Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Dziekuję :lol::lol::lol: [B]Tamisiu [/B]pokaż się :loveu:
  2. Tak Zuzliku wszyscy są tego samego zdania jesteś najwspanialszym domkiem dla Bercika :loveu::loveu::loveu: On Ciebie wybrał i chce z Tobą być a Ty dbaj o niego najlepiej jak będziesz mogła i tak długo jak będziesz mogła Wszyscy jesteśmy z Wami
  3. Oj [B]ihabe [/B]śliczny jest ten wiersz :loveu: i chyba Wszystkie jesteśmy mało odporne na takie teksty :placz::placz:
  4. Grubciu :loveu: na razie 30 zł jednorazowo /wysłałam/ trzymaj się cieplutko:loveu:
  5. [FONT=Arial Black]Grubciu :loveu::loveu::loveu: powodzenia :loveu:[/FONT]
  6. TERESO B - miło mi, że na mnie padło :lol: O Skrzaciku przeczytałam parę dni temu u Grubcia, że on to wszystko przeżył :shake: Teraz to już będzie tylko lepiej, tyle cudnych Cioteczek się nim zajęło :loveu::loveu::loveu: Postaramy się najszybciej jak tylko można dowieźć Skrzatusia do hoteliku :lol: Niech zaczyna nowe życie :multi::multi::multi:
  7. Może być, też duże kombii ;) a czas muszę znaleźć dla Skrzacika :lol:
  8. [quote name='tayga']Jesteś ze Skrzacikowych okolic?? :) Zawsze możemy sobie wspólną wyprawę dwóch uduszonych zrobić :) Mieszkam w Żarach więc na trasie Skrzacikowej podróży i jak tu nie pomóc :loveu: A we dwie zawsze raźniej :evil_lol:
  9. [quote name='tayga']Mogę pomóc w transporcie i jak się uprę to np do Żar dojadę. TŻ mnie zabije ale to nic :) Chyba mogę dalej, najwyżej będą dwie uduszone :evil_lol: Skrzaciku :loveu::loveu::loveu:
  10. Grubciu :loveu::loveu::loveu: tak nazywam swojego piecha jak za dużo zje :lol: Poproszę nr konta postaram się choć troszkę :oops: i tfu, tfu też odczyniam ;)
  11. Mogę Wam zdradzić :evil_lol:, że miesiąc z [B]Lolciem [/B]to sama rozkosz :loveu::evil_lol: I jeszcze dodam, że miesiąc to za mało :diabloti::evil_lol: Po miesiącu [B]Loluś [/B]dopiero się rozkręca :evil_lol: I też zapisuję się w kolejkę wakacjową :eviltong:
  12. Nie mogłam wziąć udziału w konkursie :placz::placz::placz: Musiałam iść na pocztę wysłać [B]LOLCIOWI[/B] kubraczki :lol: Ktoś nam z [B]Togaa [/B] namieszał i ja dostałam kubraczki [B]Lolciowe[/B] a ona kubraczki dla mojego Czikusia :cool3: Wyobraźcie sobie jak Loluś mierzy kubraczek mojego yorka :evil_lol: Togaa napisz jak to było :evil_lol:
  13. [quote name='pom-pon']ładnieście mnie urządziły.....siostry :angryy: od dwóch dni siedzę przy kompie i nie mogę się oderwać od Lolusiowej historii :evil_lol: trafiłam na Lolka przez przypadek i wpadłam jak śliwka w kompot.... Łobuziak jest tak słodki, że słodszy już być nie może :smilecol::smilecol: całuski dla najpiękniejszej szelmy na dogo :bye:[/QUOTE] No, no, no prawie 200 stron :evil_lol: to dopiero lektura :loveu: A szelma z niego straszna :lol: kazdy kto go spotka od razu się zakochuje:loveu:
  14. [quote name='Poker']nie mogę teraz zrobić bazarku na Lolkowe pieluchy, mam bardzo poważny cel.Kiedyś Wam zdradzę, teraz nie mogę[/QUOTE] Więc trzymamy kciuki :lol::lol::lol:
  15. Gdzie ja jestem? [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4541/dsc00172m.jpg[/IMG]
  16. Czy te oczy mogą kłamać? [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/1674/dsc00187lo.jpg[/IMG]
  17. Zimno w dupinkę... Czekam na kubraczki [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/7333/dsc00241c.jpg[/IMG]
  18. Gwiazdor Loluś [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7203/dsc00250s.jpg[/IMG]
  19. [quote name='feliksik']a na wielkanoc skąd biorą się prezenty, co?:razz:[/QUOTE] Nigdy nie dostałam :placz::placz: i chyba też nie dałam , ale jestem wredna :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. To ci chuliganica jedna :evil_lol::evil_lol::evil_lol: , a może jej potrzeba towarzystwa do zabawy jak ona taka młodziutka :lol: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4416/tami039.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Poker']a po co macie wymyślać gwiazdora? :crazyeye: już jest !!!!!!!![B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=red] LOLUŚ :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [/QUOTE] To samo już kiedyś napisałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]Loluś jest Naszym GWIAZDOREM :mad::mad::mad: [/B] Ja to chyba mieszkam na księżycu bo nie słyszałam o żadnych zajączkach a co dopiero o prezentach od nich :diabloti:
  22. Czekamy na osobisty bazarek [B]Lolusia :loveu: [/B] Nie wiem Cioteczki czy wiecie, że jednymi z pierwszych robiących bazarek na [B]Lolcia [/B]były [B]Poker i Zuzlikowa :loveu: [/B] Teraz Cioteczka [B]Zuzlikowa [/B]ma bardzo chorego [B]Bercika [/B] i potrzebuje wsparcia może zajrzycie na [B]Bercikowe [/B]bazarki :lol::lol::lol:
×
×
  • Create New...