-
Posts
10722 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lucyna
-
Dlaczego boisz się sterylki, to dobre rozwiązanie dla suczki, która nie będzie rozmnażana. Wiem, że to operacja, ale da się przeżyć. Kilka dni i sunia wraca do zdrowia.
-
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
Lucyna replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Śpij i czekaj cierpliwie, domek się znajdzie ...:p -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
i ja :glaszcze: miziam Tamisię -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Wysłałam 30 PLN do ciebie natalijo, pewnie jutro będą. -
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
Lucyna replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Teraz wszyscy myślą o świętach, ale Biloniku cuda się zdarzają ... no to hop do domku:loveu: -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do ninki w sprawie zdjęć około 15,00. Była wtedy w przytulisku, słychać było głosy wielu piesków. Prosiłam o zdjęcia osobne suczek, okazało się, że ich osobne i poniekąd ładne fotki są w pierwszym poście. Te zdjęcia moim zdaniem nadają się do ogłoszeń. Imiona Demi i Cynia są [I][B]bardzo ładne[/B][/I] i rzeczywiście nie należy ich zmieniać. Tylko ten tekścik - jak wstawiać osobne na portalach? [B]Może zacznijmy od jednej np. Demi,[/B] a później np. za kilka dni zaczniemy ogłaszać drugą. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na tekst dla Demi to proszę ... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Potrzebne rozdzielne foty psiaków. Może zadzwonię do ninki. MartynaP widać losy tych suczek dla ciebie mniej warte, niż twa wzmianka o kotach. Szkoda, że nie umiesz się powstrzymać. Mogłaś napisać na priv. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Jak najbardziej! ja tego inaczej nei widzę...Jeżeli nawet ktoś zdecydowałby się na wzięcie obydwu, to poszłyby na dwór, do kojca gdzie NA PEWNO nie zresocjalizują się z człowiekiem, tylko dalej będą same dla siebie... Owszem, w ogłoszeniu przedstawić historię suczek, wkleić ich fotki, ale zaznaczyć, że do adopcji są oddzielnie i opisać powód takiej decyzji. To będzie uczciwe i zainteresowani będą wiedzieli czego moga się spodziewać :)[/QUOTE] chodzi mi dwa niezależne ogłoszenia na allegro, a nie jedno na dwie:lol: -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
A może szukać DT choćby dla jednej na dzień dzisiejszy i w ten sposób je rozdzielić. Czy Ninka nie może zatrzymać jednej na DT, do czasu adopcji? -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
A może zrobić ogłoszenia rozdzielne, dla każdej osobno. Ja tak zrobiłam po długim okresie ogłaszania wspólnego i rezultat był taki, że szybko znalazły dobre domki. Rozdzielenie troszkę je utemperuje, ale da im większą szansę. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Jestem w szoku, edycja działa. Jeszcze tylko te zdjęcia. Pieniążki zaraz wyślę z odpowiednim dopiskiem. Nie podoba mi się imię Demolka. Ja bym się bała zaadoptować takiego pieska. Może zmienić jej imię? -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ok, czyli na dzień dzisiejszy nie warto rezerwować miejsca u Jamora i zbierajmy dalej pieniążki. Myślę o bazarkach, ale jak ja mam to zrobić jak edycja nie działa? -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
U Jamora dwa miejsca wolne, ale one mogą być w jednym boksie z większą budą, tak jak moje Bliźniaczki. Myślę tylko o tym, że U Jamora nie da się wysterylizować ich, ale może wcześniej znajdą domek. Za allegro nie musisz mi zwracać, tylko tekst i zdjęcia. Zaraz przejrzę wątek, może już coś jest. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Edycja postów mi nie działa i nie mogę wklejać zdjęć. Trafia mnie ..... z tego powodu, bo nie mogę zrobić bazarku, ani zmieniać tematu swojego wątku. Korzystam z Mozilli. Zastanawiam się kiedy dostaną pierwszą cieczkę, może być to problem. Myślę o sterylce, ponoć trzeba czekać do pierwszej cieczki. Jeśli by do tego doszło, czy jest możliwość, aby po takim zabiegu Ninka zaopiekowała się jedną z nich? -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ja mogę zrobić suczkom wyróżnione allegro i dołożę 30,00 PLN miesięcznie. Może zarezerwować na tydzień miejsca u Jamora? -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Lucyna replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Ciekawe dlaczego jest problem z kupkami. Biedna Tamisia. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Mizinko dla sunieczki ...:calus: -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Lucyna replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Czyli szukamy dalej ... piękna małpeczko, staraj się, a wszystko będzie dobrze :loveu::calus: -
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Lucyna replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Przecież na wizycie przedadopcyjnej można wyczuć, jakie kto ma intencje. Pewnie macie więcej doświadczeń i ostrożność nie zaszkodzi :p. -
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
Lucyna replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Wysłałam dzisiaj 20 PLN z moich deklaracji dla Łatusia. Trzymam kciuki :thumbs: żeby znalazł właściwy domek przed świętami :p -
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Lucyna replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
No to super :loveu: Może znajdzie właściwy domek przed świętami? Trzymam kciuki :thumbs::santagri: -
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Lucyna replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Ja uważam, że jest już do adopcji i warto go ogłaszać -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Lucyna replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
:thumbs:Trzymam kciuki -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
:pTrzeba szukać innego hoteliku, jamor nie ma miejsc. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
Lucyna replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Potwierdzam w pełni ... -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Lucyna replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Hop! Nic się nie odzywasz?