Małpeczki :p Czasami jest cisza, aż tu nagle ... :multi: I tak ma być.:lmaa: A z tymi ogłoszeniami hop! - brak czasu, sorki - ale coś pomyślę.
  8. Witam Joanno, bardzo nam miło, że zawitałaś na wątek Bilona :loveu: Sprawdziłam, mam odpowiedź z allegro. Muszę przeanalizować i jeszcze raz spróbuję. Podam linka jeśli coś się uda ... Czy chcesz nam pomóc z allegro?
  9. O jak super, oby tym razem się powiodło ...
  10. Dziękujemy Marlenko za opis psiaka, to dla nas duża pomoc ... ja myślałam, że ona jest odważna.
  11. Ponowne próby wystawienia allegro zawiodły. Tzn. każe mi aktywować konto kodem. Ono jest aktywne, ponieważ nie jest to moja pierwsza aukcja i opłacone też jest. Napisałam do nich maila i czekam na reakcję. Jestem :angryy::comp26:
  12. :angryy:Ja właśnie próbowałam wystawić allegro. Niestety nie wyszło , bo net mi szwankuje. Spróbuję jeszcze raz i dam znać. Ale to chyba już jutro rano.
  13. Ja też myślę, że tak może być. Jeśli ktoś ma czas to rozumiem, że może ruszać z ogłoszeniami ... ja na tą chwilę się wstrzymuję i czekam na naszą błyskawicę ;)
  14. Dzięki Alinko za uwagi, będziemy myśleć o kastracji ... A co na to inne cioteczki?
  15. To barrrdddzzzoo proszę o wykorzystanie i propozycję tekstu :lol: Już pisałam, allegro mogę wystawić. Nie chciałabym zrobić tekstu, który nie będzie się podobał. Nikt nic nie pisze stąd moja propozycja. Czekam jeszcze na inne. Dzięki Poker za korektę:loveu:
  16. [FONT=&quot]Wrzuciłam cokolwiek, żeby ruszyć do przodu. Czy są chętni na modyfikację?[/FONT][B][I][FONT=&quot] [/FONT][/I][/B][FONT=&quot] Może poczekajmy jeszcze na inne propozycje, całkiem coś nowego? [/FONT]
  17. Może macie rację , Marlenka pisała, że Demi cudna. Można to wykreślić, ale nie pisać, że nieufna. Najlepiej zapytać Marlenkę ...
  18. Ale Demi chyba nie jest nieufna, popatrz co pisze Marlenka (ta która wiozła Demi do weta). Tam mi się wydaje ... i w tej klinice też było ok
  19. Propozycja do ewentualnej poprawki [B][I][FONT=&quot]Demi – młoda wysterylizowana suczka, mix owczarka belgijskiego[/FONT][/I][/B][I][FONT=&quot] [/FONT][/I][FONT=&quot]Wraz z siostrą została uratowana jako mały szczeniak i kilka miesięcy spędziła w domu tymczasowym. Dzięki temu przeszła socjalizację. Aktualnie przebywa w płatnym hoteliku i czeka na swoją szansę. Demi ma ok. 9 miesięcy, sięga ponad kolano. To łagodna i radosna suczka, w domu zachowuje czystość. Żywiołowa i energiczna, uwielbia zabawy z innymi psami. Zgodna przy misce, umie chodzić na smyczy i przychodzi na zawołanie. Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana, posiada książeczkę zdrowia. Pilnie poszukujemy domu,[/FONT][FONT=&quot] który przyjmie i pokocha tę radosną suczkę. Demi szybko zaakceptuje nowego opiekuna w zamian za poczucie bezpieczeństwa i trochę miłości.[/FONT]
  20. Wklejam dotychczasowy tekst, spróbujcie może coś poprawić, uaktualnić ... [B][I] Demi – młoda suczka mix owczarka belgijskiego[/I][/B] Wraz z siostrą została uratowana jako mały szczeniak i kilka miesięcy spędziła w domu tymczasowym. Dzięki temu przeszła socjalizację. Z przyczyn losowych trafiła do poznańskiego przytuliska i nie może dłużej tam pozostać. Demi ma ok. 8 miesięcy, sięga ponad kolano. To łagodna i radosna suczka, zostaje sama w domu i zachowuje czystość. Żywiołowa, uwielbia zabawy z innymi psami, zgodna przy misce, umie chodzić na smyczy i przychodzi na zawołanie. Jest zdrowa i zaszczepiona, posiada książeczkę zdrowia. Pilnie poszukujemy domu, który przyjmie i pokocha tę radosną suczkę oraz sprawi, że Demi będzie czerpała radość z życia u boku człowieka. [FONT=&quot] [/FONT]
  21. Wklejam tekst do rozważenia i ewentualnego poprawienia: [I]Bilon to około 2 letni piesek w typie husky. Dwa lata to piękne psisko koczowało pod sklepem. Na szczęście przed mrozami został wypatrzony przez wolontariuszy i umieszczony w płatnym hoteliku. [/I] [I]Tam przeszedł prawdziwą metamorfozę. [/I] [I]Teraz to wspaniały i wesoły pies. Zachowuje czystość w domu, jest niekonfliktowy i energiczny.[/I] [I]W człowieku widzi cały świat ... więc szybko zaakceptuje nowego opiekuna. [/I] [I]Ze względu na chęci do zabaw i witalność najlepszym byłby dla niego dom z wybiegiem lub aktywni opiekunowie.[/I] [I]Bilon czeka na dom, który go przyjmie i pokocha.[/I]
  22. O nie :shake:... rozumiem, że nic ci się nie stało :p. A Tamisi ... żeby jej wiara w ludzia się zakodowała życzę. I koo piękniejszych ...
  23. Och jej, taka szkoda (tzn. szkoda, że to nie ten domek) A wrzuciłaś na owczarki ?
  24. Ależ z niej uciekinier :cool3: A ty Poker tzn. te cztery litery to też w zaspę, czy na lód? :p
  25. Coś nowego, bo sytuacja się zmieniła- Demi po sterylce i w hoteliku, czekamy na propozycję. Stary tekst może być ewentualnie bazą ...
×
×
  • Create New...