No tak, 100 m to nie 200 :), dobrze, że inne też pasują i Aleś nie protestuje.
Loluś nie może mieć za bardzo szeleszczących bo go wkurzają... :) i rozmiarowo muszą pasować na tył i przód.
No tak, 100 m to nie 200 :), dobrze, że inne też pasują i Aleś nie protestuje.
Loluś nie może mieć za bardzo szeleszczących bo go wkurzają... :) i rozmiarowo muszą pasować na tył i przód.
Już się śmiałam do togusi z tego lekkiego plusika, a Misio od roku nie ma jedzonka......, togusiu wpisz jedzonko, chyba Michu coś niecoś podjada czasami... :)
A ja to zobaczyłam coś w bębnie pralki...hihi, Aleś wyłaź z pralki :).
Mój malutki Czikuś też od paru dni w kubraczku chodzi cały dzień, tylko do spania ściąga .
Zapraszamy trzeciego lejca nawet na dłużej, może Aleś zakumpluje się z Bubelkiem bo Lolcio bardzo zachłanny jeśli chodzi o względy togusi.
Ten zielony smok to Aleś ?
Mimronki superaste, a Franulo Booooski - jak w tytule, gdzie ten jego domek..
Coś mi się wyświetliło w nowej zawartości, jakiś Ossi, myślę kto to, no kto to, aż wlazłam i już wiem ....... hi hi hi
Wszystkie Ciocie zapraszamy
na pieluszki dziś zbieramy
bo Nasz Loluś często siusia
więc potrzebna już pielusia
Gad odwdzięczy się uśmieszkiem
On jest sympatycznym pieskiem Serdecznie zapraszamy z Lolusiem po kwiatki
http://www.dogomania.com/forum/topic/148833-kwiatki-z-lolciowej-rabatki-czynne-do-3009-godz2000/?p=16366683
To mam krechę, że wzięłam ją za przedszkolaka.....
Strach przed psami to chyba nastawienie z domu, nie rusz, nie dotykaj bo ugryzie, albo zarazi .......