-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=blue][B]Lolitku[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: słoneczko, wszystkiego najlepszego i przyjeżdżaj szybciutko, wykąpiesz się :evil_lol: [IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/1235563sodg74u08n.gif[/IMG] ..
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
ona03 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biguś :loveu: to grzeczny chłopak i żadnego bigosu nie narobi :evil_lol:, trzymaj się czorcie :loveu:. -
[quote name='Iskra14']Biedaczysko, mogę przesłać kilka złoty tylko poproszę o nr konta na PW Kubuś :loveu: pięknie dziękuje :loveu:, na razie wstawiam tu, bo nie wiem, czy ktoś czasami już nie wysłał PW :) [FONT=Tahoma]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/FONT] [FONT=Tahoma]34-300 Żywiec, ul.Folwark 8[/FONT] [FONT=Arial]nr konta: 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/FONT] [FONT=Times New Roman]tytułem : Pomoc dla Kubusia od ( Twój nick )[/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT]
-
[quote name='kado']Wow:crazyeye::multi::multi::multi: Bardzo dziękuję za zaufanie:loveu: [B]Loluniu[/B]:loveu: ciotka kado będzie tak zarządzać Twoimi funduszami, że i odsetki i jakaś mała premia Ci wlata na wakacje:lol::evil_lol:[/QUOTE] Oj [B]Lolciu :loveu:, [/B]to Ci się trafił skarbnik :loveu: i odsetki będą :evil_lol: będziesz miał na lody :evil_lol:. [B]togaa :loveu: [/B]wpisz do wakacyjnych : [B]11 zł --Danusia Ł[/B] [B]40,50 -as_ko /skalniak/ [/B]
-
Strzaskana łapka ,ból ,mały Albinek już w domku !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Togaa[/B] ma nowego połamańca, chyba nawet nie ma jak tu zajrzeć [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209741-Skopał-mnie-złamał-łapę.Tylnie-porażone...-Mały-KUBA-potrzebuje-pomocy[/URL] [IMG]http://img864.imageshack.us/img864/9282/sam4312kk.jpg[/IMG] -
[FONT=Book Antiqua][COLOR=magenta][SIZE=5][B]Karolciu :loveu:[/B] :loveu::loveu:[/SIZE][/COLOR][/FONT] [SIZE=5][COLOR=magenta][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.picturesanimations.com/b/birthday/feest043.gif[/IMG] torcik przepyszny :evil_lol:, mniammmmmmmmm :evil_lol:
-
[quote name='togaa'] O koncie wakacyjnym[B] Lolka[/B] napisze jutro. Mamy juz [B]skarbnika [/B]i pierwsza wplatę....:lol:[/QUOTE] Ciekawe co skarbnik :loveu: ochotnik :diabloti: na to :evil_lol:, [B]togaa[/B] uważaj bo jak będzie nas ganiał :mad: po dogo :evil_lol:. [B]Lolitku[/B] buzialeczki z rana. Zapraszamy na bazarek :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209974-Srebro-i-nie-tylko-Dla-quot-Braci-Mniejszych-03.07.2011-godz.22[/URL]-)
-
[B]togaa[/B] ma rację, to ja się nie wyspałam, idę dospać :evil_lol: 500 w jedną i wrócić 500 /chyba, że[B] togaa[/B] będzie wakacjować z[B] Lolciem[/B] u mnie :evil_lol:/, i odwiezienie Lolcia następne 500 i trzeba wrócić 500 :evil_lol:, ale ta Polska długa :evil_lol:
-
Xavier w typie huski. Niezwykłe koleje losu. Juz w domu.
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla BM :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209974-Srebro-i-nie-tylko-Dla-quot-Braci-Mniejszych-03.07.2011-godz.22[/URL]-) -
[quote name='Energy']A z Indianinkiem?:evil_lol:to wszystko jedno który:multi: No te Madziorki to takie wredotki są, nic nie poradzisz:eviltong::evil_lol:[/QUOTE] Madziore :cool3: zostaw Indianinka w spokoju, dołożę Ci krzaczek czarnej porzeczki :evil_lol: w zamian :evil_lol:. [B]togaa [/B]gdzieś Ty mnie wyprowadziła :evil_lol:, /no ale o 00:39 to wybaczam/ 500 w jedną i 500 powrót, chyba, że mam krążyć :evil_lol:, rozliczenia to chyba w pierwszym poście będą bardziej czytelne, bo tam i bazarki będą.
-
Malutka Elwirka w swoim wymarzonym domku, spłacamy dług za rehabilitacje
ona03 replied to piołun's topic in Już w nowym domu
[B]Elwirka[/B] zaprasza na bazarek :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209974-Srebro-i-nie-tylko-Dla-quot-Braci-Mniejszych-03.07.2011-godz.22[/URL]-) -
[quote name='Energy']Jest warkoczyk:multi:ślepawa jakaś jestem:evil_lol: A dojdą dobre:cool3:bo za zupę poziomkową to dziękuję:eviltong:[/QUOTE] Za warkoczyk, to by mnie moja Madziore udusiła :evil_lol:. To, które mam kopać, z której grzędy :evil_lol:, jesteś pierwsza w kolejce :evil_lol:. [quote name='moni12']haha ja tez od razu zerkałam , czy aby warkoczyk jest u Indianinka. a na te krzaczki poziomeczek reflektuje jak będzie bazarek z nimi, nie muszą być z owocami :diabloti:[/QUOTE] Będą z owockami ;), chyba, że PP je zje :evil_lol: [quote name='Smyku']Witaj księciuniu , może dzisiaj Togaa pobędzie z Toba w domku . Iwonko - Onko tez chcę taki ogródek poziomkowy ,popełnij bazarek ( Iwonuś mam zaległości , pamietasz o mnie ? )[/QUOTE] Alez bardzo proszę ;), ile krzaczków, po ile owocków na krzaczku :evil_lol:, wszystko wedle życzenia :evil_lol:. Pamietam;), na razie popełniłam taki bazarek :evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209974-Srebro-i-nie-tylko-Dla-quot-Braci-Mniejszych-03.07.2011-godz.22[/URL]-) kwiatuchy jeszcze rosną, cebule schną, jeszcze chwilka :evil_lol: Pamiętam, [B][COLOR=black]Smyczku, [/COLOR][/B]pamiętam ;).
-
Strzaskana łapka ,ból ,mały Albinek już w domku !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Albinek [/B]zaprasza na bazarek :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209974-Srebro-i-nie-tylko-Dla-quot-Braci-Mniejszych-03.07.2011-godz.22[/URL]-) -
[quote name='Energy']Jest warkoczyk:multi:ślepawa jakaś jestem:evil_lol: A dojdą dobre:cool3:bo za zupę poziomkową to dziękuję:eviltong:[/QUOTE] Trzeba spytać PP :evil_lol:, ale może :evil_lol: pasztet z czereśni ;).
-
[quote name='Energy']Jak to fajnie zabrzmiało:evil_lol: Ale ślicznota z tego Twojego indianinka:loveu:gdzie warkoczyk?:cool3: Poziomki:loveu:[/QUOTE] Na zdjęciu Nr 4 dynda :evil_lol:, a krzaczki poziomeczki :loveu: będą na bazarku, możesz nabyć, nawet z owocami :evil_lol:
-
Biedny [B]księciunio :loveu:[/B], pewnie nudzi się okropnie :cool3:, sam w takim wielkim ogrodzie :evil_lol: Chodź[B] gadzino[/B] :loveu: do mnie, będziesz miał poziomkowe towarzystwo :evil_lol: [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7470/pict0130a.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3183/pict0131a.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/2509/pict0134ap.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/6139/pict0140a.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/5999/pict0142a.jpg[/IMG] ..