Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Zaglądam do Krabika od początku, ale .......chwilowo inne zobowiązania, na pewno będę zaglądać, bardzo podobało mi się określenie Krab-Ptyś-Demolka, taki cudny pluszowy, wielki michu, a ogonek iście koci, cały w pręgi, po wypraniu będzie cudny. Całusy dla cudnego Krabika :)
  2. Loczka to nagroda za wszystkie psie rozrabiaki :)
  3. Zacznę grzmieć...., Lolusiu chowaj się, zima przyszła, dupencja Ci zmarznie.
  4. Togusia zabiegana, ale może coś skrobnie co u Misiaczka :)
  5. Jak fajnie być niegrzecznym......., piesy na pewno szczęśliwe :)
  6. Myślałam, że we wtorek jedzie do mnie :) a tu remont w jego pokoju.....
  7. Loczkowana panna będzie :), taki terierek walijski :)
  8. Ależ se Dusio załatwił darmowe ogrzewanie, z każdej strony :) cudnie
  9. Kochana Elunia jak zwykle, ja się zastanawiałam, ale wlazłam w mały remont i czasu jak zwykle brakuje, a już powinnam sprawdzać stan bulw w piwnicy na bazarek wiosenny......
  10. Ależ Dusiu rozmarzony http://i60.tinypic.com/1o2ef6.jpg, nie ma nic piękniejszego niż piecho na kanapie :)
  11. .Dzielny Maluszek Maylo, uda mu się stanąć na łapkach tak jak Lolusiowi fotki podobne, wtedy Loluś jeszcze nie chodził /2009 rok/, teraz, po długiej rehabilitacji biega :)
  12. Nie tylko, maszynka też :). z zarośniętym Lolciem wytrzymuję trzy dni i zawsze zastanawiam się jak togusia daje sobie radę z pielęgnacją długowłosego Lola, ja wymiękam i golę Gada, Lolcio wygląda młodziej i łatwiejsza pielęgnacja, nie muszę nic szukać pomiędzy loczkami.....:)
  13. Smyczku :) ziarnko do ziarnka....... i Loluś ma gacie :) Wujcio ;Lolcio superasty, ciągnie furę fiu, fiu http://images68.fotosik.pl/529/3a79281ff8af2787med.jpg
  14. Smyczku, Kaduniu - ależ te Wasze pociechy szybko wyrastają z ciuszków :), Braciszki bardzo się z tego ucieszą :)
  15. Superasto :) fotki poproszę jak już zakwitną.
  16. Amiczek-strażniczek cudny, ciekawe co On widzi za oknem Dusio - prawdziwy okrusio, tak się ulokował na posłanku, jakby było jego :)
  17. Ależ zazdrośnik z Lolusia, gnieździ się na kolankach jakby były tylko jego. Prose Pani, ledwo się mieszczę http://images68.fotosik.pl/506/81e866d8bb9bdf83med.jpg, mina kapitalna. Ciekawe co dzidziol sobie myśli o kumplu, całuski dla Michasia i czochranka dla Lolusia przesyłamy :)
  18. Smyczku, kiedy odpoczywasz ? Ja z domu wychodzę jak już muszę, a na grzędę to zawsze muszę :) To jak już puszczą fotki poprosimy :) Będzie, będzie, mam nadzieję :), a i ciemierniki ostały się po ostatnim bazarku.
  19. Z relacji togusi, Lolcio super wujek, znosi dzidziolowi zabawki i zaprasza do zabawy :) jest wesoło, jak do togusi wróci internet, będą fotki. U mnie pięknie kwitnie jaśmin nagokwiatowy i ciemierniki wypuszczają pąki kwiatowe, Smyczku jak Twoje ciemierniki, zaglądałaś ? jaśmin przesadzałam późną jesienią i troszkę zmarniał, ale zakwitł :)
  20. Togusia od dziś gości wnusia :), ciekawe jak maluszka Loluś przyjął ......., togusiu jak tam ....
  21. Też się zastanawiam gdzie te Lolcie poleźli..... /gdzie te emotikonki/ Rudy kocha kicię :) Musi być po troszku wszystkiego :)
  22. Jak Dusio się czuje w Nowym Roku ...
  23. W pierwszym poście jest instrukcja wstawiania :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144749-pi%C4%99kne-banerki-tylko-350-dla-mestudio-do-201-godz-2400/
  24. Loluś chyba dobrze, ale moje Małe Rude wtuliło się w kotka, we dwóch raźniej, tak było strasnie za oknem........ i choineczka po oskubaniu z Lolciów
  25. Banerek Kropeczki, można się częstować :)
×
×
  • Create New...