-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Xavier w typie huski. Niezwykłe koleje losu. Juz w domu.
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]togaa [/B]odcięta od netu i nie ma nowych informacji, [B]Xavierku[/B] pokaż się :) -
Pozwoliłam sobie zamówić bez konsultacji ;), najwyżej będzie :mad: :evil_lol:. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201755-*bazarek-na-Pabianickie-Psiaki-Psie-AKCESORIA-za-grosze-gt-koniec-20.02[/URL] [B]Lolitku :loveu:[/B] jesteś najpiękniejszy.
-
No i jak tu odmówić, jak gadzina pięknie prosi dla kolegów :loveu:. [URL]http://img228.imageshack.us/img228/2601/sam1483w.jpg[/URL] Chodzi mi po głowie bazarek, może coś z niego wyjdzie :evil_lol: i kapnie troszkę kaski :). [B]Lolitku :loveu: [/B] jesteś słodki w tych pukielkach :evil_lol:.
-
[quote name='eliza_sk']Dostałam smsa od Marty, że Fanta to psi aniołek, a nie ADHD :) Odezwie się wieczorem, bo teraz córa z Fantą oglądają na kompie Epokę Lodowcową. A ja dziś odbieram telefon słowami: "dzień dobry, Fanta jest już nieaktualna ..." w 100% się sprawdza.[/QUOTE] No proszę jak te piesy się zmieniaja w nowych domkach :evil_lol:, tego im potrzeba :). Niedawno Filutek z Łodzi gryzący w schronisku :evil_lol: w DS super grzeczny, teraz [B]Fancia :loveu:.[/B] Może jakiś inny psiak skorzysta z nadmiaru domków ;).
-
Filutek zdjęty z łańcucha, pojechał do domu, można się cieszyć:)
ona03 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Ssssssuper :), [B]Filutku [/B]poszczekaj dla pana :) -
Ruda, pełna energii, kochająca ludzi sunia - już w super DS :)
ona03 replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[B]Lisiczko :loveu:[/B] mają z Tobą wesoło państwo Pokerostwo :evil_lol:, ale nauczysz się tam dobrych manier ;) jeszcze chwilka ;). -
Xavier w typie huski. Niezwykłe koleje losu. Juz w domu.
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Xavierku :) pokaż się sierotko... -
[quote name='kado'][B]togaa :mad::mad::mad:;) [/B] [/QUOTE] Hihihi i kto tu kogo z pałą gania :evil_lol:. [B]Lolitku [/B]co dziś słychać.
-
[B]Tauruniu :loveu: [/B]słoneczko druga babcia ;) też Ci gratuluje :multi:.
-
Xavier w typie huski. Niezwykłe koleje losu. Juz w domu.
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Pieseczku, nikogo nie zauroczyłeś.... -
Śliczny [B]Rudzielec :loveu: [/B]wypatruje domku, oby jak najszybciej go znalazł :).
-
[quote name='Energy']Nie dogoni powiadasz [B]Oneczko[/B]:cool3:no to napiszę:multi: To zdjęcie i wzrok [B]Lolita[/B] mówią same za siebie..."czyżby, kto szuka":evil[/QUOTE] [B]Lolitek :loveu: [/B]na pewno nie szuka, bo dobrze mu tam gdzie jest, ale całodobowa opieka jest bardzo wyczerpujaca, wiadomo dzieci wyrastają z pieluch, a [B]Lolcio :roll: [/B]czy z niej wyrośnie[B]. [/B]A my coraz starsze i za parę lat z laseczką do Lolciowej pieluszki ;) i kto się schyli ;). No ale to dopiero za parę lat więc nie bedziemy się martwić na zapas.....
-
[B]Smyczku :loveu:[/B] bez obaw :evil_lol: [B]Lolcio [/B]nie da się zepchnąć na boczny tor :evil_lol:, on jest zawsze pierwszy i najważniejszy, a dla niego ważniejszy jest czlowiek niż psie towarzystwo i to człowieka on pilnuje :evil_lol:. Jakbyś go poznała, to już byś wiedziała, że [B]Lolcio[/B] nie da sobie krzywdy zrobić, łypnie oczyskami i już ma wszystkich do usług :evil_lol:. Też go kocham :roll:.
-
[quote name='kado']Ja tak samo...ale się nie odzywam, bo[B] togaa [/B]mnie znowu będzie z pałką gonić;)[/QUOTE] Nie martw się ;) daleko jest :evil_lol: nie dogoni :evil_lol:. [B]Lolito :loveu: [/B]pokazuj się cioteczkom bo się zaplaczą :evil_lol:.
-
Oj [B]Smyczku :evil_lol: [/B]ja też martwię się o naszego czorta :evil_lol:, ale jak już mu się trafi domek to będzie najlepszy ;). [B]Kado [/B]śliczny jest ten różowy kożuszek, podeślę jednej panience może się spodoba jak muchomorkowy plaszczyk ;).
-
Xavier w typie huski. Niezwykłe koleje losu. Juz w domu.
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Xavierku, gdzie Twój domek ? -
To czekamy cierpliwie na ślicznotę :)