I gdzie ta fotka....... czekamy !!!!!
Już ogarnięta jesteś togusiu ? Czas planować wakacje, proszę o termin, od końca czerwca którąś niedzielę proszę zaplanować.
Loluś liczy również na spotkanie ze swoimi fankami, kto chętny, jaki termin wybieramy ?
Bo Ljoljo, to jest Ljoljo, drugiego takiego nie ma :)
A ufajtolił się nieładnie, nie zazdroszczę zapaszków togusiu, ale teraz możesz wycałować Gadzinę, już pachnący :)
Lolusiu, byłeś na niedzielnym spacerku ?
Bo jak nie........ to zaraz Cię ukradnę.
Dziś przechodziłam obok Lolciowego samolotu, zawsze wspominam jak gadzina zapakowała się do kabiny:)
I tu niestety aneciku, zgadzam się z Pokerkim, łepuniu powinien być ładniutki, okrąglutki, uszyska troszkę wyprofilować......, ale marudy :)
A tak w ogóle to są śliczne, bo Nas anecik wywali z wątku......
A ja mogę czytać ?
togusiu, On chyba do mnie pędził, dziś śniło mi się, że przyjechał i to bez zapowiedzi.... :)
Twoje futrzaki chyba za małe racje żywnościowe dostają, to dobrały się po cichu......