Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [quote name='Becia66']a jakich pieluszek Lolitek potrzebuje ? chodzi mi o rozmiar, firmę itp.[/QUOTE] [B]Lolitek [/B]ze swoimi pieluszkami :evil_lol:, [B]Happy Bella Nr 5[/B], jak do tej pory tylko te się sprawdziły. [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/1161/pict0210e.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue][B]Bardzo Wszystkim dziękuję za życzenia [IMG]http://www.picturesanimations.com/b/bears/43.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. Ależ bardzo dziękuję, jak to dobrze, że wszędzie są te trzy kropeczki ;), bo by mi się w głowie poprzewracało :evil_lol:. [B]Lolitku[/B] :loveu: śmigaj do mnie z buzialkiem , co Ty tam jeszcze robisz :cool3:.
  3. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue][B]************Iwonko************[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue][B]************[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.picturesanimations.com/b/bears/24.bmp[/IMG][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue][B]************[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [B]Albinku[/B] :) dla Ciebie bazarek :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208275-Robi-się-)Srebrne-precjoza-i-nie-tylko-Dla-quot-Braci-Mniejszych-quot-do-30.05.2011-godz.22[/URL]
  5. Bazarek na "Braci Mniejszych" zapraszam :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208275-Robi-się-)Srebrne-precjoza-i-nie-tylko-Dla-quot-Braci-Mniejszych-quot-do-30.05.2011-godz.22#post16931816[/URL]
  6. Zaprszam :), bazarek na [B]Elwirkowy[/B] dług. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208275-Robi-się-)Srebrne-precjoza-i-nie-tylko-Dla-quot-Braci-Mniejszych-quot-do-30.05.2011-godz.22[/URL]
  7. Zapraszam z [COLOR=black][B]Żabolkami :)[/B][/COLOR] podnosić, kupować, robić zamieszanie :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208275-Robi-się-)Srebrne-precjoza-i-nie-tylko-Dla-quot-Braci-Mniejszych-quot-do-30.05.2011-godz.22[/URL]
  8. Zapraszam dla [B]Lolitka[/B] i reszty :), zaraz skończę - [B]togaa[/B] opisy!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208275-Robi-się-)Srebrne-precjoza-i-nie-tylko-Dla-quot-Braci-Mniejszych-quot-do-30.05.2011-godz.22[/URL]
  9. Xavierku, taki ładny z Ciebie chlopak, gdzie Twój ludź ?
  10. Dziękuję za ciepłe myśli i słowa... [B]Lolitku[/B] :loveu: wietrzysz dooooooopsko. [B]togaa [/B]dawaj zdjecia, będziem ;) bazarkować.
  11. Jakie cudne doooooooopsko :evil_lol:, [B]Lolitku :loveu: [/B]nie wypinaj się ;) bo klaaaapa dostaniesz :mad:.
  12. [quote name='Energy']A następny bazarek to będzie projektowanie ogrodów:evil_lol:[/QUOTE] Właśnie, właśnie :evil_lol: z tego co mi wiadomo, to nie posiadasz żadnej rabatki :cool3:, zapisuję Cię jako pierwszą na listę :evil_lol:, ale będzie robota :diabloti:, i kasa :evil_lol:. [B]Lolitku[/B] :loveu: będziesz miał na pieluszki, nie martw się słoneczko. [quote name='ihabe']Ty się Oneczko tak nie rozpędzaj, toż to nie parcela a parcelka:-) trzy choinki i juz tłok:-)[/QUOTE] Nic się nie martw ;), w razie czego zajmiemy troszkę od sąsiada :evil_lol:.
  13. Bigusiu :loveu: grzejesz kosteczki.
  14. [quote name='Smyku']Iwonko kochana a ja ? a ja też cem badylki . Pamietasz o mnie ?[/QUOTE] Ależ oczywiście [B]Smyczku :loveu: [/B] Ciebie zostawilam na deserek :evil_lol:. Mam nadzieję, że gdzieś obok przemknę ;), albo Ty ;) bo do paczki tam mało można zapakować :evil_lol:. [B]ihabe :loveu:[/B] dawaj plan parceli :evil_lol: będziemy zasadzać :evil_lol:. [B]Lolitku :loveu:[/B] buzialeczki z rana, ściągaj gatki i na słoneczko.
  15. [B]Lolito :loveu:[/B] jesteś cudny w tych kudełkach :evil_lol:, [B]Pepelek :loveu: [/B]z ząbkami na wierzchu jak wampirek :evil_lol:. Zaczęłam sadzenie bazarkowe :evil_lol:, jak się towarzystwo ukorzeni "będziem" :evil_lol: handlować. A na razie podziękowania dla [B]as-ko :Rose: ,[/B] za badylki mamy dla [B]Lolcia[/B] :loveu: na wakacje [B]40,50[/B] [B]zł[/B], [B]togaa [/B]pierwszy post kto uzupełnia :cool3:.
  16. [B]Żabole [/B]omijać krwiopijców :evil_lol:., gdzie ten Wasz domek się zapodział :cool3: [B]Lenurku[/B] jak Twoja psica.
  17. Zaczarowany Xawierku pokaż się :)
  18. [B]Bigusiu [/B]słoneczko świeci, wygrzewaj się do woli :):):)
  19. [B]Żabolki [/B]nie dajcie się kleszczom, [B]togaa [/B]a może obróżki na kleszcze będą dłużej działać niż kropelki.
×
×
  • Create New...