-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
[quote name='Energy']Ona 03 może trzeba Ci Lolka sklonować?:evil_lol: [/QUOTE] Nie chcę klona, chcę [B]Lolusia :) :) :)[/B]
-
[quote name='Poker']RATUNKU !!!!! nie mogę odnaleźć wątku piżamki :-([/QUOTE] O 0.30 to już schowałam sie pod kołderkę z tęsknoty za [B]Lolciem [/B]........
-
[quote name='Poker']dla Lolusia będą tylko 152 zł[/QUOTE] To jest aż a nie tylko :) :) :) Oj [B]Pokerku [/B]jesteś Dobrą Wróżką [B]Lolcia[/B]
-
Loluniu pokaż się :) :) :)
-
[quote name='leni356']Przepraszam Lolusia za off topic. Na wątku kudłaczy jest piesek podobny do Lolusia [/QUOTE] Toż to Lolciowy klonik :), może będzie miał szczęście :):):)
-
[quote name='Energy']No właśnie a tytuł wątku wcale o tym nic nie mówi:roll:[/QUOTE] O kurczę dawno nie byłam na pierwszej stronie, w takim razie [B]Lolcio[/B] zostaje u [B]Togaa [/B]z wakacjami u onki :) :) :)
-
[quote name='Energy'] I nikt nawet nie odpowiedział na moją propozycję zmiany tytułu wątku:razz:[/QUOTE] Jakiej zmiany, jakiej zmiany [B]Lolcio[/B] nie ma domku i już. Teraz to już nawet Lolcia nie ma tak tu cicho. To tylko 4 godzinki jazdy wsiadam w samochód :) :) :)
-
Gdzie jest [B]Loluś ??????[/B] Czyżby zakopał się z Dużą Kudłatą pod stertą liści !!!!!! [B]Lolcio[/B] wyłaź z ukrycia :) :) :) :) :) :)
-
[B]Lolinku[/B] zrób porządek z tym dogo, nawet nie wiem co u Ciebie :) :) :) Przecież masz ząbki .......
-
[B]Oj Lolusiu [/B]:) ale namieszali z dogo, nie mogłam Cię znaleźć :) Zostaw Dużą Kudłatą w spokoju, to Panna Rudej Maupy :)
-
A mówiłam przedłużymy [B]Lolciowe [/B] wakacje :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[B]Feliksik[/B] - super ogłoszenia, nawet zdjęcie [B]Lolcia Muchomorka :evil_lol:[/B] piękne :lol:. Ciekawe czy będzie jakiś odzew. [B]Togaa [/B]co porabia [B]Lolciu, [/B]bardzo za mną tęskni :cool3:.
-
[B][I]Lolusiu [/I][/B]ale [B]Poker[/B] futrzaków Ci nazbierała :crazyeye:. Ciekawe co byś z nimi zrobił :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
-
[quote name='ihabe']a ja właśnie serniczek upiekłam do kawki:loveu: Loleczku a jaka u Was pogoda pada śnieg czy deszcz?:loveu:[/QUOTE] Serniczki :loveu: pyyyyycha :evil_lol:. U Lolcia pewnie zima :cool3:, a u mnie dzisiaj było słoneczko cały dzień. Pograbiłam listki i nie miał kto rozsypywać :evil_lol:. Lolusiu :cool3: wracaj :evil_lol:.
-
[quote name='ihabe'] Akitka chyba jednak odżył :lol: Tylko powiedz dlaczego tak daleko od nas mieszkacie?:mad:[/QUOTE] Akitek odżył, ma wszystko na wyłączność, nawet koty:evil_lol:. Troszkę mamy daleko ;) żeby wpadać na kawę :evil_lol:.
-
[quote name='togaa'] Wciąż czekam na obiecaną "instrukcję obsługi Lolka", przygotowywaną b. naukowo i fachowo przez Wujka Krzysia. Krzysiu....czekamy![/QUOTE] Ponieważ Krzysio :evil_lol: jest baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dokładny:cool3: to jeszcze chwilkę trzeba poczekać :cool3:.
-
Dziewczyny :evil_lol: nie żartujcie sobie :cool3:. Właśnie wróciliśmy od znajomych i na wstępie było :evil_lol: czy to my czy nasze klony :crazyeye:. A jak dojdzie jeszcze moc uzdrawiająca ;). No nie wiem, nie wiem kolejki pod domem ..... Bez Lolcia smutno jakoś ;), a ja na wszystkie swoje czorty wołam Loluś przestań, Loluś chodź tu itd. Lolusiuuuuuuuuuuuuu ...................
-
Taka cisza u Lolunia ;), On już chyba w paczce do mnie pędzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
-
[quote name='togaa'] A jak ktoś woli oryginał zamiast portretu ,to jutro wysyłam.....;)[/QUOTE] Wysyłaj :evil_lol: czekam :loveu:.
-
[quote name='Energy'] Ona03 dlaczego nie chcesz moich dziewczyn[/QUOTE] Wolę chłopców :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Moja KOCHANA TOGAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :loveu:[IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5918/pict01702.jpg[/IMG] Naprawdę :crazyeye: to TYYYYYYYYYYYYY :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/5264/pict0172n.jpg[/IMG] Oooooooooo jakas nowa Cioteczka :lol::lol::lol: [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8741/pict0176t.jpg[/IMG] Co One za mną robią :cool3: [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3829/pict01672.jpg[/IMG] Ratunku :evil_lol: [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/9506/pict01682.jpg[/IMG] Zdrajca wybrał [B]Togaa[/B] :placz:
-
[IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1918/pic0033.jpg[/IMG] Lolcio w mieście :evil_lol: [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/4684/pic0035c.jpg[/IMG] Gdzie Oni mnie wiozą :mad:[IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7448/pic0043a.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2638/pic0044a.jpg[/IMG]
-
Nie wiem co on robił w nocy :crazyeye: To Lolcia ulubieniec :evil_lol: [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/9742/pict0136.jpg[/IMG] Jeszcze coś z pieluchowni :lol: [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/1149/pict01662.jpg[/IMG]O Ostatnie spacerki :lol: [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2455/pic0023a.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/9697/pic0025.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1606/pic0028w.jpg[/IMG]
-
[quote name='Energy']Oj Może w grudniu?:diabloti:[/QUOTE] Kobieto :cool3: daj odsapnąć :mad:.
-
Proszę ustalać terminy :cool3:, styczeń, luty już zajete :evil_lol:. Wieczorkiem fotorelacja :diabloti: z rozstania.