Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Też jestem u pieluchowca, w razie czego pomożemy w ubieraniu Alesia :)
  2. Ło matko, co tu się wyrabia, kto robił wizytę, konieczna po i to bez zapowiedzi.....
  3. Nasze kochane Lolo całe obolałe http://images66.fotosik.pl/1092/f4ec1547ea2dafdfmed.jpg uściskać proszę mocno :)
  4. Zapraszamy z Lolusiem serdecznie czereśnie i ziółka
  5. Jak się czuje zagłaskany Karmelcio :)
  6. To teraz musowo godzinkę spacerku dziennie i boczki się wyrównają :)
  7. czereśniowo zapraszam na bazarek dla Braciszków http://www.dogomania.com/forum/topic/148110-czere%C5%9Bnie-i-susz-dla-sbm-do-1108-godz1900/?p=16323045
  8. Czereśniowo zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/148110-czere%C5%9Bnie-i-susz-dla-sbm-do-1108-godz1900/?p=16323045
  9. Widzisz togusiu, nie jesteśmy same :) zobacz jakiego mam tymczasa, może zostanie na DS jak jemu/jej się spodoba w moich chaszczach :) i lilia pełna zakwitła :)
  10. I gdzie te cioteczki, aby podtrzymać togusię na duchu..... Paszcza nie za ciekawa, przecież On je suche, nic mu się nie ściera ten kamień ? Lolusiu będę trzymać kciuki :) i nie próżnuję, biorę się za bazar ziołowo-czereśniarski :)
  11. Pokerku :) w czym Karmelek się rozpuścił :)
  12. A cóż On taki niegościnny, nie może się podzielić kolankami, choć na chwilkę
  13. togusiu nie strasz nas, a może szczoteczka i pasta troszkę pomoże ?
  14. Wiosenko, Wszyscy się cieszymy z kolanek Dusiowych na wyłączność, będzie dobrze :)
  15. Prawda... :) Anecik juz produkuję, na dniach dam znać :) Bo Pepcio wyglada jakoś , a Lolcio...... szkoda gadać Oj będzie, będzie ale to dopiero jak się spotkamy !!!!!!!!
  16. Moje skarby opitolone...., jak można było, Lolciu pakuj się i zwiewaj do mnie dokleimy cosik :)
  17. Franulku buzialki urodzinowe od nas
  18. Nikuś jest cudny, domku wyłaź z ukrycia :)
  19. Wiosenko gratulacje, malusi zdróweczka, Anusia przeszła chrzest bojowy, dogomaniaczka na całego :)
  20. Togusiu Bossssski Franio :)
  21. Mimronki zajmijcie się gościem, niech Franulek też poczuje się jak w domku :)
  22. anecik zaopatrzy się w sprzęt, uwaga Mimronki stracicie futerka :)
  23. Fotki to pewnie będą jak już będzie pięknie ufryzowany, aż go nie poznamy :)
  24. Co słychać u MimRonków :)
  25. Czekamy w napięciu ....
×
×
  • Create New...