Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [quote name='togaa']Żabolasty sie pokazuje...:razz: Chyba musze zmienic tytuł wątku, tylko na jaki ?[/QUOTE] Właśnie, tylko żeby nie przenieśli :evil_lol:, togaa Ty już coś wymyslisz ;). [B]Żabolku[/B] sierotko, pokazuj się z rana :)
  2. [B]Albinku[/B], słoneczko znajdzie się dla Ciebie ludź ???
  3. [B]togaa[/B] skąd masz to pisklę, może niech [B]Lolcio[/B] się nim zaopiekuje :evil_lol: Ja mam w domku lawendowo, aż w głowie się kręci od zapachu, a jak się śpi ;). Moje bukieciki, owinięte żółtym sizalem, chyba je wystawię na bazarku kwiatowym. [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/91/pict0136a.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6811/pict0138a.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Nikaragua']a wczasowiczów umiejących robić dżemy nie zapraszasz ;) I znów bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209709[/URL][/QUOTE] No tak :evil_lol: wczasy pod gruszą się marzą :evil_lol:, w ilosciach hurtowych to były :evil_lol: czereśnie, cała reszta do poskubania na co dzień, ale to też zajmuje troszkę czasu ;). Super, że wystawiłaś ponownie ciuszki, zawsze ktoś się skusi :multi:
  5. [B]Lolitku :loveu: [/B] gdzie ta [B]togaa[/B] Cię schowała :cool3:. U mnie oczywiście wszystkie owoce dojrzewaja naraz :cool3:, jak to przerobić, i jeszcze lawenda troszkę wcześniej niż zwykle gotowa do ścięcia :evil_lol:, wiążę w pęczki i przydałby się bazar, ale jak to wysłać, takie kruche.
  6. Zagladam codziennie do Bigulca :loveu: i cieszę się, że zdrówko mu dopisuje, jak będzie się nudził,mógłby mi wydziergać firaneczki :evil_lol:.
  7. [quote name='togaa']Zobaczą, zabiorą a na pewno pokochają...[/QUOTE] Musi jeszcze troszkę poczekać sierotka :)
  8. Super, że chłopaki się goją, jeszcze tylko domek dla Żabcia :loveu:
  9. [quote name='Energy']A ma nie być:crazyeye::evil_lol:[/QUOTE] Nie wiem, coś [B]togaa[/B] ucichła :evil_lol: [quote name='Nikaragua']biegnę, pędzę ;)[/QUOTE] [quote name='kado']Tylko ciotka zostaw trochę dla nas:evil_lol:[/QUOTE] Bez obawy :evil_lol: upiekę ze dwa :evil_lol: [quote name='Smyku']Oneczko miło , że pamiętasz . Mam nadzieje ,że spotkanie w tym roku z ząbkami Lolciowymi nastąpi . Nawet jak mnie użre to i tak gadzinę będę kochać[/QUOTE] [B] Loluś :loveu:[/B] źre :evil_lol: bardzo delikatnie ;)
  10. Gdzieś się [B]togaa[/B] zapodziała :), [B]Albineczku[/B] co u Ciebie ?
  11. [quote name='kado']Ekhm....czy jest coś, o czym nie wiemy:mad: Cóż to za konspiracja:angryy: (:evil_lol:)[/QUOTE] Coś mi się przypomina, że [B]Smyku[/B] chciała osobiście przekonać się jak to jest z gryzieniem :evil_lol: u [B]JPG :loveu:.[/B] A ja mogę dziś zaprosić na ciasto czereśniowo-poziomkowe :evil_lol:, ale wymyślam :evil_lol:.
  12. [quote name='kado']Haha....długo by pisać:evil_lol: Ale zapytaj się [B]togaa[/B] :loveu: może się przekonasz:evil_lol::cool3:[/QUOTE] Nie jest tak źle :evil_lol: z [B]togaa[/B] :loveu:. Ja przepraszam, że się nie odzywam ale chyba potrzebuję jeszcze chwilkę....... Wakacje wstępnie na koniec sierpnia zaplanowane, jak będzie ;). Najchętniej zaplanowałabym spotkanie na Ślęży, coś mnie tam ciągnie :roll:. Jeszcze troszkę czasu jest, na razie wykopałam tulipany na bazarek benzynkowy, musimy zacząć prasować kaskę :evil_lol:. [B]Smyczku :loveu:[/B] jak mnie pamięć nie myli, to masz zarezerwowany weeeekend z [B]Lolciem:loveu:[/B].
  13. [quote name='arielka186']A co z Lolitem? On wyjeżdża na wakacje? Nie bardzo mam kiedy przejrzeć cały wątek- i już się pogubiłam, czy szuka DT, czy DS... Chłopak piękny i wyjątkowy, dla kogoś wyjątkowego... Czy dobrze zrozumiałam że Onka zamierza go adoptować?[/QUOTE] Chwilowo adoptuję [B]JPG :loveu: [/B]tylko :placz: na wakacje ;).
  14. [B]Pepelku[/B] co u Ciebie :)
  15. [quote name='Poker']spadło na nas trochę problemów.[/QUOTE] Nie damy się :) Buzialeczki z rana [COLOR=red][B]Lolciu kochany :) [/B][/COLOR]
  16. [quote name='Smyku']Iwonko - Onko pamiętasz ? ja czekam .[/QUOTE] Pamiętam, pamiętam i o kociu też, tylko jakoś tak......napędu brak, jak u [B]Pokerka[/B] :)
  17. [quote name='Nikaragua']już nie ma :( a już miałam kupić :([/QUOTE] to chyba sprawka [B]togaa, [/B]mam nadzieję, że to ona kupiła ;). [B]togaa [/B]do raportu :evil_lol:. [quote name='togaa']Za to ja mam !!!!:evil_lol: Nie było na co czekać. Kupiłam .Juz zaplacilam. 113 zł z przesyłką.[/QUOTE] Z bazarków zapłacimy, tylko pamietaj :)
  18. [quote name='Nikaragua']a gdyby założyć kaskę i z bazarków oddać bez wpłacania na konto? np w rozliczeniu bazarku napisać, że za tyle i tyle kupiono pieluchy? my tak robimy czasem, że nie wpłacamy pieniędzy tylko kupujemy puszki za pieniądze z bazaru.[/QUOTE] Tak też trzeba będzie zrobić :)
  19. [quote name='togaa']Już po strachu. Tyle tylko że dziewczynka ma znowu wygolony placek na pośladku. No i abażur na łepku. Ma założone rozpuszczalne szwy i Pan wet. powiedział że może smigać do [B]NOWEGO[/B] [B]DOMKU.... [/B] [B]Basia już wie[/B] .....;):lol:;):lol:[/QUOTE] Jak super :):):) To bierzemy się za bazarki, abyście nie zostały z długiem.
  20. Biguniu, ruszaj się staruszku, tak cieplutko się zrobiło :)
  21. [quote name='Poker']Ja już się dawno zaprzyjaźniłam z tym wątkiem , a szczególnie z jego bohaterem.Tu panuje miła atmosfera, nie ma zgrzytów i waśni.Chyba , że są spory o to która cioteczka bardziej kocha Lolusia. A czemu one się tak dziwią na ostatnim zdjęciu?[/QUOTE] Wszystkie kochamy [B]JPG :loveu:[/B] najnajnajnajnajnajnajnaj :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Mnie się wydaje, że [B]togaa[/B] coś im obiecała, a one niedowierzają :crazyeye:, prose pani, prose powtózyć jesce raz :evil_lol:.
×
×
  • Create New...