-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
[quote name='Becia66']a jakich pieluszek Lolitek potrzebuje ? chodzi mi o rozmiar, firmę itp.[/QUOTE] [B]Lolitek [/B]ze swoimi pieluszkami :evil_lol:, [B]Happy Bella Nr 5[/B], jak do tej pory tylko te się sprawdziły. [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/1161/pict0210e.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue][B]Bardzo Wszystkim dziękuję za życzenia [IMG]http://www.picturesanimations.com/b/bears/43.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Ależ bardzo dziękuję, jak to dobrze, że wszędzie są te trzy kropeczki ;), bo by mi się w głowie poprzewracało :evil_lol:. [B]Lolitku[/B] :loveu: śmigaj do mnie z buzialkiem , co Ty tam jeszcze robisz :cool3:.
-
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue][B]************Iwonko************[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue][B]************[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.picturesanimations.com/b/bears/24.bmp[/IMG][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue][B]************[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Strzaskana łapka ,ból ,mały Albinek już w domku !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Albinku[/B] :) dla Ciebie bazarek :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208275-Robi-się-)Srebrne-precjoza-i-nie-tylko-Dla-quot-Braci-Mniejszych-quot-do-30.05.2011-godz.22[/URL] -
Xavier w typie huski. Niezwykłe koleje losu. Juz w domu.
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Bazarek na "Braci Mniejszych" zapraszam :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208275-Robi-się-)Srebrne-precjoza-i-nie-tylko-Dla-quot-Braci-Mniejszych-quot-do-30.05.2011-godz.22#post16931816[/URL] -
Malutka Elwirka w swoim wymarzonym domku, spłacamy dług za rehabilitacje
ona03 replied to piołun's topic in Już w nowym domu
Zaprszam :), bazarek na [B]Elwirkowy[/B] dług. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208275-Robi-się-)Srebrne-precjoza-i-nie-tylko-Dla-quot-Braci-Mniejszych-quot-do-30.05.2011-godz.22[/URL] -
Zapraszam dla [B]Lolitka[/B] i reszty :), zaraz skończę - [B]togaa[/B] opisy!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208275-Robi-się-)Srebrne-precjoza-i-nie-tylko-Dla-quot-Braci-Mniejszych-quot-do-30.05.2011-godz.22[/URL]
-
Xavier w typie huski. Niezwykłe koleje losu. Juz w domu.
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Xavierku, taki ładny z Ciebie chlopak, gdzie Twój ludź ? -
Dziękuję za ciepłe myśli i słowa... [B]Lolitku[/B] :loveu: wietrzysz dooooooopsko. [B]togaa [/B]dawaj zdjecia, będziem ;) bazarkować.
-
Strzaskana łapka ,ból ,mały Albinek już w domku !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Albinku :) jak nóżka. -
Jakie cudne doooooooopsko :evil_lol:, [B]Lolitku :loveu: [/B]nie wypinaj się ;) bo klaaaapa dostaniesz :mad:.
-
[quote name='Energy']A następny bazarek to będzie projektowanie ogrodów:evil_lol:[/QUOTE] Właśnie, właśnie :evil_lol: z tego co mi wiadomo, to nie posiadasz żadnej rabatki :cool3:, zapisuję Cię jako pierwszą na listę :evil_lol:, ale będzie robota :diabloti:, i kasa :evil_lol:. [B]Lolitku[/B] :loveu: będziesz miał na pieluszki, nie martw się słoneczko. [quote name='ihabe']Ty się Oneczko tak nie rozpędzaj, toż to nie parcela a parcelka:-) trzy choinki i juz tłok:-)[/QUOTE] Nic się nie martw ;), w razie czego zajmiemy troszkę od sąsiada :evil_lol:.
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
ona03 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bigusiu :loveu: grzejesz kosteczki. -
[quote name='Smyku']Iwonko kochana a ja ? a ja też cem badylki . Pamietasz o mnie ?[/QUOTE] Ależ oczywiście [B]Smyczku :loveu: [/B] Ciebie zostawilam na deserek :evil_lol:. Mam nadzieję, że gdzieś obok przemknę ;), albo Ty ;) bo do paczki tam mało można zapakować :evil_lol:. [B]ihabe :loveu:[/B] dawaj plan parceli :evil_lol: będziemy zasadzać :evil_lol:. [B]Lolitku :loveu:[/B] buzialeczki z rana, ściągaj gatki i na słoneczko.
-
[B]Lolito :loveu:[/B] jesteś cudny w tych kudełkach :evil_lol:, [B]Pepelek :loveu: [/B]z ząbkami na wierzchu jak wampirek :evil_lol:. Zaczęłam sadzenie bazarkowe :evil_lol:, jak się towarzystwo ukorzeni "będziem" :evil_lol: handlować. A na razie podziękowania dla [B]as-ko :Rose: ,[/B] za badylki mamy dla [B]Lolcia[/B] :loveu: na wakacje [B]40,50[/B] [B]zł[/B], [B]togaa [/B]pierwszy post kto uzupełnia :cool3:.
-
Xavier w typie huski. Niezwykłe koleje losu. Juz w domu.
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Zaczarowany Xawierku pokaż się :) -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
ona03 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[B]Bigusiu [/B]słoneczko świeci, wygrzewaj się do woli :):):)