Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Dotarłam do Azuni :) Zanim się ogarnęłam to kiyooshi już miała umówioną wizytę, cieszę się, że domek okazał się dobry. Mój malutki staruszek ostatnio niedomaga, zespół przedsionkowy, czasami ma niedowłady, boję się na dłużej wybyć z domu......
  2. togusiu, Lolusiu, gdzie się podziewacie ?
  3. Ev-ciu jesteśmy z Lolciem cały czas z Tobą, musisz to wygrać....
  4. Morisek chodzi do tyłu, nasz raczek kochany, dobrze, że chociaż raz dał się pogłaskać. Wiosenko ileż Ty czasu jemu poświęcasz ......, miał chłopak szczęście..... A bagażnika broni, chociaż jedna rzecz była tylko jego :)
  5. Wygłaskaj Tobisia od ciotek Smyczku, a może jakąś fotkę wstawisz, futerko na pewno już mu odrosło :)
  6. Nasze kochane Lolcio się odezwało, rzeczywiście ślepka troszkę zamglone, Lolusiu nie daj się, Ty musisz być wiecznie młody.... Ale kita imponująca :)
  7. Oglądam, oglądam i oglądam......... Wiosenko, normalnie czarodziejka jesteś, Morisek coraz odważniejszy i dzięki Tobie ma szanse na normalne życie. Ale z Amika to straszna zadziora jest, dobrze, że chłopaki trochę sobie odpuścili,wykończyłabyś się jak nic.
  8. Rzeczywiście, pracy ogrom Wiosenko, żeby jeszcze Morisek pokochał kogoś tak, aby mu się nie chciało uciekać. Ile empatii w Morisku, widać, że z troską zagląda do "kumpla". Loluś był psem domnym ulicznie i teraz chodzi tylko na smyczy na zewnątrz, czasami też łypie tak, że może i poszedłby w miasto, ale na swoim podwórku nie ma zapędów ucieczkowych. Morisek był całkiem dziki i to co widać na filmikach to cud, widać też, że podoba mu się bycie z człowiekiem. Mój duży piesio 35 kg, 5 lat, wychowany od szczeniaczka przez nas, też panicznie boi się wystrzałów, w sylwestra wszystko w domu przez 2 godz było włączone na cały regulator.
  9. Aleeeee zmokły kogucik, Lolusiu pod kołderkę szybciutko :)
  10. Ev-ciu, jesteśmy z Tobą, przesyłamy najcieplejszy myśli ......
  11. Wiosenko,cudny Morisek, ależ on by bryknął na swobodę :)
  12. Tak, koffffany aneciku, wyniki wszystko powiedzą i wtedy będzie można coś pomyśleć :) Mój maleńki Czikuś - 14 lat, wyniki moczu w miarę, a też wynoszę go na siusiu z 10 razy dziennie, a i w domu w międzyczasie potrafi podnieść nóżkę.
  13. I ja przybiegłam ratować Cięciunia, pchły go napadły, kto by pomyślał ...... togusiu, a te Twoje tulipanki takie mikrusie, musisz na bazar przybyć jesienią, popatrz co mamy :)
  14. Gdzie ten Loluś się zapodział, w koszyczku wielkanocnym zabłądził :)
  15. To Mróweczka jest pieseczkiem specjalnej troski, może jak pozna lepiej dom będzie jej łatwiej sygnalizować.Tylko ten galopujący Szronik.... A kwiatki, to może jak zrobisz jakąś bezpieczna rabatkę, bo nie nadążysz sadzić :), ja z produkcją może jakoś się uporam.... :)
  16. aneciku, wiem, że łatwo się mówi, ale róbmy swoje......, wszyscy wiemy ile serca wkładasz w to co robisz, wytrzymaj jeszcze troszkę ...... Mrówcia, taka babcinka, oby tylko zdrówko było w porządku.
  17. Wszystkim Lolciowym ......
×
×
  • Create New...