Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Taka ślicznota nadal bez domku....
  2. [quote name='diuna_wro'][SIZE=4][COLOR=darkred][B]gratulacje!!! [/B][/COLOR][/SIZE]powodzenia w opiece nad księciuniem;):evil_lol:[/QUOTE] [B]:) diuna [/B]:) powinnaś dostać część udziałów w wygranej :evil_lol:, upomnij się :evil_lol:.
  3. [B]Lolitku :loveu: [/B] kochany, słoneczko moje :loveu:,ciotki opuściły Cię dla jakiejś mikstury :mad:. Pokazuj ślicznego pycholka, co dziś napsociłeś, zjadłeś togęę :diabloti:.
  4. [B]Pokerku, [/B]nie wątp, życie z człowiekiem jest lepsze i latwnejsze niż bez, tylko [B]Gusia[/B] musi się o tym sama przekonać, a na to potrzeba troszkę czasu :)
  5. [B]Xavierku :) [/B]nie rozrabiaj...
  6. [quote name='Smyku']Co prawda konkursu nie wygrałam ale też się ustawiam w kolejkę . Tylko nie wiem czy nie będę żałować , ponoć gadzina gryzie .[/QUOTE] [B]Smyczku :loveu: [/B]żałować :cool3:, nigdy w życiu, chyba, że tego, że się tak późno poznało gryzącego [B]JPG, [/B]a gryzie gadzina bardzo delikatnie :cool3:. [quote name='pom-pon']kurcze, a ja ostatnio zabiegana.... i przegapiłam konkurs.... :placz: a znałam odpowiedz (w końcu przeczytałam cały watek Lolowy w dwa dni!) :evil_lol: całuski dla [B]Jaśnie Pana Gada[/B][/QUOTE] [B]pom-poniku [/B]:loveu: nie było nart w tym roku ??? [B]JPG[/B] na pewno się stęsknił :cool3:.
  7. Jak Biguś się czuje w te mrozy ? :)
  8. Co słychać u maluchy :) otwiera się na ludzia :)
  9. [quote name='Javena']Porobimy ogłoszenia.Rondelek ,bedziesz miał domek jak się patrzy.Śliczny jesteś.[/QUOTE] Ale się[B] togaa[/B] ucieszy, od razu wyzdrowieje. :)
  10. [quote name='ihabe']Żadnych wieśi:-( Jak pies może sie zapaść pod ziemię? :-( ale czytając ogłoszenia o zaginionych psach to wierzę we wszystko:-( Zeby go ktoś chociaż zauważył:-([/QUOTE] Może się gdzieś przytulił, takie mrozy, myśl pozytywnie, może to coś da.
  11. [quote name='Energy']Na pewno dba:multi::evil_lol:[/QUOTE] Bardzo chciałabym w to wierzyć :lol:. [quote name='Bjuta']O matko jaki super wątek mam do nadgonienia! Togaa kuruj się!!![/QUOTE] Witamy nową fankę [B]JPG [/B]:loveu:, to tylko 144 strony, szybko zleci .:evil_lol:
  12. [quote name='rytka']juz po konkursie:obrazic:tez wiedziałam:diabloti:i se pozwole dodać ,ze ok. 2 str. wczesniej padały słowa 'gad' od togga oraz 'jasniepan' od pompon a diuna połaczyła to w jedno:eviltong:[/QUOTE] [B]togaa [/B]często na Lolcia mówi gad i to połączenie wszystkiego jest ssssuper :evil_lol:. [quote name='ihabe']a kto tu grał pierwsze skrzypce?;-)[/QUOTE] jakie skrzypce :evil_lol:, toć mnie słoń na ucho nadepnął :diabloti:. [B]JPG [/B]:loveu: dbasz o swoja Pańcię, robisz herbatkę i obiadek ;), bo jak nie :cool3:.
  13. [B]togaa :loveu: [/B]wracaj, przehandlowali :placz: [B]Lolcia :loveu:.[/B]
  14. [B]Xawierku[/B] jak ranka, dobrze się goi :)
  15. [B]Rondelku [/B]wskakuj na górę :)
  16. Jak poczuje "ciepło" [B]Pokerowych [/B]rączek, szybko się otworzy, cudna malizna :)
  17. [B]Morusku[/B] takie straszne mrozy wracaj ...
  18. Przybiegłam od [B]Lolcia :)[/B], ładny ten [B]Stworek :loveu:.[/B] Cały[B] Loluś[/B] [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/7536/pict0187n.jpg[/IMG] Na zdjęciu widać markę i rozmiar pieluch, u góry leży pieluszka z otworkiem na ogonek :evil_lol:. Lolcio chodzi cały czas w szeleczkach i do nich pod brzuszkiem jest gumką przywiązana pieluszka. Pielucha jest dostosowana do wagi Lolcia /8 kg/, bardzo długo była dopasowywana i ta z Belli najlepiej pasuje. Jak niejasno napisane to krzyczeć :evil_lol: poprawię się ;). Mizianka dla [B]Stworiusza[/B] :loveu:
  19. [quote name='ihabe']to ciotka diuna_wro post nr 2170 str 87:-)[/QUOTE] [B]ihabe :loveu: [/B] masz [B]Lolcia [/B]na wakacje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. No tak [B]togaa :loveu:[/B] chora, a my tu [B]Lolciem :loveu: [/B]rozporządzamy. :evil_lol: [B]Smyku [/B]ja też nie pamiętałam i musiałam wrócić do początków z czystej ciekawości :evil_lol:. Teraz już wiem, ale dam fory innym :evil_lol:. Zapraszam serdecznie i już nie płakusiamy :buzi:, [B]Lolcio[/B] szczęśliwy. Czy wiecie, że jest to chyba trzeci lub czwarty konkurs :evil_lol:, a nagroda ciągle ta sama :evil_lol:
  21. [B]Rondelku [/B]wskakuj na pierwszą :)
  22. [quote name='Javena']:multi::multi::multi::multi::multi: Ale sie ciesze.Powodzenia Lando.[/QUOTE] [B]Javena :Rose: [/B]to dzięki Twoim ogloszeniom :multi:.
  23. [B]Kado [/B]do kiedy trwa konkurs i dlaczego jeszcze nikt nie zgadł, nikt nie chce [B]Lolusia :evil_lol:.[/B] [B]Smyku [/B]zgaduj szybko, jakby co będę podpowiadać ;).
×
×
  • Create New...