-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Niezłe występy gościnne....:) http://s30.postimg.org/6ngn3kfep/Loczka_na_stole_4.jpg
-
Lolusiu, słoneczko moje, nie dość, że wakacje się odwlekają to jeszcze się nie odzywasz, klepnij coś w klawiaturę bo wszyscy zapomną o Tobie.... http://www.dogomania.com/forum/topic/113384-zako%C5%84czony-brak-ofert-bi%C5%BCuteria-dla-kobitek-do-23042012-godz1900/ http://www.dogomania.com/forum/topic/127012-zako%C5%84czony-rozliczamy-lolu%C5%9B-serdecznie-zaprasza-do-01042013-godz2100/ Wynalazłam Lolcia na jajkach :)
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
ona03 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Jakie cudne Ptysiątko-Krabiątko :), nareszcie wesoły. -
I co u lokowanej panny słychać :)
-
U mnie też fuuuuul fantów i brak czasu na wystawianie, skupiłam się na bazarku badylkowym, a przygotowanie wszystkiego trwa parę miesięcy.... A jak ktoś, coś, nie pasuje mi ma którymś wątku to na niego nie wchodzę, szkoda tylko zwierzaków, które potrzebują naszej pomocy, zawsze skupiam się na futrzakach, a nie na ludziach, ale udało mi się poznać paru fajnych ludziów :) dzięki dogo i to najważniejsze, a ci co wku.... zostają skreśleni z listy
-
Cudne chłopaki :) A Micho podskubuje troszkę Lolcia, tak paluszki wplatały się w futerko :P
-
Dzięki za tulaski...... Moja kicia, którą dziesięć lat temu zgarnęłam pod śmietnikiem, po miesięcznej walce przegrała z choróbskiem, tak smutno..... Lolcio, dawaj nową fotkę, muszę się pocieszyć
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
ona03 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Krabciu :) -
Maylo sparaliżowany szczeniak potrzebna pomoc $$$ i DT
ona03 replied to juli88's topic in Już w nowym domu
U Lolcia to już 5 lat, na początku było ciężko, najwięcej odparzeń było przy dupci jak kupka była rzadsza, przetestowaliśmy wiele karm i zostały te, które nie powodują luźnych kupek. Sudocrem w użyciu cały czas, a galotki zmieniane często, co 2-3 godz, albo przynajmniej skontrolowane co tam jest. Latem Lolcio dużo biega w ogródku i się wietrzy. Najważniejsze to sprawdzać często stan skóry i reagować jak coś zaczyna się dziać. -
Maylo sparaliżowany szczeniak potrzebna pomoc $$$ i DT
ona03 replied to juli88's topic in Już w nowym domu
Loluś waży ok.8 kg, nosi pieluszki dziecięce, są tańsze, u niego sprawdzają się Happy Bella Nr 5. Loluś nosi cały czas szeleczki i do nich na brzuszku przywiązujemy pieluszkę, może u Maylo taki sposób też się sprawdzi :) Trzymaj się Maluszku, jak najwięcej rehabilitacji i będzie dobrze . -
Togusia się określi :) ja się dopasuję, dla Lolcia wszystko :P
-
Mizianka dla Lalunki, moja kicia ma 10 lat i też nie chce jeść, drugi tydzień na kroplówkach i dokarmiam strzykawką, sama prawie nic nie tknie, zaraz jedziemy na kontrolę.... Lolcio, zaczynaj się pakować, chyba pora na wakacje :)
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
ona03 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
I ode mnie, Krabcia Ptysia Demolkę :) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
ona03 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Krabisiu, pycholku kochany, serduszka dla Ciebie Że też jeszcze to paskudztwo się przyplątało do biedaka, oby jak najszybciej to przepędzić ... -
Lolusiu buziale walentynkowe
-
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
ona03 replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Ależ pomocników macie, to malowanie pójdzie migiem :) i o odzież ochronną dbają, tylko coś rozmiar czapeczki nie taki jak trzeba, nikomu nie pasuje hihi Ja właśnie skończyłam malować, teraz porządki. -
Ja ze trzy razy napisałam, kto najlepszy na wizyty PA we Wrocławiu, ale mnie wyrzucało :) Oczywiście Poker , tak wyczytałam na jakimś wątku, Pokerku na wizytę.....hihi A Loczce to trafił się domek, że fiu, fiu, lubię mądre, rozsądne domki........
-
Ależ expresowy tymczas...:), albo expresowy DS Ale uwaga, jak na wizytę zlecą się tłumy to będzie wesoło.......:)
-
Panienka zaczyna gwiazdorzyć, może jakieś występy jej się marzą, trzeba koncerty zorganizować...:)
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
ona03 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
I ja się przywitam sobotnio, hmmmmmm, a może Huan Carlos Gonzales Ptyś Krabowski, albo Krab Ptysiowski.... -
Maylo sparaliżowany szczeniak potrzebna pomoc $$$ i DT
ona03 replied to juli88's topic in Już w nowym domu
mam pieska 11 lat - 3,5 kg yorka, pięć lat temu zdiagnozowano u niego zwyrodnienie kręgosłupa na odcinku szyjnym, po dwóch latach podawania środków przeciwzapalnych i przeciwbólowych przestał na nie reagować i tak wiosną 2012 roku trafiliśmy do dr Sekuly, po paru wizytach stan piesia się polepszył. Widziałam u doktora niechodzące pieski, które wychodziły o własnych łapkach, to były urazy mechaniczne, ale również słyszałam o pieskach, którym nie udało się pomóc i odeszły, wtedy oczywiście wina jest tylko doktora. Pieski, które tam trafiają wcześniej są leczone farmakologicznie przez innych wetów i jak już nie ma ratunku trafiają tam. Zawsze jest ryzyko, ale jak nie ma innego ratunku człowiek jest w stanie zrobić wszystko aby pomóc swojemu piesiowi. Drugi raz pojechaliśmy do doktora wiosną 2014 roku, znowu się pogorszyło i po paru wizytach poprawa, ale widzę również rozchwianie kręgosłupa, krzywo chodzi, ale nie cierpi, ogólnie więcej śpi niż chodzi, jakoś sobie radzimy. Decyzja o pojechaniu do tego doktora jest trudna, zazwyczaj podejmuje się ją jak już nikt nie może pomóc. Jeżeli chodzi o kręgosłupy to dobrym specjalistą jest doktor Szczypka z Wrocławia, może można z nim skonsultować zdjęcia Maylo. Loluś jak nie chodził, był dowożony z Bielska-Białej do Katowic nawet trzy razy w tygodniu na rehabilitację i to głównie ona postawiła Lolusia na nogi, to była ciężka zespołowa praca kilku osób, takich osób życzę Maylo, a na pewno będzie dobrze. -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
ona03 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Dzień doberek Krabuniowi słodkiemu:) Ewo :) marzenia się spełniają, życzę tego najserdeczniej. -
Cieszcie się jak najdłużej Wnusiem :) A Lolcio nie ma nadwyżki kubraczków, mógłby pożyczyć chociaż jeden , będziesz pilnować aby Pepelek za mocno nie zniszczył.....hhihi
-
Loluś z kanapowca zrobił się fotelowiec. Togusia-babciusia przyprószona snieżkiem, a gdzie jej Książe Pepelek http://images69.fotosik.pl/567/875445ebe95f7df0med.jpg
-
Loczki oszczędzone, ufffff, Lolcio tak trzymaj, nie daj się oskubać, chyba, że oneczce :)