Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Niezłe występy gościnne....:) http://s30.postimg.org/6ngn3kfep/Loczka_na_stole_4.jpg
  2. Lolusiu, słoneczko moje, nie dość, że wakacje się odwlekają to jeszcze się nie odzywasz, klepnij coś w klawiaturę bo wszyscy zapomną o Tobie.... http://www.dogomania.com/forum/topic/113384-zako%C5%84czony-brak-ofert-bi%C5%BCuteria-dla-kobitek-do-23042012-godz1900/ http://www.dogomania.com/forum/topic/127012-zako%C5%84czony-rozliczamy-lolu%C5%9B-serdecznie-zaprasza-do-01042013-godz2100/ Wynalazłam Lolcia na jajkach :)
  3. I co u lokowanej panny słychać :)
  4. U mnie też fuuuuul fantów i brak czasu na wystawianie, skupiłam się na bazarku badylkowym, a przygotowanie wszystkiego trwa parę miesięcy.... A jak ktoś, coś, nie pasuje mi ma którymś wątku to na niego nie wchodzę, szkoda tylko zwierzaków, które potrzebują naszej pomocy, zawsze skupiam się na futrzakach, a nie na ludziach, ale udało mi się poznać paru fajnych ludziów :) dzięki dogo i to najważniejsze, a ci co wku.... zostają skreśleni z listy
  5. Cudne chłopaki :) A Micho podskubuje troszkę Lolcia, tak paluszki wplatały się w futerko :P
  6. Dzięki za tulaski...... Moja kicia, którą dziesięć lat temu zgarnęłam pod śmietnikiem, po miesięcznej walce przegrała z choróbskiem, tak smutno..... Lolcio, dawaj nową fotkę, muszę się pocieszyć
  7. U Lolcia to już 5 lat, na początku było ciężko, najwięcej odparzeń było przy dupci jak kupka była rzadsza, przetestowaliśmy wiele karm i zostały te, które nie powodują luźnych kupek. Sudocrem w użyciu cały czas, a galotki zmieniane często, co 2-3 godz, albo przynajmniej skontrolowane co tam jest. Latem Lolcio dużo biega w ogródku i się wietrzy. Najważniejsze to sprawdzać często stan skóry i reagować jak coś zaczyna się dziać.
  8. Loluś waży ok.8 kg, nosi pieluszki dziecięce, są tańsze, u niego sprawdzają się Happy Bella Nr 5. Loluś nosi cały czas szeleczki i do nich na brzuszku przywiązujemy pieluszkę, może u Maylo taki sposób też się sprawdzi :) Trzymaj się Maluszku, jak najwięcej rehabilitacji i będzie dobrze .
  9. Togusia się określi :) ja się dopasuję, dla Lolcia wszystko :P
  10. Mizianka dla Lalunki, moja kicia ma 10 lat i też nie chce jeść, drugi tydzień na kroplówkach i dokarmiam strzykawką, sama prawie nic nie tknie, zaraz jedziemy na kontrolę.... Lolcio, zaczynaj się pakować, chyba pora na wakacje :)
  11. Lolusiu buziale walentynkowe
  12. Ależ pomocników macie, to malowanie pójdzie migiem :) i o odzież ochronną dbają, tylko coś rozmiar czapeczki nie taki jak trzeba, nikomu nie pasuje hihi Ja właśnie skończyłam malować, teraz porządki.
  13. Ja ze trzy razy napisałam, kto najlepszy na wizyty PA we Wrocławiu, ale mnie wyrzucało :) Oczywiście Poker , tak wyczytałam na jakimś wątku, Pokerku na wizytę.....hihi A Loczce to trafił się domek, że fiu, fiu, lubię mądre, rozsądne domki........
  14. Ależ expresowy tymczas...:), albo expresowy DS Ale uwaga, jak na wizytę zlecą się tłumy to będzie wesoło.......:)
  15. Panienka zaczyna gwiazdorzyć, może jakieś występy jej się marzą, trzeba koncerty zorganizować...:)
  16. mam pieska 11 lat - 3,5 kg yorka, pięć lat temu zdiagnozowano u niego zwyrodnienie kręgosłupa na odcinku szyjnym, po dwóch latach podawania środków przeciwzapalnych i przeciwbólowych przestał na nie reagować i tak wiosną 2012 roku trafiliśmy do dr Sekuly, po paru wizytach stan piesia się polepszył. Widziałam u doktora niechodzące pieski, które wychodziły o własnych łapkach, to były urazy mechaniczne, ale również słyszałam o pieskach, którym nie udało się pomóc i odeszły, wtedy oczywiście wina jest tylko doktora. Pieski, które tam trafiają wcześniej są leczone farmakologicznie przez innych wetów i jak już nie ma ratunku trafiają tam. Zawsze jest ryzyko, ale jak nie ma innego ratunku człowiek jest w stanie zrobić wszystko aby pomóc swojemu piesiowi. Drugi raz pojechaliśmy do doktora wiosną 2014 roku, znowu się pogorszyło i po paru wizytach poprawa, ale widzę również rozchwianie kręgosłupa, krzywo chodzi, ale nie cierpi, ogólnie więcej śpi niż chodzi, jakoś sobie radzimy. Decyzja o pojechaniu do tego doktora jest trudna, zazwyczaj podejmuje się ją jak już nikt nie może pomóc. Jeżeli chodzi o kręgosłupy to dobrym specjalistą jest doktor Szczypka z Wrocławia, może można z nim skonsultować zdjęcia Maylo. Loluś jak nie chodził, był dowożony z Bielska-Białej do Katowic nawet trzy razy w tygodniu na rehabilitację i to głównie ona postawiła Lolusia na nogi, to była ciężka zespołowa praca kilku osób, takich osób życzę Maylo, a na pewno będzie dobrze.
  17. Cieszcie się jak najdłużej Wnusiem :) A Lolcio nie ma nadwyżki kubraczków, mógłby pożyczyć chociaż jeden , będziesz pilnować aby Pepelek za mocno nie zniszczył.....hhihi
  18. Loluś z kanapowca zrobił się fotelowiec. Togusia-babciusia przyprószona snieżkiem, a gdzie jej Książe Pepelek http://images69.fotosik.pl/567/875445ebe95f7df0med.jpg
  19. Loczki oszczędzone, ufffff, Lolcio tak trzymaj, nie daj się oskubać, chyba, że oneczce :)
×
×
  • Create New...