-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Koty, kocięta „Braci mniejszych” proszą o pomoc….
ona03 replied to togaa's topic in Kotki już w nowych domach
Togusiu, jak to maleństwo sobie radzi bez łapki..... -
Koty, kocięta „Braci mniejszych” proszą o pomoc….
ona03 replied to togaa's topic in Kotki już w nowych domach
Cudna ta Rudaska, oby zauroczyła kogoś :) -
Koty, kocięta „Braci mniejszych” proszą o pomoc….
ona03 replied to togaa's topic in Kotki już w nowych domach
Nazbierało Wam się kocich bid..... Mam togusiu klateczkę i transporterek od memory i coś z bazarku kwiatowego dla kotusiów będzie :) -
Loluś zaprasza do Stowarzyszeniowych kociaków
-
Togusia zarządziła, komu pasuje ? Pokerku, Lolcio zwiewa od malucha, nie wie co z takim robić :) Smyczku, nie ma szans, Loluś to narcyz..... :) Togusiu cóż Ty wygadujesz....... No właśnie togusiu, nie wygłupiaj się :) Byłem na spacerku
-
Niemój czyli mały szorściak z ulicy już ma ciepły domek!
ona03 replied to dzodzo's topic in Już w nowym domu
Koniecznie Pokerku, koniecznie... aneciku :) nie widzisz nic z Mimronków w Gigusi, może chooooociaż odrobinkę, tyci, tyci.......... -
onka mówi, ze to jest malutkie..... ale wcale nie musi na mnie siedzieć, plawda ............
-
Togusiu ,coś się do mnie psycepiło...... zacepiało moje łapki i siedziało na moim futelku i mnie ugniatało........
-
Głodny nie jest, jedzonko dostaje chodzimy na spacerki czasami zbieramy kasztanki Iiii jesteśmy......., tylko idąc przedwczoraj na spacerek, oczywiście całkiem przypadkowo spotkaliśmy kocie maleństwo / mężuś gada, że chodzi tymi samymi ścieżkami i nikogo nie spotyka...../ i przytachaliśmy kociczkę do domku, wstępnie oporządzona z pchełek, odrobaczona i co dalej ...... Wczoraj przyjechała córcia, Lolcio zapakował się do jej łóżka i ani myślał z niego wyjść, oczywiście przespał tam całą noc, nie wiem czy nie będzie chciał z nią jechać.....
-
Niemój czyli mały szorściak z ulicy już ma ciepły domek!
ona03 replied to dzodzo's topic in Już w nowym domu
Super Duduś :), to teraz marsz do super domku :) -
Niemój czyli mały szorściak z ulicy już ma ciepły domek!
ona03 replied to dzodzo's topic in Już w nowym domu
Uuuuu, czyli był podryw, fiu, fiu - co tam się dzieje:) anecik - nie nadążam.... -
Wielka prośba o podpisanie petycji. To, co się stało w Bielskim Schronisku, woła o pomstę do Nieba. 35 kotom wrócono 'wolność" , otwierając wolierę by sobie poszły....a wolontariuszki które urządziły kociarnię, kwarantannę, które przez własne starania leczą te najbardziej chore, kupują karmę, szukają domów - są szykanowane i mają do pozostałych kotów ograniczony dostęp. https://secure.avaaz.org/pl/petition/Jacek_Krywult_prezydent_miasta_BielskaBialej_Wyjasnienia_sprawy_usuniecie_35_kotow_z_bielskiego_Schroniska/?fsqQilb&pv=14
-
Witamy serdecznie z Lolusiem, i zapraszamy, zapraszamy..... Jak zaznaczyć nie podpowiem, ja po "blondyńskiemu" mam na pasku parę wątków dogo, aby były pod ręką. A jak muszę jakiegoś piesa znaleźć to na" psy do adopcji" wchodzę, i na piechotkę, Lolcio jest na ogólnych i zazwyczaj na pierwszych stronach. Jak masz chęć poczytać, to najlepiej zostawić sobie na pasku wątek, wtedy zawsze trafisz tam gdzie skończyłaś czytać :) Czasami jest u nas wesoło..... :) ooooo, bardzo przepraszam, do mnie w 2009 roku przyjechał taki elegancik..... i taki zawsze wyjeżdża :)
-
Oj tam, oj tam, sama widzisz co się dzieje, kliknie i leci dalej, a zatrzymać się, nabazgrać coś, zapytać o zdrówko JPG, a tu nic, pędzi i pędzi...... memory - pychotkę przypomnieli, mniam, mniam :)
-
Togusiu buziale siem wygłupiam dość tego wygłupiania, idę spać :)
-
Togusiu, nie kcem żadnej reputacji, poproszę uprzejmnie o komentarz :)
-
No tak, paniczyk i tramp.........., w zależności od okoliczności.....przyrody :)
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
ona03 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
To zdolniacha z Rokusia niezła, przynajmniej chwilka radości była :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
ona03 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Zaszalałam z tymi postami :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
ona03 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Myślałam, ze jeszcze Semcio skosztuje ciasteczek, spóźniłam się........ Ale całej reszcie życzę smacznego, sama czasami skuszę się na jedno, są pyszne. Ciasteczka piekła togusia od Lolusia są świeżutkie Lolcio przyjechał do mnie 22.09 i przywiózł je ze sobą, no i dzieli się z kumplami ...... Piłeczka chyba z tych nie do zdarcia, tak mi się wydaje, trochę mu posłuży, chyba, że Rokuś bardzo zdolny jest i rozpracuje ją szybciutko :) -
Jesteśmy ..... :) gąski chciały mnie pożreć ................