-
Posts
10722 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lucyna
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Pytacie co u Cyni? Ano czeka dziewucha na sterylkę i bryka w zaspach. Zasypało nas we Wrocku bardzo, Lilutosi odezwij się, bo nie wiem, czy na 20 stycznia pług śnieżny zamówić? -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
Lucyna replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dalej mam problem z allegro. Koresponduję z nimi :talker::sadCyber::confused::wallbash::snipersm: -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Namiary na kas*** jeśli chodzi o Demi ... -
Tak, mamy zaspy przed domem. Małż specjalnie pojechał dzisiaj autem w naszą polną spacerową drogę, tak aby pieskom drogę utorować na spacerki. Gwiazdeczka ma się dobrze, cudna, grzeczna psinka. Spójrzcie na te fotki [URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01810.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01813.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC01812.jpg[/IMG][/URL] czy ona nie powinna nazywać się Kropeczka - ma takie piękne rude kropeczki na pysiu ... Chyba poproszę Romę o zmianę tematu wątku na tzn. Sunia ze szczeniakiem wyrzucona w Wigilię, szczeniak w DS, suczka ma DT u Lucyny - szuka domu
-
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Lucyna replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Dobrze hop! - spróbuję coś dzisiaj zdziałać. -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
Lucyna replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No pewnie, spróbuj zrobić nam nowy banerek ze zdjęciem portretowym już z hoteliku [URL="http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/Bilon1.jpg"][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href="][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/Bilon1.jpg[/IMG][/URL] -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Lucyna replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Może jeszcze ktoś się odezwie, taki w sam raz dla Małpeczki :p Czasami jest cisza, aż tu nagle ... :multi: I tak ma być.:lmaa: A z tymi ogłoszeniami hop! - brak czasu, sorki - ale coś pomyślę. -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
Lucyna replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Witam Joanno, bardzo nam miło, że zawitałaś na wątek Bilona :loveu: Sprawdziłam, mam odpowiedź z allegro. Muszę przeanalizować i jeszcze raz spróbuję. Podam linka jeśli coś się uda ... Czy chcesz nam pomóc z allegro? -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Lucyna replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
O jak super, oby tym razem się powiodło ... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Marlenko za opis psiaka, to dla nas duża pomoc ... ja myślałam, że ona jest odważna. -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
Lucyna replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ponowne próby wystawienia allegro zawiodły. Tzn. każe mi aktywować konto kodem. Ono jest aktywne, ponieważ nie jest to moja pierwsza aukcja i opłacone też jest. Napisałam do nich maila i czekam na reakcję. Jestem :angryy::comp26: -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
Lucyna replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
:angryy:Ja właśnie próbowałam wystawić allegro. Niestety nie wyszło , bo net mi szwankuje. Spróbuję jeszcze raz i dam znać. Ale to chyba już jutro rano. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ja też myślę, że tak może być. Jeśli ktoś ma czas to rozumiem, że może ruszać z ogłoszeniami ... ja na tą chwilę się wstrzymuję i czekam na naszą błyskawicę ;) -
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Lucyna replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Dzięki Alinko za uwagi, będziemy myśleć o kastracji ... A co na to inne cioteczki? -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
Lucyna replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To barrrdddzzzoo proszę o wykorzystanie i propozycję tekstu :lol: Już pisałam, allegro mogę wystawić. Nie chciałabym zrobić tekstu, który nie będzie się podobał. Nikt nic nie pisze stąd moja propozycja. Czekam jeszcze na inne. Dzięki Poker za korektę:loveu: -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[FONT="]Wrzuciłam cokolwiek, żeby ruszyć do przodu. Czy są chętni na modyfikację?[/FONT][B][I][FONT="] [/FONT][/I][/B][FONT="] Może poczekajmy jeszcze na inne propozycje, całkiem coś nowego? [/FONT] -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Może macie rację , Marlenka pisała, że Demi cudna. Można to wykreślić, ale nie pisać, że nieufna. Najlepiej zapytać Marlenkę ... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ale Demi chyba nie jest nieufna, popatrz co pisze Marlenka (ta która wiozła Demi do weta). Tam mi się wydaje ... i w tej klinice też było ok -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Propozycja do ewentualnej poprawki [B][I][FONT="]Demi – młoda wysterylizowana suczka, mix owczarka belgijskiego[/FONT][/I][/B][I][FONT="] [/FONT][/I][FONT="]Wraz z siostrą została uratowana jako mały szczeniak i kilka miesięcy spędziła w domu tymczasowym. Dzięki temu przeszła socjalizację. Aktualnie przebywa w płatnym hoteliku i czeka na swoją szansę. Demi ma ok. 9 miesięcy, sięga ponad kolano. To łagodna i radosna suczka, w domu zachowuje czystość. Żywiołowa i energiczna, uwielbia zabawy z innymi psami. Zgodna przy misce, umie chodzić na smyczy i przychodzi na zawołanie. Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana, posiada książeczkę zdrowia. Pilnie poszukujemy domu,[/FONT][FONT="] który przyjmie i pokocha tę radosną suczkę. Demi szybko zaakceptuje nowego opiekuna w zamian za poczucie bezpieczeństwa i trochę miłości.[/FONT] -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Wklejam dotychczasowy tekst, spróbujcie może coś poprawić, uaktualnić ... [B][I] Demi – młoda suczka mix owczarka belgijskiego[/I][/B] Wraz z siostrą została uratowana jako mały szczeniak i kilka miesięcy spędziła w domu tymczasowym. Dzięki temu przeszła socjalizację. Z przyczyn losowych trafiła do poznańskiego przytuliska i nie może dłużej tam pozostać. Demi ma ok. 8 miesięcy, sięga ponad kolano. To łagodna i radosna suczka, zostaje sama w domu i zachowuje czystość. Żywiołowa, uwielbia zabawy z innymi psami, zgodna przy misce, umie chodzić na smyczy i przychodzi na zawołanie. Jest zdrowa i zaszczepiona, posiada książeczkę zdrowia. Pilnie poszukujemy domu, który przyjmie i pokocha tę radosną suczkę oraz sprawi, że Demi będzie czerpała radość z życia u boku człowieka. [FONT="] [/FONT] -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
Lucyna replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wklejam tekst do rozważenia i ewentualnego poprawienia: [I]Bilon to około 2 letni piesek w typie husky. Dwa lata to piękne psisko koczowało pod sklepem. Na szczęście przed mrozami został wypatrzony przez wolontariuszy i umieszczony w płatnym hoteliku. [/I] [I]Tam przeszedł prawdziwą metamorfozę. [/I] [I]Teraz to wspaniały i wesoły pies. Zachowuje czystość w domu, jest niekonfliktowy i energiczny.[/I] [I]W człowieku widzi cały świat ... więc szybko zaakceptuje nowego opiekuna. [/I] [I]Ze względu na chęci do zabaw i witalność najlepszym byłby dla niego dom z wybiegiem lub aktywni opiekunowie.[/I] [I]Bilon czeka na dom, który go przyjmie i pokocha.[/I] -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
O nie :shake:... rozumiem, że nic ci się nie stało :p. A Tamisi ... żeby jej wiara w ludzia się zakodowała życzę. I koo piękniejszych ... -
Suka w typie owczarka dziś koniecznie szuka domu!!
Lucyna replied to Raszkin's topic in Już w nowym domu
Och jej, taka szkoda (tzn. szkoda, że to nie ten domek) A wrzuciłaś na owczarki ? -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Ależ z niej uciekinier :cool3: A ty Poker tzn. te cztery litery to też w zaspę, czy na lód? :p -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Coś nowego, bo sytuacja się zmieniła- Demi po sterylce i w hoteliku, czekamy na propozycję. Stary tekst może być ewentualnie bazą ...