Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. No tak, 100 m to nie 200 :), dobrze, że inne też pasują i Aleś nie protestuje. Loluś nie może mieć za bardzo szeleszczących bo go wkurzają... :) i rozmiarowo muszą pasować na tył i przód.
  2. No tak, 100 m to nie 200 :), dobrze, że inne też pasują i Aleś nie protestuje. Loluś nie może mieć za bardzo szeleszczących bo go wkurzają... :) i rozmiarowo muszą pasować na tył i przód.
  3. Hurraaa, hurraaa, hurrraaaaa, będą z niej Piesy, jeszcze troszkę i pod kołderkę się wciśnie. Pokerkowe rączki czarują, tak trzymać Gryzia.
  4. I ja przyczłapałam w nocy :) i podczytuję, Figuniu pętelki chyba będą dobre :) Kolorowych snów Misiakom życzę, chrapcie smacznie
  5. togusia od wczoraj bez prądu, jak tylko oddadzą odezwie się :)
  6. Oj Pokerku, uważaj na paluszki...... ale się trafiła charakterna panna, imię superaste.
  7. Oj macie rację, nic tylko ryczeć,Paputku :) to naprawdę Twoja Pani http://images67.fotosik.pl/1183/8a30a1f13d86181amed.jpg
  8. Prosimy nie chrupać ....
  9. Mój kochany cudaczek, a od dziś miał być mój................ buuuuuuuuu
  10. Normalnie aniołki :), ciekawe co robili przez ten czas......
  11. Już się śmiałam do togusi z tego lekkiego plusika, a Misio od roku nie ma jedzonka......, togusiu wpisz jedzonko, chyba Michu coś niecoś podjada czasami... :)
  12. Paputku, tyle ciepłych myśli do Ciebie biegnie, pogoń choróbska i bądź szczęśliwy :)
  13. Dziękuję pięknie, zaraz któregoś ukradnę :)
  14. Jaki słodziak milusi, buziale wieczorne :)
  15. Smoczuś cudny, ale my chcemy zobaczyć pycholek, chcemy zobaczyć pycholek,chcemy zobaczyć pycholek, chcemy zobaczyć pycholek........................ A;esiowy
  16. A ja to zobaczyłam coś w bębnie pralki...hihi, Aleś wyłaź z pralki :). Mój malutki Czikuś też od paru dni w kubraczku chodzi cały dzień, tylko do spania ściąga .
  17. Zapraszamy trzeciego lejca nawet na dłużej, może Aleś zakumpluje się z Bubelkiem bo Lolcio bardzo zachłanny jeśli chodzi o względy togusi. Ten zielony smok to Aleś ?
  18. Mimronki superaste, a Franulo Booooski - jak w tytule, gdzie ten jego domek.. Coś mi się wyświetliło w nowej zawartości, jakiś Ossi, myślę kto to, no kto to, aż wlazłam i już wiem ....... hi hi hi
  19. Malgoska - zapraszam po tulipanki :) Loliśku chodź na bazarek, cioteczki kupują roślinki, będziesz miał w co siurać :)
  20. Anetko ja tylko wykopie wszystko i zakopie i już wracam do Franulka :) mizianka dla futrzaków :)
  21. Zapraszam po kwiatki http://www.dogomania.com/forum/topic/148833-kwiatki-z-lolciowej-rabatki-czynne-do-3009-godz2000/
  22. Wszystkie Ciocie zapraszamy na pieluszki dziś zbieramy bo Nasz Loluś często siusia więc potrzebna już pielusia Gad odwdzięczy się uśmieszkiem On jest sympatycznym pieskiem Serdecznie zapraszamy z Lolusiem po kwiatki http://www.dogomania.com/forum/topic/148833-kwiatki-z-lolciowej-rabatki-czynne-do-3009-godz2000/?p=16366683
  23. Ciekawe czy się doliczył :) Produkuję bazar http://www.dogomania.com/forum/topic/148833-b%C4%99d%C4%85-kwiatki-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87/
  24. To mam krechę, że wzięłam ją za przedszkolaka..... Strach przed psami to chyba nastawienie z domu, nie rusz, nie dotykaj bo ugryzie, albo zarazi .......
×
×
  • Create New...