-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
To nijak po drodze, musisz najpierw zabrać mnie, później zabierzemy Pokerka, ruszymy do Anecik i wszystkie razem do Lolcia, togusiu kryj się nalot będzie :)
-
Ja też kcem, aneciku weź mnie ze sobą, będę grzeczna, obiecuję........
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
ona03 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Krabulku Ptysiulku , damy radę, aby tylko orteza zdała egzamin :) -
Oj Anecik będziemy Cię pocieszać, na klina weź sobie Lolcia z B-B
-
Oooooo, Franczesko, pomdlejemy wszystkie, trzymam kciuki......
-
Dzidziol konkurent, Loluś nie wygłupiaj się Michu szybko wyrośnie i będzie kumpel do zabawy :) Basiu Nasza kochana tylko wiosny w serduchu
-
Alesiu co u Ciebie, jak Hańcia humorzasta nadal ?
-
Yorkowaty BUBEL. Łapka już po remoncie i ma SUPER dom!
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Ale Bubi było piknie :) -
Yorkowaty BUBEL. Łapka już po remoncie i ma SUPER dom!
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Bo to B-B , jak nie Lolek, to Reksio :) -
Yorkowaty BUBEL. Łapka już po remoncie i ma SUPER dom!
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
To trzymamy kciuki za Bubisiowe zwieracze, a Igunię trzeba było w pakiecie dodać...:) -
Zapraszamy po cegiełki :) wierszyk memory - Lolcio i jego towarzysze martwią się o swoja pańcię i postanowiły napisać o tym na dogo. Kiedyś taka jedna Zośka dużo pisała na dogo i nauczyła mnie pisania do Cioć. No to teraz ja, Loluś piszę bo bardzo potrzebujemy pomocy. Jest tak: Nasza Pańcia nawet z rana bardzo smutna, zatroskana. Boi się opuszczać domu i odbierać telefonów. Trudno jej nie przyznać racji, bo brak kasy jest w fundacji. a gdy tylko wyjdzie z domu, znów ktoś woła żeby pomóc. Od niedzieli do soboty czekają na pomoc koty. Te są głodne, tamta chora, tym już na sterylkę pora, Więcej kotów jest niż dni. A w drugiej kolejce psy. Młode, stare i bezdomne, Z bólu, strachu nieprzytomne, Czasem bite, zagłodzone, połamane, potłuczone. Jak ratować mniejszych braci, kiedy nie ma się czym płacić? Otwieramy Księgę Gości żeby spłacić zaległości. Oddać długi te, na które wystawiono już fakturę. Miły Gościu! Bardzo proszę, Wspomóż Pańcię drobnym groszem. Kup cegiełkę, proszę ładnie! Kamień z serca Pańci spadnie, więc w nim, proszę Pani/Pana, Więcej miejsca będzie dla nas! Przesyłam buziale i merdam ogonkiem w imieniu wszystkich podopiecznych SBM ! Wasz Lolo
-
Moje kochaniutkie, jakie cudnie z siebie zadowolnione
-
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Gigusiu, nie wygłupiaj się, może ten wiatr ją wystraszył. -
OSSI teraz RONI,młodziutki kudłaczek POJECHAŁ DO DOMU!!!
ona03 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Biedny Roniś, przepchał wszystko i padł.....http://s21.postimg.org/fxk7ldyk7/P1090837.jpg, cudny :) -
To teraz sam sens,na kanapie http://s18.postimg.org/oaitx0ojd/P1090832.jpg Foty kanapowe superaste :) Ciekawe co tam Franuś szepce http://s14.postimg.org/if27v8ywx/P1090831.jpg
-
OSSI teraz RONI,młodziutki kudłaczek POJECHAŁ DO DOMU!!!
ona03 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Pomieszanie z poplątaniem http://s11.postimg.org/43iccba7n/P1090820.jpg, jak to ogarniasz ? Idą prawie gęsiego, Roniś pierwszy parowóz :) -
I jak to było przed cudnymi Mimronkami...., przecież one są tylko chwilkę u Ciebie ?
-
Lolcio i jego towarzysze martwią się o swoja pańcię i postanowiły napisać o tym na dogo. Kiedyś taka jedna Zośka dużo pisała na dogo i nauczyła mnie pisania do Cioć. No to teraz ja, Loluś piszę bo bardzo potrzebujemy pomocy. Jest tak: Nasza Pańcia nawet z rana bardzo smutna, zatroskana. Boi się opuszczać domu i odbierać telefonów. Trudno jej nie przyznać racji, bo brak kasy jest w fundacji. a gdy tylko wyjdzie z domu, znów ktoś woła żeby pomóc. Od niedzieli do soboty czekają na pomoc koty. Te są głodne, tamta chora, tym już na sterylkę pora, Więcej kotów jest niż dni. A w drugiej kolejce psy. Młode, stare i bezdomne, Z bólu, strachu nieprzytomne, Czasem bite, zagłodzone, połamane, potłuczone. Jak ratować mniejszych braci, kiedy nie ma się czym płacić? Otwieramy Księgę Gości żeby spłacić zaległości. Oddać długi te, na które wystawiono już fakturę. Miły Gościu! Bardzo proszę, Wspomóż Pańcię drobnym groszem. Kup cegiełkę, proszę ładnie! Kamień z serca Pańci spadnie, więc w nim, proszę Pani/Pana, Więcej miejsca będzie dla nas! http://www.dogomania.com/forum/topic/333762-zr%C3%B3bmy-im-prezent-na-%C5%9Bwi%C4%99ta-wielki-bazar-cegie%C5%82kowy-dla-sbm-do-20122015-godz-2359/ Przesyłam buziale i merdam ogonkiem w imieniu wszystkich podopiecznych SBM ! Wasz Lolo :)
-
Lolcio i jego towarzysze martwią się o swoja pańcię i postanowiły napisać o tym na dogo. Kiedyś taka jedna Zośka dużo pisała na dogo i nauczyła mnie pisania do Cioć. No to teraz ja, Loluś piszę bo bardzo potrzebujemy pomocy. Jest tak: Nasza Pańcia nawet z rana bardzo smutna, zatroskana. Boi się opuszczać domu i odbierać telefonów. Trudno jej nie przyznać racji, bo brak kasy jest w fundacji. a gdy tylko wyjdzie z domu, znów ktoś woła żeby pomóc. Od niedzieli do soboty czekają na pomoc koty. Te są głodne, tamta chora, tym już na sterylkę pora, Więcej kotów jest niż dni. A w drugiej kolejce psy. Młode, stare i bezdomne, Z bólu, strachu nieprzytomne, Czasem bite, zagłodzone, połamane, potłuczone. Jak ratować mniejszych braci, kiedy nie ma się czym płacić? Otwieramy Księgę Gości żeby spłacić zaległości. Oddać długi te, na które wystawiono już fakturę. Miły Gościu! Bardzo proszę, Wspomóż Pańcię drobnym groszem. Kup cegiełkę, proszę ładnie! Kamień z serca Pańci spadnie, więc w nim, proszę Pani/Pana, Więcej miejsca będzie dla nas! Przesyłam buziale i merdam ogonkiem w imieniu wszystkich podopiecznych! Wasz Lolo :)
-
Masz rację Pokerku, dwa milusińskie dzieciaczki http://images76.fotosik.pl/62/d1be498aa564ec01med.jpg Jeden ciągle leje w galoti, drugi leje gdzie popadnie, na pewno domki będą się bić o takie cudaki..... :) Lolusiu buziale.
-
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
ona03 replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Na wszystkich fotkach widać jak cudny jest Dusiowy domek :) -
Kochani to jest troll. najlepiej nie zwracać uwagi na wpisy
-
Figuniu prawdopodobnie pomyłka wątków Lolcio rozrabia nadal, buziale dla słoneczka naszego :)
-
Chłopaki śpią razem http://s18.postimg.org/qhapvgy7t/P1090614.jpg, a to dopiero......
-
OSSI teraz RONI,młodziutki kudłaczek POJECHAŁ DO DOMU!!!
ona03 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Taaaaak, trzeba uważać co się pisze...... Mimronki cudne http://s28.postimg.org/973ljcr6l/P1090617.jpg Franuś maluśki na tej fotce http://s18.postimg.org/7ntic7pdl/P1090494.jpg, myślałam,że on większy.