Zaglądam do Krabika od początku, ale .......chwilowo inne zobowiązania, na pewno będę zaglądać, bardzo podobało mi się określenie Krab-Ptyś-Demolka, taki cudny pluszowy, wielki michu, a ogonek iście koci, cały w pręgi, po wypraniu będzie cudny.
Całusy dla cudnego Krabika :)