Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [quote name='Energy']Niestety ale tylko w łóżku:shake:Zmogło mnie jakieś paskudztwo i ledwo dycham. Zdjęcia super:loveu:A jak szkolenie:cool3:[/quote] Kuruj się;) kuruj Cioteczko ;). Musisz zażyć jakieś paskudztwo :evil_lol: może przejdzie. A o szkoleniu nic nie wiem, nie zostałam wtajemniczona w efekty :diabloti:. Ale wczoraj było szkolenie : inne piesy też można głaskać i tulić :cool3:. I Lolcio był w szoku, jak to a JAAAAAAAAA :crazyeye:, przecież to ja jestem najważniejszy :mad:. Dzisiaj już nie burczy jak tulę swoje futrzaki ;) tylko mocno zdziwiony patrzy co tu się dzieje:cool3:.
  2. [B]Poker[/B] - a może Król do dyni :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]Energy [/B]- gdzie jesteś :cool3:, też na wakacjach ;)
  3. Może widział ktoś słoneczko???????? ;) Ten Lolcio mnie zamęczy w domu. :cool3:
  4. Żadnych lochów, pieluchy zmieniane na czas ;) Wiecie, rozumiecie :cool3: zimaaaaaaaaaaaaaa, kwiatki trzeba schować, jabłka zerwać, Lolcia przebrać :evil_lol:. Ale nie martw się Togaa Lolcio wczesniej nie wróci :diabloti:. Lolcio był wczoraj w gościach u "narzeczonej" rudej maupy, sprawdzić kiedy będą "maupiątka" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Oczywiście było przemieszczanie, żeby nie spotkały sie oko w oko :-o, bo ta narzeczona to jeszcze wredniejsza :cool3: niż mój czort. Lolcio wszystkim się bardzo podoba, najbardziej ten przekrzywiony łepek :lol:. A jak Lolciowi już się znudziło w gościach to zaczął śpiewać i trzeba było jechać do domku:lol:. Śniegu u nas nie ma ale zimnoooooooooooooo, deszcz pada a Lolcio chce na spacerek :cool3:. i jest obrażony, że nie może biegać tyle ile by chciał
  5. Spoko, spoko :evil_lol: wszystko pod kontrolą :mad:. Zdjęcie to sekunda ;) a później rygor :crazyeye:. Cioteczki, wyproście gdzieś troszkę słoneczka ;). Lolcio tak kocha spacerki , a tu leje i leje :cool3:.
  6. [B]Togaa[/B] Lolcio już ma taaaaaaaaaaaaaakie rogi :crazyeye:, że nie dasz sobie z nim rady :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
  7. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']No nie mogę, ale ten Lolo rozpieszczany! :shake: :evil_lol: prawdziwy król z niego ;) I widzę bazarkowe zielone łapki... :diabloti:[/quote] W końcu Lolcio ma wakacje ;) a w wakacje można wszystko :evil_lol: Wczesniej były złote i czarne :evil_lol: i naklejki kotki z bazarku Budrysek :lol:
  8. Niestety :shake: dalej robi w gatki :mad:. Na spacerku dzisiaj był z pańcią ;) i tak zmarzliśmy, że teraz jakaś rozgrzewka i do łózia :evil_lol:. A na piechotkę to on kocha chodzić tylko nic z tego nie wynika. Dziś naprężył się na trawniku, aż się ludziska ogladali :cool3: i nic, czekałam tylko na komentarze :mad:. Jak się pańciu wyrobi to będą zdjęcia kampanii reklamowej pieluch :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
  9. [quote name='Poker']Na ostatnim zdjęciu Loluś wygląda jak KRÓL na tronie :evil_lol: I kto kogo wyszkolił na spacerku :crazyeye:[/quote] [B]Loluś[/B] nie tylko wygląda jak król, ale i zachowuje się po królewsku :evil_lol:. Wszystko jest jego, wszyscy powinni schodzić mu z drogi :mad:. Pan nie zdradził efektów szkolenia :cool3:. Więc nie wiem jak to było :diabloti:. Nastepnym razem będziemy go śledzić :cool1:.
  10. Tak Papryczko ciężka praca przez 7 miesięcy. [B]Bubu[/B], [B]togaa[/B] poświęciły wiele swojego czasu i nie tylko, żeby [B]Lolcio[/B] tak wyglądał. Ja też jestem pełna podziwu dla ich determinacji w walce o Lolcia. Najśmieszniejsze jest to, że [B]Loluś[/B] jest taki jakiego sobie wyobrażałam :lol:. Słodka, kochana szelma :loveu:. Tak się cieszę, że jest u mnie, że go wreszcie poznałam po 7 m-cach zaglądania na wątek :oops:.
  11. [B]Lolcio[/B] właśnie wyszedł na "szkoleniowy" spacerek :cool3:. Zobaczymy kto kogo wyszkoli :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [B]Lolcio [/B]wita swoje Cioteczki w weekend :loveu: [B]togaa[/B] - nie zapomniał, nie zapomniał. Odpoczywa sobie i się wycisza :evil_lol: Ja też miewam się dobrze :evil_lol: i nie myśl, że oddam Lolcia wcześniej :cool3::cool3::cool3:. Dziś rano jak pan wyszedł z rudzielcem na poranne kooooo to Lolcio pęd do bramki i taki koncert urządził pod bramką dlaczego to nie on wyszedł. Lolcio jak zobaczy lub usłyszy brzęk smyczy to pierwszy do drzwi, przecież to wszystko dla niego. Tylko on się liczy :evil_lol:. To ci szelma :evil_lol:.
  13. I znowu mnie wykąpali :mad: [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/1153/pict0147a.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/9162/pict0149a.jpg[/IMG] Ale za to teraz mogę się trochę pobawić ;) [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/7202/pict0151a.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6587/pict0153a.jpg[/IMG] To jeszcze tylko szkolenie i idę pospać... [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5637/pict0157al.jpg[/IMG]
  14. Czekam na rudą maupę :evil_lol: [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/3632/pict0127a.jpg[/IMG] W sadzie - czegoś szukam... [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/7581/pict0139a.jpg[/IMG] już znalazłem :multi: [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/420/pict0142as.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/8753/pict0143a.jpg[/IMG] I jak teraz pachnę? [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/2531/pict0144a.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Poker']a co ten ślicznotek morduje? Minkę ma niezłą.[/quote] Ślicznotek swoimi minkami rozkłada wszystkich na łopatki :evil_lol:. A taka cholera z niego :cool3: chce mi pożreć akitkę :mad:. Lolcio morduje słoneczko, chyba takie same jak Dunieczki ;). On wszystkie zabawki zarekwirował, wszystko jego :cool3:. Dzisiaj pojechał ze mna na targ, w samochodziku oczywiscie super pasażer. Przedni fotel i nic wiecej go nie interesuje :evil_lol:. Na smyczy ciągnie jak parowóz, ręka mi odpada :cool3:. Biegał między straganami i czegoś szukał :evil_lol:. W sklepie okręcił się dookoła jednej pani, że musiałam go odkręcać. Wszędzie go pełno, ciekawski strasznie :evil_lol:, tylko sprzętów domowych się boi. Dzisiaj zwiał od odkurzacza :evil_lol:.
  16. christoph :mad: - miały być zdjęcia tylko uśmiechniętego Lolusia :evil_lol:, bo go nam zabiorą :placz:.
  17. [quote name='Poker']Pewnie biega od togaa do ona03 i nie wie którą wybrać :evil_lol:[/quote] Sama jestem ciekawa jak to będzie przy rozstaniu :evil_lol:. Chyba będzie tak :placz:, albo Loluś tak nam da popalić, że będzie tak :mad::evil_lol:.
  18. [quote name='Energy']Jaką "rudą małpą":crazyeye:chyba nia masz na myśli swojego psiaka:evil_lol:[/quote] To jest"maupa" a nie małpa :evil_lol:. I oczywiście chodziło mi o akitkę z którą Lolcio kochany wojuje :mad:. Dlatego wszystko rozdzielone, a jak się spotykają razem w "salunie" to obydwa są na sznurkach :diabloti: Akitka jest grzeczna /jak na akitkę/ tylko ten czort Loluś go zaczepia :mad:. A Loluś jest coraz cuuuuuuuuuuudniejszy / ciiiiiii bo jak "małż" doczyta/:cool1: Wczoraj mnie wywalało cały czas z dogo, zobaczymy dzisiaj. Jak będzie ok. to będa zdjątka ;).
  19. [B]Lolcio [/B]śpi obok mnie na fotelu i chrapie, aż się fotel trzęsie :evil_lol:. Przebiera łapkami, ciekawe dokąd on biegnie i co mu się śni ;).
  20. [B]togaa[/B] nie martw się łatek będę pilnować bo są śliczne ;). Katapulta już była :evil_lol: Najlepsza jest jak spotkają się przy ogrodzeniu /podzieliłam ogród na dwie części/ z "rudą maupą" :cool3:.
  21. To dogo mnie wku :cool1:. A koooooo to były na takim ogrodzie, a właściwie w sadzie gdzie moje piesy nie mają wstępu bo nie jest ogrodzony:cool3:. Lolcio wyszedł pozwiedzać, oczywiście na smyczy :lol: i sobie pozwiedzał :angryy:.
  22. [B]Togaa gdzie jest instrukcja obsługi Lolcia :cool3:.[/B] Nie mogę nic wysłać :angryy:.
  23. [B]Lolcio[/B] bardzo szanuje moją pracę i uwielbia kąpieele :mad:. Dziś upaćkał sie w ogrodzie w jakiejś kooooooooooooo chyba kociej i było szorowanko :cool3:. Moje czorty nie robią takich numerów :-o. Mam nowe doświadczenia :evil_lol:. [B]Togaa [/B]co mnie jeszcze czeka :diabloti:
  24. [B]Lolcio [/B]ma się dobrze, przesypia całe noce, a moja "ruda maupa" :evil_lol: robi mi pobudkę o 7.30 i przy okazji budzi Lolcia :mad:. Jak on traktuje gościa :cool3:.
  25. [B]ihabe, Poker [/B]- macie rację ;) [B]Togaa[/B] - odpoczywaj, relaksuj się, góry czekają :cool1:
×
×
  • Create New...