Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Jak tak można, czy ludzie już nie myślą takie maleństwo wyrzucić. Mam nadzieję, że ślicznota szybko znajdzie domek.
  2. [quote name='Energy']NIewątpliwie Ruda Maupa czeka z chlebkiem i solą:evil_lol:[/QUOTE] Na Twoje laski też czeka z utęskniemiem :evil_lol:. [B]Smyczku [/B]jeszcze nic nie wiem, [B]togaa [/B]nie chce mi zdradzić. A jak Twoje tulipanki i reszta zakwitły, czy mam się gdzieś schować :evil_lol:.
  3. [B]togaa [/B]zagoniła mnie do roboty :cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206076-Robię[/URL]-)-)-) cioteczki pomocy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. Coś się [B]Żabolki [/B]schowały, ledwo je znalazłam ;) , [B]togaa [/B]jak maluchy już po szczepieniach.
  5. Bigusiu znowu zimno, jak tam Twoje stawy ?
  6. [quote name='ihabe']a czy ja moge przyjść na czesnako:-) Tak bardzo lubie jak ktoś mnie czesze:-) Powinnam byc psem:-)ha[/QUOTE] Ależ zapraszam z całą ferajną futrzatą, z przyjemnością zajmę się i Twoimi włoskami :evil_lol:, zobaczymy co z tego wyjdzie :evil_lol:. [B]Lolitku [/B]:loveu: od kiedy masz wakacje, już się stęskniłam :evil_lol:.
  7. [B]togaa [/B]już lecę z metalowym grzebieniem :evil_lol:. [B]Lolcio [/B]miał zawsze zakusy na łapki [B]togii ;), [/B]moich nie chciał tknąć :diabloti:, chodź do mnie gadzino to Cię wyczeszę :evil_lol:.
  8. [B]Elwirko [/B]słoneczko, ależ masz dług, trzeba szybko kasę zebrać. Produkuję bazarek ale coś marnie mi to idzie. Może ktoś jeszcze pomoże.....
  9. [B]Albinku,[/B] jak dziś łapka maluchu :)
  10. Tyle sierotek na dogo, że nie wiadomo do kogo zaglądać, ale Biguś jakoś zapadł mi w serducho. Mam piesia po dwóch operacjach łapki, każda zmiana pogody to dla niego ból, sylwestra i burze to też koszmar, ma coś wspólnego z Bigusiem. Mam nadzieje, że Big nacieszy się słoneczkiem letnim, że dzyndzel okaże się niegroźny. Uklony dla pani Grażyny za opiekę nad czortem i zdrowiej Bigusiu :)
  11. Oj [B]Xavierku[/B] Tobie ogródek potrzebny koniecznie :)
  12. [B]Żabolki [/B]sierotki, gdzie Wasz domek....
  13. Bigusiu trzymaj się dzielny psiaku, postaram się coś do tego pierwszego postu dorzucić :)
  14. [quote name='ihabe']Oneczka jest z nami:-) Uchuuuuuu!!!! Bidula wyglada strasznie z tym gipsem, prawda? :-([/QUOTE] Przykleiłam się do Was i dobrze mi tak ;). [B]Elwirko [/B]zdrowiej słoneczko to i domek się znajdzie :).
  15. Ależ sierotek z niego, kupka nieszczęścia, może ktoś go zacznie szukać. [B]togaa [/B]bierzemy się za bazarki bo nie wyjdziecie z długów.
  16. Jaka cudna [B]Malucha :loveu:,[/B] jak ona sobie radzi z tym gipsem, nie chce go zjeść.
  17. Śliczne kanapowe czupiradełko z[B] Liluni :loveu:.[/B] Ja najbardziej lubię to zdjęcie na kolanach [B]Iwonki, Lilunia [/B]taka wystraszona, wtulona, jakby nieśmiało pytała weźmiesz mnie.
  18. Oj Biguniu, staruszku weź się w garść, lato idzie, poleżysz sobie na trawce. A wet. koniecznie musi tego dzyndzla zobaczyć, tylko czy zdecyduje się ruszać.
  19. [B]Kado Szorstki :evil_lol:, [/B]a feeeeeeee :evil_lol:, bawisz się z kooooo :cool3:. [B]Karolinko[/B] ;), piasek służy do robienia babek ;). Jak na nowym, już odsapnęliście po przeprowadzce, [B]Kado [/B]nie ucieka do kumpli z podwórka :evil_lol:.
  20. [B]Lolitku :loveu:[/B] aleś zarósł, do fryzjera biegusiem :evil_lol:. Łapkę pozwalam podnosić na tulipanki jak coś kapnie :cool3:.
  21. Jak brzuszki Żabolków :), polepszyło się troszkę.
  22. [quote name='Poker']pom-ponku, ona 03 ma super rękę do kwiatów ,ale kwiaty róży chińskiej to z mojej hodowli :oops:[/QUOTE] Tak, tak, ja to mam rękę do ogrodowych kwiatków ;), na domowe brak czasu :evil_lol:. Ale [B]Pokerek [/B]to dopiero szaleje z doniczkowymi, takie różane cuda pierwszy raz widzę, kolorki przepiękne. [B]Lolito [/B]norowiec :crazyeye:, a może głodomór :evil_lol:, szuka chrupek :evil_lol:. QUOTE=kado;16617378]Witojcie po dłuższej nieobecności:) Ależ się [B]Lolito:loveu:[/B] za Tobą stęskniłam....za Wami ciotki też:)[/QUOTE] A witojcie :evil_lol:, witojcie :evil_lol: ,też na chwilkę wybyłam i dobrze być z Wami ;).
  23. Musiałam wyjechać na parę dni, a tu cuda u [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B]Misiaków :loveu:[COLOR=blue] [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]tak się cieszę :multi:, żeby jeszcze [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B]Misi :loveu: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] się poszczęściło.
  24. [quote name='ihabe']zapraszam cioteczki na innych wątkach ale wszystkie mają mnie w głębokim poważaniu:-( są takie dni w tygodniu, że nic ci sie nie udaje:-( płakać mi się chce, dziś już piątek i ani trochę zainteresowania:-([/QUOTE] Iwonko :loveu: kochana, nie mam żadnego pomysłu i kasa też gdzieś sobie poszła, siedzę i łzy lecą ale co to pomoże. Postaram się coś w przyszłym tygodniu dołożyć, tylko tyle mogę.
  25. [B]Żabolki[/B] :loveu: zdrowieć szybciutko...
×
×
  • Create New...