Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Ale ruch u maluszka, trzymam kciuki za podróż :)
  2. O matko, co za debil do niego strzelał http://s7.postimg.org/ntcy2qf1n/Karmel_rut_3.jpg Karmelciu, teraz już nic nie będzie bolało :)
  3. Uwiellbiam kawę :) Czasami można przenieść, gorzej z czasem, więc zapraszam do spa :)
  4. Naostrzone, togusiu dawaj Pepelka :) Loluś się schował, niemożliwe.... anecik gdzie jesteś ?
  5. Mieszkam w Żarach, w NS czasami bywam. Gdyby było bliżej zafundowałabym kudłaczkowi spa, ale troszkę za daleko.....
  6. Jak się cieszę, że coś się ruszyło, też pytałam po znajomych / do Szafirki mam ok. 50 km/ ale jakoś nikt na wschód się nie wybiera....
  7. Ile szczęścia na pycholku, tego mu było trzeba http://s2.postimg.org/mekg7aua1/P1090369.jpg, głaskać, głaskać, głaskać....
  8. Jaka jednomyślność, wszędzie razem http://s16.postimg.org/g89go35sl/P1090364.jpg, parka cudna :)
  9. Nawet się chłopak umie pokazać w nowej fryzurce , super http://s2.postimg.org/66m4xey15/WP_20150711_004.jpg
  10. Pepcio ze swoją Królową http://images68.fotosik.pl/1040/8ffac243a6d32bbemed.jpg
  11. togusiu w przyrodzie nic nie ginie :) http://www.dogomania.com/forum/topic/18491-male%C5%84ki-puszek-po-wypadku-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-w-swoim-domu/ Na fotkach Pepelek wygląda na większego od Lolcia, a jest malutki, chyba za dużo futra.
  12. Według harmonogramu wakacyjnego chętnych na spotkanie, to chyba po 21 sierpnia :) Zapraszamy :)
  13. Cudny futrzak, będę zaglądać..:)
  14. Ciekawe czy Mimiśka nie pożarła braciszka ?
  15. Kamole rozdrobnić :) Jak Mimisia gotowa na przyjęcie braciszka, trzymamy kciukasy :P
  16. Karmelciu pobudka, cioteczki się dopytują jak zdrówko i samopoczucie bez ozdób :) Mężusiowi spodobało się określenie deklejnotyzacja :cool1:
  17. Na razie cisza, to trzymamy kciuki dalej :)
  18. anecik nic się nie martw, większość ma po 2-3 psy i koty i mamy czas ..... na co chcemy mieć :) a co będzie jak się znajdzie trzeci bliźniak.... :cool1:
  19. Ciekawe gdzie jest Anecik :) /na której stronie/ bazarek dla Braciszków :), zapraszamy http://www.dogomania.com/forum/topic/147550-czego-tu-nie-ma-do-1707-na-sbm-olsztyn-i-szczytno/
  20. Jak zobaczyłam to zdjęcie https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11692484_1652688001613429_6205332883024058319_n.jpg?oh=5a9d67af344517e102c55eb6fd97a054&oe=561BD371, myślę sobie, co Mimiśka tak szybko zarosła :) Anecik, idziesz jak burza...., on jest cudny, oby i Mimi się spodobał :P
  21. Nie ma taryf ulgowych, historia jest tak nieprawdopodobna, że żadne streszczenie jej nie odda, może tylko zepsuć efekt odbioru, miłego czytania, sama nieraz wracam do początku, od razu łezka się kręci......
  22. Jaki grzeczny chłopak, chyba szykuje się gdzieś :)
  23. Małgośka przytupciała do Lolcia :) I anecik, nową fankę Lolusia witamy w klubie :) togusiu proszę nie nadawać na Lolusia On jest naj, naj, naj pod każdym względem, buziale w ten cudny pychol, reszcie mizianka :) Ciekawe gdzie się podziewa Lolciowa Energy, Madziore - Lolito uśmiech przesyła http://images69.fotosik.pl/1017/28a4ac31a550c305med.jpg
×
×
  • Create New...