Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [quote name='kado'][B]Lolito:loveu:[/B] wpadłam Cie wycałować między jednym, a drugim pakowanym kartonem:)[/QUOTE] [B]kado [/B]czemu jesteś tak daleko, chętnie byśmy pomogli ;), mam wprawę w przeprowadzkach :evil_lol:. Dostałam od koleżanki [B]Danusi[/B] :loveu: 11 zł dla [B]Lolcia, togaa[/B] może wpisuj na razie przychody Lolcia w drugim poście aby nie umknęły, a jak[B] bubu [/B]będzie miała chwilkę to wpisze w pierwszy.
  2. Pepino :) trzymam kciuki, zdrówka i tylko szczęśliwych dni Ci życzę ....
  3. [quote name='olenka1987']no właśnie.. według jego mniemania mu tam było dobrze, miał wszystko co kochał.. i ktoś "zły" mu to odebrał... pieso nie rozumie że tak będzie lepiej.. ale właśnie lepiej według kogo? nas.. Pewnie on by wolał być w gorszych warunkach ale na swoim i wsród swoich - tak jak czasami ludzie.. a nie można było go też zostawić, poprawiając warunki bytowe i pomagając w utrzymaniu ich? skoro matka została.. wyobrażam sobie co on czuje i przykro.. ale miejmy nadzieję, że zacznie żyć na nowo..:)[/QUOTE] To są właśnie dylematy całej dogomanii i nigdy nie dowiemy się co jest lub będzie lepsze... Wszyscy pomagając, bardzo starają się aby było lepiej i wierzmy, że tak będzie. Cudne Miski :loveu: i cudne cioteczki :loveu: musi być tylko lepiej .....
  4. No cioteczki :cool3: ładnieście mnie podsumowały z tymi badylami :mad:. A to cudo to jest[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=red][B] jaśmin nagokwiatowy :evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B]Pierwsze kwiaty ukazują się na krzewach jaśminu[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B]nagokwiatowego już w końcu października, [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B]a kwitnienie trwa stopniowo aż do końca kwietnia,[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B]z przerwami w czasie mrozów. Złocistożółte, delikatnie[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B]pachnące, rurkowate kwiaty rozmieszczone są[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=blue][SIZE=3][FONT=Book Antiqua][B]pojedyńczo na całej długości wiotkich, cienkich [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B]i bezlistnych pędów zeszłorocznych.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B]Po kwitnieniu rośliny wypuszczają ciemnozielone,[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=blue][SIZE=3][FONT=Book Antiqua][B]błyszczące, trójlistkowe, bardzo ozdobne liście, które[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][B]utrzymują się przez cały sezon, a opadają przed zimą.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Bazarak będzie ;). [B]Lolitku :loveu:[/B] co porabiasz, pogoniłeś już śnieg :cool3:.
  5. [B]Lolitku[/B] :loveu: u mnie wiosna :multi:, chodź pogrzejesz się troszeczkę ;) [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1556/pict0114aab.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4342/pict0116aab.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1302/pict0119aab.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9905/pict0115aab.jpg[/IMG]
  6. [B]togaa :loveu: [/B]Tymnie zawsze rozbawisz :roflt:, a dlaczego [B]Lolcio [/B]nie wybrał innego obiektu afektu :cool3:. Skąd masz ten śnieg, u nas wiosna kwiatki rozkwitają, fotograf zrobił zdjęcia tylko muszą nabrać mocy ....:evil_lol:
  7. [B]Żabolki :) [/B]też się poczęstowałam.
  8. Jak tam [B]Rondelini, [/B]cierpliwie czeka ???
  9. Oj [B]Bonusku, [/B]w Twoim wieku z dachu :crazyeye:, a pod kolderkę nie łaska ;). Jeszcze chwilka i [B]Gusia[/B] otworzy się na całego :lol: a ogonek będzie cały czas w górze.
  10. Jaaaaakie dwie ślicznoty, oj [B]togaa [/B]teraz to macie nadkomplet .....
  11. Grubciu :loveu: niech tylko te koszmarne deszcze sobie pójdą i wyjdzie słoneczko, będzie dobrze :multi: wiosna idzie :multi::multi:.
  12. [B]Kaduniu :loveu: [/B] jaka jesteś kochana. Mam parę fantów na bazarek, postaram się coś sklecić, [B]Lolitku [/B]:loveu: nie damy się kryzysowi :mad:.
  13. [B]Golinku :loveu: [/B] jak bardzo się cieszę :multi: powodzenia :multi:.
  14. [B]Rondelini[/B] :) jeszcze troszkę :). A maluchy pewnie do schrupania :)
  15. [quote name='togaa']:-(:-(:-( Nikt nie zadwonił do tej pory....[/QUOTE] Nie martw się, zadzwoni :)
  16. [quote name='togaa']Trzy dni temu, 10 marca minęły [B]dwa lata[/B] tymczasowania się[B] Lolka[/B] u mnie. Nieżle sie zasiedział... Już po jedzonku. Zapas Acany z pażdziernika wyżarty i Lolo objada Pepelka. Najnowsze odkrycie kulinarne Lolusia? Suchy makaron z chinskich zupek.Uwielbia ![/QUOTE] [B]Lolitku :loveu: [/B] już dwa lata się znamy, jak się cieszę, że Cię poznałam. Suchy makaron to najgorsze świństwo :cool3:, proszę tym nie dokarmiać :mad: mojego [B]Lolcia.[/B] [B]Na jedzonko dla Lolcia to chyba trzeba jakiś bazarek sklecić i to na wczoraj.[/B] Oj Lolitku, Lolitku, że też nie mam tyle kasy żeby Ci dogodzić :placz:.
  17. [B]Xavierku[/B] nikt Cię nie chce ...
  18. Ja też chcę na spacer :placz:, takie piękne słoneczko. RM kocha się tulić, ale położyć się obok i grzać ;), o nie, nie, to nie w jego stylu :cool3:. [B]Lolitku [/B]kochany chodź do cioteczki to Cię pięknie uczeszę :evil_lol:. [B]togaa [/B]parę postów wcześniej pytałam o Lolcia jedzonko i co :cool3:, ma sierotka co jeść ?
  19. [B]togaa :loveu: [/B] ja Ci mówię weź się za pisanie książki, będzie dla[B] Lolcia :loveu: [/B] i na pieluszki i na jedzonko, bo chyba jest na ukończeniu. Kupowane było we wrześniu a tu marzec, jak nic [B]Lolcio[/B] zjadł już wszystko i chodzi głodny sierotka, a Ty jak zwykle nic nie mówisz :cool3:.
  20. [quote name='Poker']Kiedy Garnuszek pakuje manatki ?[/QUOTE] Myślę co za Garnuszek ;)................. załapałam :evil_lol:.
  21. [B]ihabe :loveu: [/B] my chyba wszystkie przychodzimy do [B]Lolcia[/B] naładować akumulatory :multi:. I co z tą krową :crazyeye:, jest tam czy nie :evil_lol:. [B]Energy[/B] ja dalej nie wiem jak to się stało, że mi się udało :evil_lol:, a może Ty sama nie wiesz która to która :evil_lol:.
  22. [B]Xavierku[/B], gdzie Twój ludź ....
  23. [B]Energy :evil_lol:, [/B]ponieważ [B]togaa [/B]ma zafałszowany obraz Twoich dziewczyn, musi się naocznie przekonać, że to suuuuuuuper laski. Pakuj je i wysyłaj do B-B, Lolcio będzie szczęśliwy :loveu:.
  24. [B]Kado :loveu: [/B] zostało troszkę torcika :evil_lol:, chętnie bym coś przekąsiła :evil_lol:, a on był słodki ;).
×
×
  • Create New...