Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. To nijak po drodze, musisz najpierw zabrać mnie, później zabierzemy Pokerka, ruszymy do Anecik i wszystkie razem do Lolcia, togusiu kryj się nalot będzie :)
  2. Ja też kcem, aneciku weź mnie ze sobą, będę grzeczna, obiecuję........
  3. Oj Anecik będziemy Cię pocieszać, na klina weź sobie Lolcia z B-B
  4. Oooooo, Franczesko, pomdlejemy wszystkie, trzymam kciuki......
  5. Dzidziol konkurent, Loluś nie wygłupiaj się Michu szybko wyrośnie i będzie kumpel do zabawy :) Basiu Nasza kochana tylko wiosny w serduchu
  6. Alesiu co u Ciebie, jak Hańcia humorzasta nadal ?
  7. Ale Bubi było piknie :)
  8. Bo to B-B , jak nie Lolek, to Reksio :)
  9. To trzymamy kciuki za Bubisiowe zwieracze, a Igunię trzeba było w pakiecie dodać...:)
  10. Zapraszamy po cegiełki :) wierszyk memory - Lolcio i jego towarzysze martwią się o swoja pańcię i postanowiły napisać o tym na dogo. Kiedyś taka jedna Zośka dużo pisała na dogo i nauczyła mnie pisania do Cioć. No to teraz ja, Loluś piszę bo bardzo potrzebujemy pomocy. Jest tak: Nasza Pańcia nawet z rana bardzo smutna, zatroskana. Boi się opuszczać domu i odbierać telefonów. Trudno jej nie przyznać racji, bo brak kasy jest w fundacji. a gdy tylko wyjdzie z domu, znów ktoś woła żeby pomóc. Od niedzieli do soboty czekają na pomoc koty. Te są głodne, tamta chora, tym już na sterylkę pora, Więcej kotów jest niż dni. A w drugiej kolejce psy. Młode, stare i bezdomne, Z bólu, strachu nieprzytomne, Czasem bite, zagłodzone, połamane, potłuczone. Jak ratować mniejszych braci, kiedy nie ma się czym płacić? Otwieramy Księgę Gości żeby spłacić zaległości. Oddać długi te, na które wystawiono już fakturę. Miły Gościu! Bardzo proszę, Wspomóż Pańcię drobnym groszem. Kup cegiełkę, proszę ładnie! Kamień z serca Pańci spadnie, więc w nim, proszę Pani/Pana, Więcej miejsca będzie dla nas! Przesyłam buziale i merdam ogonkiem w imieniu wszystkich podopiecznych SBM ! Wasz Lolo
  11. Moje kochaniutkie, jakie cudnie z siebie zadowolnione
  12. Gigusiu, nie wygłupiaj się, może ten wiatr ją wystraszył.
  13. Biedny Roniś, przepchał wszystko i padł.....http://s21.postimg.org/fxk7ldyk7/P1090837.jpg, cudny :)
  14. To teraz sam sens,na kanapie http://s18.postimg.org/oaitx0ojd/P1090832.jpg Foty kanapowe superaste :) Ciekawe co tam Franuś szepce http://s14.postimg.org/if27v8ywx/P1090831.jpg
  15. Pomieszanie z poplątaniem http://s11.postimg.org/43iccba7n/P1090820.jpg, jak to ogarniasz ? Idą prawie gęsiego, Roniś pierwszy parowóz :)
  16. I jak to było przed cudnymi Mimronkami...., przecież one są tylko chwilkę u Ciebie ?
  17. Lolcio i jego towarzysze martwią się o swoja pańcię i postanowiły napisać o tym na dogo. Kiedyś taka jedna Zośka dużo pisała na dogo i nauczyła mnie pisania do Cioć. No to teraz ja, Loluś piszę bo bardzo potrzebujemy pomocy. Jest tak: Nasza Pańcia nawet z rana bardzo smutna, zatroskana. Boi się opuszczać domu i odbierać telefonów. Trudno jej nie przyznać racji, bo brak kasy jest w fundacji. a gdy tylko wyjdzie z domu, znów ktoś woła żeby pomóc. Od niedzieli do soboty czekają na pomoc koty. Te są głodne, tamta chora, tym już na sterylkę pora, Więcej kotów jest niż dni. A w drugiej kolejce psy. Młode, stare i bezdomne, Z bólu, strachu nieprzytomne, Czasem bite, zagłodzone, połamane, potłuczone. Jak ratować mniejszych braci, kiedy nie ma się czym płacić? Otwieramy Księgę Gości żeby spłacić zaległości. Oddać długi te, na które wystawiono już fakturę. Miły Gościu! Bardzo proszę, Wspomóż Pańcię drobnym groszem. Kup cegiełkę, proszę ładnie! Kamień z serca Pańci spadnie, więc w nim, proszę Pani/Pana, Więcej miejsca będzie dla nas! http://www.dogomania.com/forum/topic/333762-zr%C3%B3bmy-im-prezent-na-%C5%9Bwi%C4%99ta-wielki-bazar-cegie%C5%82kowy-dla-sbm-do-20122015-godz-2359/ Przesyłam buziale i merdam ogonkiem w imieniu wszystkich podopiecznych SBM ! Wasz Lolo :)
  18. Lolcio i jego towarzysze martwią się o swoja pańcię i postanowiły napisać o tym na dogo. Kiedyś taka jedna Zośka dużo pisała na dogo i nauczyła mnie pisania do Cioć. No to teraz ja, Loluś piszę bo bardzo potrzebujemy pomocy. Jest tak: Nasza Pańcia nawet z rana bardzo smutna, zatroskana. Boi się opuszczać domu i odbierać telefonów. Trudno jej nie przyznać racji, bo brak kasy jest w fundacji. a gdy tylko wyjdzie z domu, znów ktoś woła żeby pomóc. Od niedzieli do soboty czekają na pomoc koty. Te są głodne, tamta chora, tym już na sterylkę pora, Więcej kotów jest niż dni. A w drugiej kolejce psy. Młode, stare i bezdomne, Z bólu, strachu nieprzytomne, Czasem bite, zagłodzone, połamane, potłuczone. Jak ratować mniejszych braci, kiedy nie ma się czym płacić? Otwieramy Księgę Gości żeby spłacić zaległości. Oddać długi te, na które wystawiono już fakturę. Miły Gościu! Bardzo proszę, Wspomóż Pańcię drobnym groszem. Kup cegiełkę, proszę ładnie! Kamień z serca Pańci spadnie, więc w nim, proszę Pani/Pana, Więcej miejsca będzie dla nas! Przesyłam buziale i merdam ogonkiem w imieniu wszystkich podopiecznych! Wasz Lolo :)
  19. Masz rację Pokerku, dwa milusińskie dzieciaczki http://images76.fotosik.pl/62/d1be498aa564ec01med.jpg Jeden ciągle leje w galoti, drugi leje gdzie popadnie, na pewno domki będą się bić o takie cudaki..... :) Lolusiu buziale.
  20. Na wszystkich fotkach widać jak cudny jest Dusiowy domek :)
  21. Kochani to jest troll. najlepiej nie zwracać uwagi na wpisy
  22. Figuniu prawdopodobnie pomyłka wątków Lolcio rozrabia nadal, buziale dla słoneczka naszego :)
  23. Chłopaki śpią razem http://s18.postimg.org/qhapvgy7t/P1090614.jpg, a to dopiero......
  24. Taaaaak, trzeba uważać co się pisze...... Mimronki cudne http://s28.postimg.org/973ljcr6l/P1090617.jpg Franuś maluśki na tej fotce http://s18.postimg.org/7ntic7pdl/P1090494.jpg, myślałam,że on większy.
×
×
  • Create New...