-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
I jest zagwozdka... Morisek okazał się super psiakiem "specjalnej troski" jak to Wiosenka ujęła i rzeczywiście potrzebny opiekun ze sforą bez zapędów domniacyjnych. Wierzę, że znajdzie się ktoś taki dla Moriska. Wiosenko, Duszek znalazł swoje szczęście, Morisek też znajdzie, zrobił dzięki Tobie ogromny krok w swoim życiu, jeszcze trochę i będzie prawdziwym towarzyszem dla kogoś. Wiem, że to troszkę może długo potrwać, ale jak widać po jego zachowaniu, chyba człowiek zaczął mu się podobać. Na razie człowiek to Ty i Twoja Rodzina, ale będą i inni, wierzę w Moriska. Czasami się zastanawiam jak on teraz zareagowałby na Tinusię i Likunę.....
-
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
ona03 replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Ev-ciu, słodziak Loluś życzy miłego dnia :) -
Koty, kocięta „Braci mniejszych” proszą o pomoc….
ona03 replied to togaa's topic in Kotki już w nowych domach
togusiu, jak maluchy z klatki schodowej ?o -
RUDA FOKSIA ,ma w DS brata Borysa i jest szczęśliwa.
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Pokerku "trzym" się dzielnie, już tyle psiaczków dzięki Pokerkowemu BDT trafiło do wspaniałych domków,a Pokerowe serducha za każdym razem były w rozsypce, na to nie ma lekarstwa, to trzeba przeżyć i iść dalej, tym bardziej podziwiam...... -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
ona03 replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Ev-ciu, "trzym się" , miłego dnia :) -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
ona03 replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Ev-ciu, teraz walcz o siebie, teraz Ty jesteś najważniejsza, musi się udać...... -
Fotka psijaciół cudna, Szroniku zostaw michę w spokoju bo odjedzie.....
-
Koty, kocięta „Braci mniejszych” proszą o pomoc….
ona03 replied to togaa's topic in Kotki już w nowych domach
Jaki drobiazg koci, a to dopiero wiosna będzie, ile jeszcze tego kociego cierpienia...... -
RUDA FOKSIA ,ma w DS brata Borysa i jest szczęśliwa.
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Oj Pokerku, ale masz rozterki, życzę aby Foksia bezproblemowo trafiła w nowe miejsce..... -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
ona03 replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Ode mnie i memory poleciało, konto miałam -
Loluś pięknie dziękuje :) aneciku, o pieluchach wiemy "szystko", albo prawie :) Ronisiu, buziale od ciotki, nie wygłupiaj się, pieluszkę do kąta i biegaj do ogródka :) Zapraszamy na bazarek Ev-ci dla Braciszkowych kotecków :)
-
Koty, kocięta „Braci mniejszych” proszą o pomoc….
ona03 replied to togaa's topic in Kotki już w nowych domach
Kotecki :), Ev-cia wyczarowała bazarek, zaproście wszystkich :) -
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
togusia zabiegana, nastawiam się na oglądanie :) -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
ona03 replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Ev-ciu, Wszyscy jesteśmy z Tobą, musi się udać. -
Smutna KROPECZKA – szczeniaczek z popsutymi zwieraczami.. Co dalej ?
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Togusiu, masz nowe fotki Kropeczki ? -
Powinny być dobre, ale to nigdy nie wiadomo....... Pieluszki to nie tylko rozmiar ale i jakość, absorbentu w środku, rzepów, folii z której są wykonane. Po wielu testach zostaliśmy przy tych z Belli, najlepiej Lolciowi przypasowały. Niektóre z testowanych pieluszek miały tak szeleszczącą folię, że Lolcio próbował od nich uciec, ale jak uciec od czegoś, co ma się na kuperku..... :), innych rzepy nie trzymały i Lolcio wracał ciągnąc pieluszkę za sobą. Jeżeli masz niepotrzebne pieluszki tego rozmiaru Loluś z podziękowaniem przyjmie, tylko przesyłka, znowu coraz droższa PP. Jak zamawiamy w sklepie internetowym, to zawsze za taką kwotę, aby przesyłka była darmowa.
-
Taki troszkę przybrudzony Loluś, cudny jest Smyczku, dobrze, że go wypatrzyłaś i przygarnęłaś. Nochalek ma wielki jak u Lolcia :) Wymiziaj futrzaka od ciotek :)
-
Pieluszki psie są tylko są dużo droższe i przeważnie są tak zrobione, że zabezpieczają tylko przed siusianiem, u Lolcia trzeba zabezpieczyć również przed kooooooo Loluś nosi pieluszki dziecięce z Belli Happy Bella Nr 5 Chociaż jak widać na togusinej fotce powyżej, jest testowany Nr 6 - chyba Lolciowi kuperek podrósł :)