Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Przecież już się odnalazł :)
  2. Mimisia odezwij się....
  3. Roniś, gdzieś się zapodział....
  4. Można na początek, dopóki kotki nie wrócą zastosować "areszt" domowy dla Tośka i wyjścia na siku tylko na smyczy,aby kotki mogły podejść pod swój dom i czuć się bezpiecznie. Jak wrócą to spotkania pies-kot w domu, Tosiek też na smyczy i wyznaczanie granic, jakoś trzeba mu obniżyć pozycję w stadzie.
  5. Stinku :) nareszcie oddali dogo ..., mizianka
  6. Bazarek dla SBM na długi, można się częstować banerkiem
  7. Ale się Alesiowi trafił super Wujcio, taka fura, teraz nie będzie trzęsło na wertepach :)
  8. Mimiśka uważaj, jak Franuś oskarży Cię o mobbing to dopiero będzie się działo, możesz nawet stracić kierownicze stanowisko ...... Buziale dla Wszystkich :)
  9. Oczywiście facebook podglądam :) Najważniejsze aby DT miał czas na opiekę nad Stinusiem, a słodziak szybko stanie na łapki :)
  10. Ledwo zdążyłam napisać a Stinuś już jest zaprezentowany, cudnie, że zwieracze nie są uszkodzone, a i łapki zaczną pracować, będzie dobrze :)
  11. Bożenko :) słodkiego Stinusia w nowej fryzurce poproszę nam zaprezentować :)
  12. Togusiu ile łapek Bulelek używa do biegania :)
  13. Jestem, jestem, maluch słodki :) Ja realnie nie uczestniczyłam w rehabilitacji Lolusia, za duża odległość ok.500 km, ale było parę osób, które na zmianę woziły Lolcia z Bielska=Białej do Katowic - 60 km na rehabilitację, jedna osoba nie dałaby rady , Lolusiowi udało się, znalazł swoje Anioły, Stinkuś też znajdzie :) Na razie kradnę banerek :)
  14. Biedne maleństwo, oby tylko DT się znalazł
  15. Togusiu co z maluszkiem http://images77.fotosik.pl/8/c61c7e30ecc2cca3med.jpg, taka slicznota pewnie znalazłaby domek w miarę szybko
  16. Ale Loluś z gór :) Smyczku byłaś w warsztacie ? Fajny macie :)
  17. Jakaś długa kolejka się zrobiła, Pokerku...., czy Gryzia nadal gryzie
  18. I ja się witam u kruszynki, będę kibicować :)
  19. Poszatkuje na puree.... Franulo opanuj się, jaki DS Cię zechce i do końca życia Mimronki będą Cię prześladować...
  20. Figuniu jak wszystko dopowiedziane, i jak już wszystko wiadomo, to teraz nie wiadomo kto, kogo, kiedy i za co capnie :)
  21. Nie tylko togusia, Wszystkie staniemy w obronie Lolusia i przy najbliższym spotkaniu Lolcio capnie Figunię, Ale kiedy to będzie ??? chyba zdąży zapomnieć :)
  22. Aleś wie, że jest potrzebny Mamusi, ma dla kogo żyć to i o jedzonko się upomina, kochany czortek :)
  23. Oj togusiu, togusiu, pilnuj Naszego Cięciunia bo się Wszyscy zapłaczemy Ja byłam w strachu jak Ashi ganiał z moją komórką w zębach, mało zawału nie dostałam, jakimś cudem oddał........ było to w moje imieniny i śmiałam się, że chciał zaprosić mi gości :)
  24. Loruś w daczy http://images51.fotosik.pl/843/9f0dbae7c4cc5387gen.jpg, ciekawe gdzie Bambi się schowała :)
×
×
  • Create New...