Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. .To miałaś wesoło w domu Murko, tyle psiaków zabezpieczyć przed mrozem i przed konfliktami między sobą. One już się namarzły, teraz tylko ciepełko im w główkach, jak cudnie, że są zaopiekowane, nie wiem jak przeżyłyby te straszne mrozy.......
  2. Ja jak Tyś(ka) podczytywałam, od samego początku, od akcji odebrania, a dziś mnie zatkało , Ergusiu bądź szczęśliwy :)
  3. I nie miał oporów wziąć smaczka z obcej rączki ? Fiu, fiu, wychodzi powoli na psy :)
  4. Toż to bałwanek a nie piechu, super masz z tym śniegiem, u mnie jak na likarstwo...... A czemu Roniś taki bezśniegowy ?
  5. Co się będzie męczył w kontenerku, na kanapie można się całemu wyciągnąć, kosteczki rozprostować, a lepek na podusi cudo, nikt z nas nawet nie marzył, że tak szybko załapie do czego służy domek :)
  6. I jak delikatnie to jedzonko sobie bierze, Rudzielec kochany, ciekawe którą miejscówkę wybrał sobie na noc :)
  7. Rozkręca się Nasz Rudasek- Morisek :) Ciekawe jak Likunia z Tinusią, Mureczko napisz coś :)
  8. Najważniejsze, że ulżyło, a i pozycja na kanapie jakby bardziej rozluźniona, Rudasku jest już z Ciebie pies kanapowy, jeszcze tylko ludzia polub i będzie super :)
  9. Buzialki Noworoczne Lolusiu, Michu słodziak coś tam sobie mruczy pod noskiem :) Miejscówka Dudika superasta, wygodnie mu chociaż.........?
  10. Jak cudnie Rudasek się otwiera, Wiosenko pięknie go czarujesz. Mnie też zauroczył Rudasek, ale jak na razie nie potrzebuje deklaracji, to moje 20 zł można podzielić po połowie dla Tinusi i Likuni
  11. Wszystkiego najlepszego w Nowym 2017 Roku
  12. Dopiero teraz mogłam poczytać "przygody" Rudego-Moriska, Wiosenko kocham Cię i Was wszystkich Pięknego Roku 2017 życzę Wszystkim
  13. Weszłam obejrzeć foksteriera - sadząc po tytule, a tu rudy lisek, cudna jest, uwielbiam rudzielce :) Dobrze, że otwarta na świat to i z domkiem będzie łatwiej.
  14. togusiu, psitulamy mocno.
  15. Wszyscy się interesują, ale tyle się dzieje.....napisz coś Pokerku :)
  16. Ooooooo, Madziore wróciłaś, hurrrrraaaaa :):)
  17. Mój kofffffany pożeracz..... serc się ujawnił :)
  18. Tak się boję o Rudaska podczas łapania żeby go nie spłoszyć, żeby był choć trochę oswojony byłoby łatwiej..... Ode mnie po 10 zł stałej dla Rudaska i Tinusi
  19. Giga w ogródku superasta....., powodzenia psinko strachulko.
  20. Jakiś wielki ten "zaraz", anecik litości, pisz coś :)
  21. Basiu Nasza kochana tylko wiosny w serduchu
  22. Ev-ciu kochana przytulamy, Kacprutek wyjątkowy rudzielec powędrował w inne światy, Kacperku bądź TAM tak szczęśliwy jak byłeś u Ev-y.....
  23. Jesteśmy z Wami, Ev-ciu przesyłamy ciepłe myśli
×
×
  • Create New...