Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [B]togaa [/B]odcięta od netu i nie ma nowych informacji, [B]Xavierku[/B] pokaż się :)
  2. Pozwoliłam sobie zamówić bez konsultacji ;), najwyżej będzie :mad: :evil_lol:. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201755-*bazarek-na-Pabianickie-Psiaki-Psie-AKCESORIA-za-grosze-gt-koniec-20.02[/URL] [B]Lolitku :loveu:[/B] jesteś najpiękniejszy.
  3. No i jak tu odmówić, jak gadzina pięknie prosi dla kolegów :loveu:. [URL]http://img228.imageshack.us/img228/2601/sam1483w.jpg[/URL] Chodzi mi po głowie bazarek, może coś z niego wyjdzie :evil_lol: i kapnie troszkę kaski :). [B]Lolitku :loveu: [/B] jesteś słodki w tych pukielkach :evil_lol:.
  4. Cudna, szczęśliwa mordeczka :loveu: i nie ryzykowałabym z reklamacją, bo chętnych chyba troszkę jest :evil_lol:. [B]Fancia[/B] zostaje [B]Fancią, [/B]czy bedą jakieś zmiany ????
  5. Ano smutne, dobrze, że perełka ma dobrze :lol:, do niedzielnych nabytków też uśmiechnie się szczęście tylko troszkę trzeba poczekać ;). A pamiętacie 25 domków chętnych na kudłacza, każdy znalazł coś dla siebie. Może i teraz jakiś całkiem zwykły, ale niezwykły psaiak znajdzie dom :lol:.
  6. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201403-Kosmaty-śliczny-Rondelek-z-żywieckiego-ronda-pięknie-prosimy-o-ogłoszenia[/URL]-! [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/3489/img1499f.jpg[/IMG] Niedzielny nabytek :)młodziutki, wesolutki, może komuś przypadnie do gustu :)
  7. [quote name='eliza_sk']Dostałam smsa od Marty, że Fanta to psi aniołek, a nie ADHD :) Odezwie się wieczorem, bo teraz córa z Fantą oglądają na kompie Epokę Lodowcową. A ja dziś odbieram telefon słowami: "dzień dobry, Fanta jest już nieaktualna ..." w 100% się sprawdza.[/QUOTE] No proszę jak te piesy się zmieniaja w nowych domkach :evil_lol:, tego im potrzeba :). Niedawno Filutek z Łodzi gryzący w schronisku :evil_lol: w DS super grzeczny, teraz [B]Fancia :loveu:.[/B] Może jakiś inny psiak skorzysta z nadmiaru domków ;).
  8. Ssssssuper :), [B]Filutku [/B]poszczekaj dla pana :)
  9. Można puścić paluchy ;), ale szybka akcja. [B]Fanciu :loveu:[/B] łobuzico, szczęścia w nowym domku :multi:.
  10. [B]Lisiczko :loveu:[/B] mają z Tobą wesoło państwo Pokerostwo :evil_lol:, ale nauczysz się tam dobrych manier ;) jeszcze chwilka ;).
  11. Xavierku :) pokaż się sierotko...
  12. [quote name='kado'][B]togaa :mad::mad::mad:;) [/B] [/QUOTE] Hihihi i kto tu kogo z pałą gania :evil_lol:. [B]Lolitku [/B]co dziś słychać.
  13. [B]Tauruniu :loveu: [/B]słoneczko druga babcia ;) też Ci gratuluje :multi:.
  14. To teraz prześwietlać domek :evil_lol: i happy :), [B]Fanciu [/B]ślicznoto trzymam kciuki :). Jak [B]Loluś[/B] chciał popędzić mojego kotka, to kocio zaczaił się na niego na środku korytarza i zdzielił Lolcia łapką, jakież było zdziwienie Lolcia, ale więcej kocia nie zaczepiał ;).
  15. Pieseczku, nikogo nie zauroczyłeś....
  16. Śliczny [B]Rudzielec :loveu: [/B]wypatruje domku, oby jak najszybciej go znalazł :).
  17. [quote name='Energy']Nie dogoni powiadasz [B]Oneczko[/B]:cool3:no to napiszę:multi: To zdjęcie i wzrok [B]Lolita[/B] mówią same za siebie..."czyżby, kto szuka":evil[/QUOTE] [B]Lolitek :loveu: [/B]na pewno nie szuka, bo dobrze mu tam gdzie jest, ale całodobowa opieka jest bardzo wyczerpujaca, wiadomo dzieci wyrastają z pieluch, a [B]Lolcio :roll: [/B]czy z niej wyrośnie[B]. [/B]A my coraz starsze i za parę lat z laseczką do Lolciowej pieluszki ;) i kto się schyli ;). No ale to dopiero za parę lat więc nie bedziemy się martwić na zapas.....
  18. [B]Smyczku :loveu:[/B] bez obaw :evil_lol: [B]Lolcio [/B]nie da się zepchnąć na boczny tor :evil_lol:, on jest zawsze pierwszy i najważniejszy, a dla niego ważniejszy jest czlowiek niż psie towarzystwo i to człowieka on pilnuje :evil_lol:. Jakbyś go poznała, to już byś wiedziała, że [B]Lolcio[/B] nie da sobie krzywdy zrobić, łypnie oczyskami i już ma wszystkich do usług :evil_lol:. Też go kocham :roll:.
  19. [B]Cukiereczek :loveu: [/B]szuka domku, a tu ciotki się wpychają bez kolejki ;). Pokaż się[B] Fanciu :loveu: [/B]może ktoś Cię dostrzeże.
  20. [quote name='kado']Ja tak samo...ale się nie odzywam, bo[B] togaa [/B]mnie znowu będzie z pałką gonić;)[/QUOTE] Nie martw się ;) daleko jest :evil_lol: nie dogoni :evil_lol:. [B]Lolito :loveu: [/B]pokazuj się cioteczkom bo się zaplaczą :evil_lol:.
  21. Oj [B]Smyczku :evil_lol: [/B]ja też martwię się o naszego czorta :evil_lol:, ale jak już mu się trafi domek to będzie najlepszy ;). [B]Kado [/B]śliczny jest ten różowy kożuszek, podeślę jednej panience może się spodoba jak muchomorkowy plaszczyk ;).
  22. [quote name='eliza_sk']Gdzie jest czysto, sterylnie i bez miłości ? Bo nie bardzo zrozumiałam wypowiedź. [/QUOTE] W tej kwestii miałam Niemcy na myśli, jest to moje osobiste zdanie :)
  23. Xavierku, gdzie Twój domek ?
  24. [quote name='Poker']podsuń im Lolka w razie czego[/QUOTE] O nie, Lolka na poniewierkę nie oddamy, tam jest czysto, sterylnie ale beż milości, a tak nie chcemy:cool3:. Malutka też na pewno znajdzie wspaniały domek bliżej, tylko troszkę czasu potrzeba :).
  25. To czekamy cierpliwie na ślicznotę :)
×
×
  • Create New...