Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. A może kwiatki wąchałem http://i58.tinypic.com/33x9clw.jpg Co fura, to fura http://i60.tinypic.com/2vmj2pu.jpg, na pewno nie zmarznie :)
  2. Też czekam z niecierpliwością na foteczki :) A żeby było w temacie, to też mam piesa alergika i od roku karmię go na razie ok. http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/purizon/purizon/444073 Smaczna i wykwintna wołowina Black Angus ze szkockiej rasy bydła oraz lekkostrawny indyk; 70% mięsa i ryby, wysoka zawartość protein, bez dodatku zbóż; dla dorosłych psów wszystkich ras.
  3. Lolusiu, jesteś tu ? Wszyscy poszli na bazary, a tu pustki....
  4. Alesiu bez kubraczka nie wychodź, zimno już :)
  5. Nie rycz Franulku, już nie rycz, idę kupić mydełko :)
  6. Nie rycz Franulku, już nie rycz, idę kupić mydełko :)
  7. Pokerku - budę zamknąć na klucz.....
  8. Oszszszsz kurna, Franuś uspokój się, bo będzie koniec i kropka......bądźże BOSSSSSKI
  9. No, zawału można dostać czytając, co dopiero przeżywając, dostarczają Miśki emocji.. Zdrówka życzę Wszystkim, spokoju i nocy przespanych
  10. Myślisz, że inna zielenina nie zainteresuje go ? Będziemy szukać domu z dynią...... :)
  11. Toguniu :) dynia nie będzie oranżowa, to jakaś zielona odnoga, zjadaj, jak Bublątko spróbowało znaczy się dobra:) Ktoś będzie miał pociechę z chuligana :)
  12. Macki ośmiornicy :) Najpierw trzeba spróbować, a później płacić, albo nie.....................:)
  13. Sama nie wiem :) Może.... Wpłaciłaś Smyczku, pakę zaczynam pakować, wtorek, środa poleci :) Oszsz kurna, bazar przeszedł do Lolcia :)
  14. Jakie znowu, jeszcze nie wysyłałam, ale w tym roku pasowałoby :) Ja tam zapakuję jednego roślinkami, drugiego słoikami, ale TIR-a ciasteczek, nie wiem czy memory da radę..
  15. Ło kij, Smyczku, to już trzeci bazarek w jednej paczce, chyba TIR-a zamówię :)
  16. Togusia chwilę temu wróciła do domu, ja nie wiem, jak ona to ogarnia, togusiu zwolnij troszkę, tu też jesteś bardzo potrzebna, że nie wspomnę o wolnej chwili dla Siebie Dziewczyny, za ciacha na SBM, jak będę znała koszty przesyłek to podam. mamusia-A- 60 zł Smyczku----30 zł Poker--------15 zł Elunia--------15 zł memory buziale , Lolcio wypłaci osobiście jak dojedzie
  17. Radość nieziemska :) Gryzuniu-Giguniu w końcu ...
  18. Ciasteczka pożarte, bardzo dziękujemy :) adresy poproszę Pokerka lub Eluni - resztę mam :)
  19. A ja piszę i piszę i wszystko mi zżera....... To jeszcze Smyczku i co zostanie mamusi_A tak ?
  20. Dziękuję, kilogram sprzedany :) Komu jeszcze. komu :)
  21. Właśnie się zastanawiam czy robić bazar, porcji może być 20 po 10 dkg - 6 zł porcja , komu, komu...... Ciasteczka są niezwykle lekkie, pięknie wysuszone, i pyyyyyyyyszne, musiałam spróbować, a mój Czikuś tak się darł, że musiałam mu co chwilkę do dzioba ładować ł na pewno dużo więcej wchodzi ich na porcję niż takich grubych, ciężkich..
  22. Mam ciasteczka, całe 2 kg, Rudy mało mnie nie przewrócił jak wchodziłam do domu - nie wiem co zostanie do rana........
  23. Nudzę się strasznie, mogę wysyłać :) kto chętny, wieczorkiem zrobię bazarek jak trzeba, teraz jeszcze na chwilkę do pracy wzywają :) Ale chętni potrzebni, proszę się zgłaszać, po pracy mogę podjechać spróbować ....hi hi hi
  24. Bo u Lolusia to pierwyj sort :) Dostałam dla moich Gadzin od memory ciasteczka przepisu togusi , jakiś czas już minął, ciacha pyszne nadal, siedzą sobie w pudełeczku plastikowym, ząb czasu ich nie ruszył tylko ząbki psie, i moje troszeczkę, ale już się kończą pyszności :) memory gdzie jesteś ? Igorek taki czasochłonny ?
×
×
  • Create New...