No ładny kwiatek, http://s16.postimg.org/mp5hm0byt/P1090978.jpg, też zdrajca.......
Lolcio jak Ci tam było na Anecikowych kolankach, aż nie mogę uwierzyć, że tak się przykleił, niezła z niego przylepa.
Pepelek chyba też miał ochotę na nowe kolanka, tylko Lolcio okupował.......