Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Pokerku Nasz kofffffany, jesteśmy z Tobą Wszyscy, musi być lepiej.....
  2. Ciąć, ale delikatnie :) Dzidziol rośnie jak na drożdżach, togusiu, a skarpetki Lolcio pożarł? Co tam się wyrabia, futrzaki na posłankach, a Michu na gołej podłodze...... Kolejna rocznica minęła / to już 7 lat/ i Wszyscy zapomnieli, oj Lolusiu spowszedniałeś.
  3. Aneciku koffffany, przytulamy bardzo mocno......
  4. I gdzie ten Nasz Loluś, znowu się zagubił ? togusiu jak kicia ?
  5. Pokerku, od rana trzymamy kciuki i przesyłamy co najlepsze
  6. Pokerku pogoń choróbsko i wracaj szybciutko, czekamy Wszyscy........
  7. Jakie śliczności, trzeba ją migusiem do domciu aby Mimronków nie zjadła :)
  8. Po takim maratonie to chyba nic bym nie wymyśliła,,,,,,,, anecik szacun :) Ale metkę już obcięłaś ? Jeżeli tak to imie nieaktualne :)
  9. Sorrrryyyyy anecik, ale Morelcia fajniejsza :), jakoś Meeeeeeecia nie pasuje do tej ślicznoty
  10. Jestem u maleństwa, moja stała zostaje u Meci
  11. anecik, spałaś troszeczkę, czy futrzaki nie pozwoliły ? Ciekawe jak Mimronki przyjęły zamojską ekipę ?
  12. Ciekawe jak noc minęła i gdzie spała Funia, bo jak z króliczkiem to się uśmieję :)
  13. Kciuki zaciśnięte, nerwy na wodzy, czekamy cierpliwie......
  14. Franczesko superasty z kocykiem, ale co On ma do kocyków ? zwykła zabawka nie wystarczy ? Ma się te wymagania :)
  15. Ale kosmetyczki było mu mało, zaczął obgryzać torebkę zabaweczek jak widać ma w bród, ale torebysia, mniam, mniam
  16. Tofcio chyba chciał bardzo Wszystkim podziękować za opiekę, wyciągną z mojej torebki telefon i próbował się gdzieś dodzwonić.... Gabi nie miałaś głuchego.....? w tym momencie mlaszcze smycz od telefonu później wziął się za kosmetyczkę a co, poobgryzam troszkę i jeszcze troszkę
  17. Byłam dziś w okolicy Tofisiowego domku i nie wytrzymałam, poszłam w odwiedziny...... Tofiś rozkoszniak rozrabia na całego, wiercił się cały czas i fotki trochę poruszone. Miał troszkę luźną kupkę, Państwo byli u weta, zakupili Royal dla szczeniaczków, doktor obejrzał, obmacał Tofcia, na razie wszystko ok. mordujemy pluszaka
  18. Ależ maleńtasy mają wzięcie, trzymam kciuki :)
  19. Od razu po zastrzyku zaczął się drapać, miał przyspieszony oddech.
  20. Jakoś całkiem przypadkiem tu trafiłam, mój piesio ma spondylozę, od 4 lat jest na homeopatii, na zeel w iniekcji miał uczulenie, ale tabletki toleruje dobrze.. Dostał zamiennie Heel Traumeel S i to w iniekcji toleruje dobrze, na co dzień dostaje po pół tabletki, rano traumeel, wieczorem zeel i co pół roku iniekcja z traumeelu, jakoś się trzyma. Podałam mu również zioła nr 11 http://www.dognatural.pl/index.php/ziola/dla-psow, poprawa widoczna. Zdrówka życzę Czupurkowi :)
  21. Jestem, już jestem :) Udało mi się namówić memory i poszłyśmy obie. Dom bardzo ciepły, zwierzolubny, zdecydowanie na tak z naszej strony. Nawet wspólnych znajomych znaleźliśmy, którzy mają działkę niedaleko Państwa działki i będę mogła tam "podglądać" Tofcia. Obszerniejszą relację zdałam Gabi, teraz musi podjąć decyzję.
  22. Nareszcie ! Pojawił się Cięciunio :), togusiu przecież Lolcio ma 1,5 roku, max. 2, jaki On stary...... Jak Lolcio przyjeżdża do Nas taki zarośnięty i od razu jest oporządzany, to po obcięciu śmiejemy się z mężusiem, że to Nasz Loluś.
×
×
  • Create New...