Właśnie się zastanawiam czy robić bazar, porcji może być 20 po 10 dkg - 6 zł porcja , komu, komu......
Ciasteczka są niezwykle lekkie, pięknie wysuszone, i pyyyyyyyyszne, musiałam spróbować, a mój Czikuś tak się darł, że musiałam mu co chwilkę do dzioba ładować ł na pewno dużo więcej wchodzi ich na porcję niż takich grubych, ciężkich..